Najczęstsze pytania

Kursy i szkolenia w GSA opisane są szczegółowo na podstronach danych kursów. Znajdziesz tam terminarz najbliższych kursów z podziałem na miasta. Natomiast jeśli chodzi o dokładne miejsce realizacji danego kursu lub szkolenia to potwierdzamy je w harmonogramie przesyłanym na 3 dni przed planowanym terminem danego kursu.

Tak, jak najbardziej. Współpracujemy w tym zakresie z Urzędami Pracy oraz pracodawcami (np. Wojsko Polskie, Policja, szkoły, kluby sportowe). W celu uzyskania dofinansowania lub refinansowania szkolenia w GSA skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Jesteśmy legalnie działającym podmiotem, nadzorowanym przez Instytucje Państwowe. Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem RIS 2.02/00036/2019

Dokładny harmonogram zajęć otrzymasz najpóźniej na 3 dni przed planowanym rozpoczęciem szkolenia na swoją skrzynkę mailową.

Zakwaterowanie i wyżywienie podczas kursów, szkoleń i eventów każdy uczestnik musi sobie zapewnić we własnym zakresie.

Tak, oczywiście. Możemy zorganizować szkolenie w umówionym miejscu. W tym celu skontaktuj się bezpośrednio z nami.

Tak, jak najbardziej. Gratyfikujemy zapisy grupowe oraz stałych klientów. W celu omówienia zniżek skontaktuj się bezpośrednio z nami. Ewentualne zniżki są uzależnione od terminu kursu oraz ilości zgłaszanych osób. Przy większych grupach dajemy rabaty sięgające 30% dla całej grupy.

Oczywiście. W tym celu prosimy o kontakt z biurem.

Tak, po kursie w GSA możesz podjąć pracę w dowolnym kraju Unii Europejskiej. Wszystko dzięki akredytacji EHFA oraz akredytacji PZTP, jako organów odpowiadających za nadzór nad europejskim Zintegrowanym Systemem Kwalifikacji.

TOP