Kurs trenera personalnego Katowice

Trener personalny kurs

Nauczamy poprawnego treningu

 

Wybierz termin dla siebie:

katowice

100% praktyka

Wyłącznie praktyczna wiedza

Zero lania wody

Konkretne fakty

Małe grupy

Stawiamy na jakość

Ten kurs jest dla Ciebie!

★★★★★

Kurs trenera personalnego Katowice

To kurs stworzony specjalnie według Twoich oczekiwań.

Nie satysfakcjonuje Cię poziom wiedzy, który posiadasz? Chciałbyś ją uzupełnić, poczuć się pewniej i trenować lepiej?

 

Daj nam ten czas - zapisz się na kurs trenera personalnego w Katowicach, a my przekażemy Ci ogrom wiedzy teoretycznej i praktycznej. Niemożliwe? Zaufaj nam, my wiemy jak to zrobić.

 

Uczymy najistotniejszych rzeczy. Wszystko, co zawarte jest w planie zajęć z pewnością przyda Ci się w życiu zawodowym i prywatnym. W programie kursu znajdziesz między innymi dział anatomii funkcjonalnej, mobility i treningu funkcjonalnego, treningu medycznego oraz dietetyki i suplementacji.

Fitness jest wciąż bardzo rozwijającą się branżą. Jeśli chcesz stać się jego częścią, kurs trenera personalnego w Katowicach Ci to umożliwi.

Global Sport Academy oferuje Ci niniejszy kurs, który jest prowadzony przez wyspecjalizowanych wykładowców.  Dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu, które posiadają masz gwarancję, że jesteś we właściwych rękach.

Nie sztuką jest zrobić kurs tylko dla posiadania papierka. Jeśli zamierzasz wziąć pod swoją opiekę ludzi szukających pomocy na siłowni, musisz nauczyć się robić to jak najlepiej. Wykonuj zawód trenera personalnego posiadając aktualną i kompletną wiedzę.

kurs trenera personalnego w GSA

Dlaczego nasz kurs wyróżnia się spośród innych?

 • Posiadamy wykwalifikowanych wykładowców, którzy w ciekawy sposób prowadzą zajęcia, przekazując przy tym kompetentną wiedzę.
 • Nasi instruktorzy mają duże doświadczenie praktyczne wynikające z wielu współprac z klientami. To nie tylko trenerzy personalni z wieloletnim stażem, ale również zawodnicy sportów sylwetkowych.
 • Dla nas ważna jest zarówno część teoretyczna zajęć, jak i praktyczna. Dzięki wspomnianym wcześniej doświadczeniu wykładowców, są oni w stanie lepiej i dokładniej przekazać swoim kursantom istotną wiedzę praktyczną.

Kurs trenera personalnego Katowice

- zrób TO dla siebie!

KURSY W GSA SĄ OBECNIE ZAWIESZONE

możesz zostawić nam kontakt do siebie, a poinformujemy Cię, gdy realizacja kursów będzie możliwa

 • GSA, jako placówka oświatowa, podlega kuratorium oświaty we Wrocławiu i Ministerstwu Edukacji Narodowej
 • W związku z tym, zgodnie z Rozporządzeniem MEN, wszystkie kursy w GSA zostają zawieszone do odwołania z powodu koronawirusa
 • Zostaw nam kontakt do siebie, a poinformujemy Cię o najbliższych startujących kursach, gdy już będzie taka możliwość

Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne wiadomości o kursie.

Terminy kursu na trenera personalnego w Katowicach:

 • 21/11/2020 - 13/12/2020, weekendowy

Cena:
1690zł
1490zł

Kurs trenera personalnego prowadzimy w dwóch formułach:

 • Tygodniowej (7 dni, zazwyczaj od poniedziałku do niedzieli)
 • Weekendowej (cztery kolejne weekendy, zajęcia odbywają się w soboty i niedziele)

Nie musisz się martwić, że wybierając którąkolwiek z powyższych formuł coś Cię ominie. Zakres tematyczny w obu przypadkach jest bez zmian. Różnica polega jedynie na intensywności i dynamice procesu szkoleniowego:

 • Kurs tygodniowy jest trochę bardziej intensywny. Kierujemy go do osób, które posiadają już wiedzę odnośnie określonych metod treningu.
 • Kurs weekendowy to nieco mniejsza intensywność zajęć, również tygodniowe przerwy między spotkaniami pozwalają się zregenerować. To doskonała opcja dla osób, które między innymi ze względów zawodowych nie mogą wziąć udziału w kursie tygodniowym.

Kurs na trenera personalnego w Katowicach realizujemy w tych miejscach (ostateczne miejsce lub miejsca podajemy w harmonogramie kursu, przesyłanym na kilka dni przed pierwszymi zajęciami):

 

Calypso Silesia, Katowice

 

Oczywiście, jeśli ukończysz kurs i pozytywnie zdasz egzamin, będziesz mógł już cieszyć się nie tylko zdobytą wiedzą, ale także dokumentami, w skład których wchodzi:

 • legitymacja trenera personalnego w języku polskim i angielskim,
 • certyfikat w wersji angielskiej,
 • zaświadczenie o ukończonym kursie.

 

Posiadamy również akredytację Polskiego Związku Trenerów Personalnych. Więcej na temat dokumentów i akredytacji znajdziesz tutaj w sekcji AKREDYTACJA

crttyfikat trenera personalnego legitymacja trenera personalnego

Ukończyłeś już szkolenie z podstaw treningu lub programowania treningowego i chciałbyś sięgnąć wyżej, po więcej? Posiadasz już wiedzę, która pozwala Ci iść dalej? Doskonale się składa, ponieważ Global Sport Academy przygotował specjalnie dla Ciebie kurs trenera personalnego w Katowicach z nowym, ulepszonym programem. Przekonaj się, jak pod okiem specjalistów możesz w łatwy i przyjemny sposób rozwijać swoją pasję.

Nie wiesz od czego zacząć, aby móc wykonywać zawód trenera personalnego? Pomożemy Ci odnaleźć odpowiedzi na najczęściej nurtujące pytania w tej kwestii.

Decyzja o zostaniu trenerem personalnym jest już Twoim pierwszym krokiem, który stawiasz ku osiągnięciu sukcesu. Cel, dla którego to robisz może być różnorodny i nie ma on ogromnego znaczenia. Jedni uzupełniają swoją wiedzę wyłącznie na swoje potrzeby, drudzy zaś chcą się nią dzielić z innymi. Ważne jest to, że stawiasz na swój rozwój.

Chęci już masz, więc co dalej powinieneś zrobić?

Ten krok może wydawać się banalny, ale wcale do takich nie należy. Mianowicie czeka na Ciebie do wyboru cały wachlarz różnorodnych kursów i szkoleń oferowanych przez wszelakie firmy. Dlaczego nie jest to łatwa decyzja? Ponieważ od tego, jaki kurs wybierzesz i przez kogo oraz jak będzie on prowadzony, zależy jakość przyswojonej wiedzy, a także to, na czym będziesz bazować w przyszłości w pracy z klientami.

Na co zatem zwrócić uwagę przy wyborze kursu trenera personalnego?

Jest kilka kwestii, którym warto się przyjrzeć przed zapisaniem się na dany kurs. Znalazłeś już ten, który przykuł Twoją uwagę? Sprawdź więc jego szczegóły, aby się później nie rozczarować. Jednym z istotnych aspektów  jest doświadczenie wykładowców prowadzących zajęcia. Prześledź ich karierę i sukcesy osobiste. Zaufany instruktor to osoba czynna zawodowo, która przygotowuje zawodników do startu w zawodach, posiada doświadczenie w prowadzeniu podopiecznych o wszelakim zapotrzebowaniu, czy zawodnik sportów sylwetkowych. Wiadomo, o jego wiedzy praktycznej i teoretycznej dowiesz się dopiero na wykładach, ale wymienione sugestie pomogą właściwie Cię nakierować, abyś nie czuł się później zawiedziony.

Oprócz przeanalizowania biografii instruktorów, zwróć także uwagę na program. Global Sport Academy na kursie trenera personalnego w Katowicach przygotował program specjalnie dla osób głodnych aktualnej i sprawdzonej wiedzy. W jego skład wchodzi anatomia funkcjonalna, mobility i trening funkcjonalny, trening medyczny, metodyka treningu oraz dietetyka i suplementacja. Każdy z tych rozdziałów będzie możliwie jak najbardziej szczegółowo omówiony. Nie martw się, to duża dawka wiedzy, która zawiera same dobre kalorie ;) Z dokładnym programem zajęć możesz zapoznać się w zakładce „program”.

Kolejną kwestią jest termin kursu, czyli jego formuła. Nie każda firma ma niestety możliwość wyboru. Global Sport Academy przygotował dla Ciebie kurs trenera personalnego w formie tygodniowej, który trwa 7 dni lub weekendowej, wtedy zajęcia odbywają się przez cztery kolejne weekendy w soboty i niedziele. Sam możesz zdecydować, dopasować swoje obowiązki i ruszyć po wiedzę.

Wybierając właściwy kurs trenera personalnego, możesz także prześledzić opinie wystawione przez osoby, które już brały udział w szkoleniu. Lecz tutaj musisz być ostrożny, niewiadomo ile z nich to prawdziwe komentarze. Często również opinie pozytywne lub negatywne  rozchodzą się drogą pantoflową. Może akurat ktoś z Twoich znajomych zrobił jakieś szkolenie? Teraz nie pozostaje Ci nic innego jak czynnie uczestniczyć w zajęciach, aby wyciągnąć z nich jak najwięcej. Ukończ kurs trenera personalnego w Katowicach realizowany przez Global Sport Academy i przekonaj się sam, czy warto polecić nas przyszłym kursantom. 

Ukończyłeś już kurs? W takim razie połowę sukcesu masz już za sobą.

Po zrealizowanym kursie trenera personalnego i pozytywnie zdanym egzaminie otrzymasz legitymację trenera personalnego w języku polskim i angielskim, certyfikat w wersji angielskiej oraz zaświadczenie o ukończonym kursie. Może to tylko papierki, ale to właśnie one pozwolą Ci ruszyć dalej i otworzą drzwi do kariery. Dzięki nim będziesz również zauważany wśród potencjalnych pracodawców i chętniej zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Wymienione certyfikaty są potwierdzeniem posiadanych przez Ciebie umiejętności. Pracodawca z pewnością będzie chciał je zweryfikować. Musisz zatem pokazać swoje najmocniejsze strony, zaangażować się w swoją pasję. Jednak nie ma się czym stresować, z czasem będziesz nabierał doświadczenia i lepiej radził sobie jako trener personalny. Pamiętaj, aby nie spoczywać na laurach i mimo już posiadanych papierków, wciąż podnosić swoje kwalifikacje. To dobrze świadczy, ponieważ dobry trener personalny powinien wciąż się rozwijać i aktualizować swoją wiedzę. Bądź na bieżąco w temacie badań naukowych, suplementacji, metod treningowych i trendów. Zadaj sobie pytanie, pod opieką jakiego trenera Ty sam chciałbyś być. Wiadomo jednak, że każdy może mieć inne wymagania. Mówi się, że perfekcyjny trener personalny to taki, który potrafi motywować swoich klientów, indywidualnie podchodzi do problemu każdej osoby oraz posiada wiedzę teoretyczną i praktyczną, co powinno przekładać się na właściwy dobór odpowiednich metod i technik treningowych.  Na kursie przekażemy Ci wszystkie niezbędne wskazówki, abyś mógł dążyć do perfekcji.

Jak w takim razie pozyskiwać klientów?

Początki zazwyczaj nie są łatwe. Mimo to nie można się załamywać i poddawać. Wykorzystaj moment, w którym przekonasz do siebie pierwszą osobę. Pokaż swoje zaangażowanie, wiedzę, umiejętności i chęć pomocy. Gdy Twój podopieczny będzie zadowolony ze współpracy, poleci Cię następnej osobie. Staniesz się rozchwytywany i klienci sami będą szukali kontaktu z Tobą. Jednak nie czarujmy się, na wszystko trzeba trochę czasu. Każdy kolejny podopieczny pozwoli Ci nabrać doświadczenia.

Kurs trenera personalnego w Katowicach przygotowany przez Global Sport Academy to sukces, który jest na wyciągnięcie ręki! Nasi wykwalifikowani instruktorzy pomogą Ci po niego sięgnąć. Nakarmimy cię wiedzą, abyś mógł rozwijać swoją pasję i realizować się zawodowo.

Aby móc wziąć udział w kursie trenera personalnego, powinieneś spełnić poniższe warunki:

 • być pełnoletni
 • nie mieć przeciwwskazań zdrowotnych
 • mile widziana jest chęć poszerzenia wiedzy i rozwijania swojej pasji

Wrocław jest za daleko? Kurs trenera personalnego w Katowicach to nie jest nasz jedyny kurs w Polsce! Sprawdź kurs trenera personalnego w swoim mieście!

Kurs trenera personalnego Katowice

 

Kraków

Warszawa

Poznań

Gdańsk

Koszalin

DLACZEGO GSA?

Standardy eREPS

Opieramy się na europejskich standardach kształcenia kadry instruktorskiej i trenerskiej.

Nowoczesny program.

Program oparty o najnowsze badania i zdobycze nauki w zakresie szeroko pojętego treningu personalnego.

Akredytacja Polskiego Związku Trenerów Personalnych.

Kolejną gwarancją wysokiej jakości kształcenia w GSA jest akredytacja PZTP.

Praktyczne podejście

Teoria jest ważna, ale my stawiamy przede wszystkim na podejście praktyczne! 100% praktyki - 0 lania wody!

O kursie trenera personalnego w Katowicach
W GSA zależy nam, aby kurs trenera personalnego był warty swojej ceny. Dlatego przygotowaliśmy i zaplanowaliśmy:

 • Materiały szkoleniowe
 • 100% praktyki
 • Komplet dokumentów trenerskich z akredytacją
 • Kurs w małych grupach - stawiamy na jakość

Mówią o nas

Global Sport Academy IconGlobal Sport Academy

Grabiszyńska 163, Wrocław

5,0 44 reviews

 • Avatar Lukasz Nanko ★★★★★ w ostatnim tygodniu
  Świetna wiedza, przekazana w profesjonalny sposób! Nic tylko kontynuować współpracę💪
 • Avatar ewa hupajlo ★★★★★ miesiąc temu
  Trafiłam na GSA podczas wiosennych webinariów i tak bardzo spodobał mi się sposób przekazywania wiedzy przez Mateusza ,że jak tylko pojawiał się kurs programowiania treningu siłowego ,wiedziałam ,że muszę go mieć . Jestem … More pod ogromnym wrażeniem sposobem prowadzenia lekcji ,sposobu wyjaśniania ,tym bardziej ,że ja dopiero raczkuje w temacie . Mateusza nie da się nie lubić . Przyciąga swoją pozytywną energią ludzi i przyciągnął i mnie 😁kurs trenera personalnego jest moim marzeniem i mam nadzieje ,że spotkam się z Mateuszem face to face .Aby móc uczyć się od najlepszych 💪
 • Avatar Oskar Kulwicz ★★★★★ miesiąc temu
  Global Sport Academy .. cóż mogę powiedzieć - POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM ! Dziś zakończył się kurs trenera personalnego. Niesamowita przygoda, niepowtarzalni prowadzący i oczywiście nowe znajomości. Dużo materiału do przyswojenia, … More ale kontakt z prowadzącym i ich sposób przekazywania informacji tylko wszystko ułatwia :D
  POLECAM SERDECZNIE!

★★★★★
Doskonały
98,1% Uczestników
poleca kurs trenera personalnego GSA dalej znajomym

KURS TRENERA PERSONALNEGO W GSA

personalny GSA

Wiedza

Na kursie nauczymy Cię jak posługiwać się wędką. Nie dostaniesz gotowej ryby. Przekażemy Ci tylko praktyczną wiedzę.

personalny GSA1

Dojrzałość

Chcesz uporządkować wiedzę i uzyskać najlepsze rezultaty treningowe? ZRÓB TO SAM!

trener personalny GSA

Praktyka

Jeśli chcesz odnosić sukcesy i oczekujesz realnych efektów, musisz postawić na praktykę!

trener personalny wrocław GSA

Nowy program

Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów i szkoleń, dlatego dopasowaliśmy program do Was.

SZKOLILIŚMY TRENERÓW TAKICH MAREK

trenerzy po kursie GSA

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

TOP