Kurs trenera personalnego Gdańsk

Trener personalny kurs

Nauczamy poprawnego treningu

 

Wybierz termin dla siebie:

kurs trenera personalnego gdańsk

Kurs trenera personalnego Gdańsk


Nowy, lepszy program kursu. Dla Ciebie.

 

Pokażemy Ci, że możesz trenować lepiej. Siebie oraz innych. Nie sabotuj swoich możliwości!

Daj nam tych kilka dni, a wyposażymy Cię w aktualną wiedzę i narzędzia niezbędne do poprawy efektów treningowych. Wiemy jak.

Dietetyka, mobility, trening medyczny, trening siłowy, trening funkcjonalny - wszystko to na kursie trenera personalnego Global Sport Academy w Gdańsku.

Jesteś osobą z pasją i chcesz pracować w branży fitness? Zostań trenerem personalnym na kursie trenera personalnego w Gdańsku.

Zapraszamy Cię na kurs trenera personalnego, który pozwoli Ci osiągnąć należyte umiejętności oraz zdobyć kompetencje niezbędne, niezbędne do wykonywania zawodu trenera.

Nastały czasy, w których ogromną uwagę zwraca się na wygląd własnego ciała. Jednak nie każdy udając się na siłownię, potrafi się na niej odnaleźć. Będąc trenerem personalnym, możesz im w tym pomóc.

A może kurs trenera personalnego chcesz zrobić wyłącznie dla siebie, by lepiej radzić sobie z ciężarami i przez to osiągać lepsze efekty? Jeśli tak, to nasz kurs jest również dla Ciebie!

Możliwe, że źle trenujesz. Dalej chcesz popełniać błędy?

Global Sport Academy proponuje Ci kurs trenera personalnego, na którym dowiesz się najważniejszych informacji na temat doboru metod treningowych, układania planów treningowych i planów dietetycznych. Dzięki posiadaniu kompleksowej wiedzy i praktycznych umiejętności będziesz mógł profesjonalnie wykonywać swój zawód.

kurs trenera personalnego w GSA

Nie czekaj, podejmij wyzwanie! 

Co wyróżnia nasz kurs na tle pozostałych?

 • Moduły szkoleniowe są realizowane przez kompetentnych specjalistów. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że zdobędziesz najistotniejszą wiedzę w tej dziedzinie.
 • Kursy prowadzone są przez wykładowców posiadających duże doświadczenie. Mowa tu o trenerach personalnych z wieloletnim stażem i zawodnikach sportów sylwetkowych, którzy są jednocześnie teoretykami sportu i treningu. To wszystko da Ci pewność, że uzyskana wiedza pochodzi z najlepszych źródeł.
 • Dzięki programowi, który łączy teorię z praktyką, nabędziesz szerokiej wiedzy oraz co ważne i przydatne, instruktorzy przekażą Ci swoje doświadczenia.

Kurs trenera personalnego Gdańsk

- zrób TO dla siebie!

KURSY W GSA SĄ OBECNIE ZAWIESZONE

możesz zostawić nam kontakt do siebie, a poinformujemy Cię, gdy realizacja kursów będzie możliwa

 • GSA, jako placówka oświatowa, podlega kuratorium oświaty we Wrocławiu i Ministerstwu Edukacji Narodowej
 • W związku z tym, zgodnie z Rozporządzeniem MEN, wszystkie kursy w GSA zostają zawieszone do odwołania z powodu koronawirusa
 • Zostaw nam kontakt do siebie, a poinformujemy Cię o najbliższych startujących kursach, gdy już będzie taka możliwość

Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne wiadomości o kursie.

Terminy kursu na trenera personalnego w Gdańsku:

 • 14/11/2020 - 06/12/2020 weekendowy

Cena:
1690zł
1490zł

Kursy trenerskie w Gdańsku odbywają się w dwóch formułach:

 • tygodniowym (7 dni, zazwyczaj od poniedziałku do niedzieli)
 • weekendowym (cztery kolejne weekendy, zajęcia w soboty oraz niedziele)

 

Kurs w obydwu opcjach to ten sam zakres tematyczny. Różnica polega tylko na odmiennej intensywności i dynamice procesu szkoleniowego:

 • Kurs tygodniowy to zajęcia intensywne, skierowane do osób z już ugruntowaną wiedzą z obszaru poszczególnych metod treningu.
 • Kurs weekendowy jest to kurs z nieco mniejszą intensywnością. Przerwy pomiędzy zajęciami pozwolą uczestnikom swobodniej utrwalać otrzymaną wiedzę. Dzięki tej formule, w kursie mogą uczestniczyć osoby, które między innymi ze względów  zawodowych nie mogą wziąć udziału w zajęciach w ciągu tygodnia.

Kurs na trenera personalnego w Gdańsku przeprowadzamy w kilku miejscach (docelowe miejsce realizacji danego kursu bądź modułu szkoleniowego jest przekazywane kursantom wraz z harmonogramem zajęć):

 

Calypso Fitness Madison


Calypso Fitness Gdańsk Przymorze


 

Kurs trenera personalnego Gdańsk - Global Sport Academy zaprasza na kurs trenera personalnego w Trójmieście

Po ukończonym kursie i pomyślnie zdanym egzaminie otrzymasz komplet dokumentów, obejmujący:

 • legitymację trenera personalnego w wersji polskiej i angielskiej,
 • certyfikat w języku angielskim,
 • zaświadczenie o ukończeniu kursu.

Posiadamy również akredytację Polskiego Związku Trenerów Personalnych. Więcej na temat dokumentów i akredytacji znajdziesz tutaj w sekcji AKREDYTACJA

 

crttyfikat trenera personalnego legitymacja trenera personalnego

WARUNKI UCZESTNICTWA

Na kurs trenera personalnego możesz się zapisać, jeśli:

 • jesteś pełnoletni
 • posiadasz odpowiedni stan zdrowia
 • chciałbyś rozwijać swoją pasję i dzielić się nią z innymi

 

JAK  ZOSTAĆ TRENEREM PERSONALNYM?

Nie wiesz jeszcze, co powinieneś zrobić, aby zostać trenerem personalnym? Nie martw się, jesteś w dobrym miejscu. Tutaj dowiesz się wszystkiego, co najważniejsze, aby rozpocząć pracę w zawodzie i jak wybrać najlepszy kurs.

Chcę zostać trenerem personalnym! Ale od czego zacząć?

Co skłania Cię do podjęcia pracy jako trener personalny? Chciałbyś wykonywać ten zawód z zamiłowania, dla pieniędzy, a może dla sławy? Niezależnie od tego, jaki masz powód, powinieneś najpierw zacząć od zdobywania wiedzy.

Wiedza to podstawa, bez której ciężko ruszyć, a przecież twoi podopieczni chcieliby Ci zaufać i mieć pewność, że wiesz co robisz, a przekazywane im informacje są wiarygodne. Gdy zaczniesz zarażać zdrowym trybem życia swoich klientów, z czasem także możesz stać się dla nich motywacją. Warto więc poukładać i poszerzyć dotychczasowo zdobytą wiedzę oraz nauczyć się wszystkiego od strony praktycznej. Na kursie trenera personalnego w Global Sport Academy to wszystko i wiele więcej przekażą Ci nasi instruktorzy, którzy posiadają już wieloletnie doświadczenie.

 

Jesteś tak dobry, jak kurs który ukończyłeś?

 

Wiele zależy od Ciebie i od tego, jak dużo będziesz chciał z kursu wynieść. Ogromne znaczenie ma to, czy lubisz to, co robisz. Ważne, aby nie stać w miejscu i podnosić swoje kwalifikacje. Oczywiście, to jaki kurs trenera personalnego wybierzesz, także ma niemałe znaczenie. Najlepszym rozwiązaniem będzie kurs prowadzony przez instruktorów mających wieloletnie doświadczenie w zawodzie oraz takich, którzy potrafią przekazać wiedzę teoretyczną i praktyczną.

 

Na co zatem zwracać uwagę, wybierając kurs?

 

Dobrze jest najpierw porównać oferty kursów, następnie zapoznać się z ich programem. Ale chyba najważniejsze jest zorientowanie się, kim są instruktorzy. W naszej opinii powinna być to osoba, która posiada już najlepiej wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami. Chodzi tu między innymi o czynnego zawodnika sportów sylwetkowych lub trenera przygotowującego zawodników do startu we wszelakich zawodach. Istotne jest, aby taka osoba potrafiła przekazać posiadaną wiedzę w teorii, jak i w praktyce.

 

Dyplom, akredytacja, certyfikat – na co te papierki?

 

Ktoś może powiedzieć, że dyplomy czy certyfikaty, to tylko papierki. Może i tak, ale to od nich zazwyczaj wszystko się rozpoczyna. Gdy dopiero zaczynasz swoją przygodę jako trener personalny, na rozmowach kwalifikacyjnych, pierwszą rzeczą oprócz wywartego wrażenia i zaufania, na którą zwracana jest uwaga, są właśnie  odbyte kursy czy szkolenia. Później sprawdzane jest doświadczenie, a gdy zostajesz zatrudniony, ważne są praktyczne umiejętności. Świadectwa ukończenia kursu powinny być poświadczeniem Twojej wiedzy. Nie od dziś jednak wiadomo, że człowiek całe życie się uczy, dlatego dobrze jest nie spoczywać na laurach i wciąż się rozwijać, nawet w przypadku, gdy będziemy pracować w zawodzie już kilka lat.

 

Kurs kursowi nierówny, czyli jeszcze o papierkach.

 

Poza dyplomem lub certyfikatem, który jest wydawany przez organizację szkoleniową, ważne są także akredytacje i zgodność z obowiązującymi przepisami krajowymi (oraz unijnymi, gdy myślimy o pracy poza granicami). Akredytacja organizacji odpowiadających za jednolity system kształcenia i uwierzytelniania placówek na terenie Unii Europejskiej to gwarancja odpowiedniego poziomu szkolenia.

Ta organizacja to EuropeActive, której polskim przedstawicielem i wykonawcą jest Polski Związek Trenerów Personalnych. Owe organizacje współpracują w zakresie ujednolicenia systemu kształcenia, poprzez wprowadzanie odpowiednich regulacji w szkołach i placówkach szkoleniowych. Nadzorują szkolenia, dbając o to, aby ich jakość w Polsce, nie różniła się od tych w innych krajach Unii Europejskiej. Jest to gwarancja odpowiedniej wartości prowadzonych kursów, niezależnie od tego, czy odbyły się w Polsce, czy np. w Belgii lub Anglii. Dzięki temu polski dyplom trenera personalnego jest zdobyty na takim samym poziomie, jak ten wydany w pozostałych krajach UE.

 

Ukończyłem kurs trenera personalnego. Jak żyć, jak zarabiać?

 

Gdy już ukończysz dobry kurs, posiadasz porządną i praktyczną wiedzę potrzebną do zawodu trenera personalnego, Twój pracodawca otrzyma świadectwo Twoich kwalifikacji oraz gwarancję na to, że jesteś solidnie przygotowany do  czuwania nad Waszymi wspólnymi podopiecznymi. Wtedy już tylko- albo aż- powinieneś się zaangażować i razem z klientami pracować na ich sukces. Dzięki temu masz szansę wspiąć się wyżej na szczeblach swej kariery.

 

Jak rozmnażają się klienci?

 

Czy wiesz, że klienci rozmnażają się przez pączkowanie? Nie słyszałeś jeszcze co to takiego? Chodzi oto, że jeśli jeden klient, który jest pod Twoją opieką, zmieni swój tryb życia na zdrowszy, przekona się, że warto zadbać o siebie i swoje ciało i będzie zadowolony ze współpracy z Tobą- dzięki temu będą kolejni pączkujący klienci. Działa to na zasadzie marketingu szeptanego, czyli polecaniu kogoś lub czegoś sprawdzonego, innym osobom. To najtańsza i najlepsza metoda, która promuje własne usługi.

 

Trener personalny – kat czy przyjaciel?

 

Co zrobić, aby zmotywować swoich podopiecznych? Może i nie jest to prosta sprawa, ale bez tego ciężko przejść dalej i współpraca może iść wtedy opornie. Dlatego trener personalny powinien być trochę jak psycholog, a przynajmniej posiadać chociaż małą wiedzę z tej dziedziny. Musi wiedzieć, jak rozmawiać z klientem, jak do niego dotrzeć, zorientować się, jakie są jego słabości i pomóc mu je przezwyciężyć, a także wskazać mu drogę do sukcesu. Tak jak widać, trener personalny nie tylko układa plany treningowe, dobiera diety i suplementy. W tym zawodzie powinien posiadać umiejętność trafienia w indywidualne potrzeby klienta, jego cele i na tej podstawie dopasować metody treningowe.

 

Co jeszcze muszę wiedzieć?

 

Na co jeszcze zwrócić uwagę? Pamiętaj o tym, aby będąc już trenerem personalnym, wciąż podnosić swoje kwalifikacje i nie pozwolić sobie spocząć na laurach. W owym zawodzie chodzi o ciągły rozwój pod różnym względem. Dobrze jest mieć wiedzę z zakresu przedsiębiorczości i marketingu, być na bieżąco z trendami, śledzić badania naukowe odnośnie dietetyki, metod treningowych oraz suplementacji. To wszystko sprawi, że ludzie będą Cię częściej i chętniej polecać innym.

Organizujemy kurs trenera personalnego specjalnie dla Ciebie, aby pomóc Ci osiągnąć sukces zawodowy. Wskażemy Ci drogę do bycia najlepszym profesjonalistą w swojej dziedzinie. Podzielimy się z Tobą wiedzą zarówno teoretyczną, jak i praktyczną. Chyba nie trzeba Cię więcej namawiać, po prostu zrób krok w kierunku swojej kariery. Zostań profesjonalnym trenerem personalnym!

Trójmiasto jest za daleko? Kurs trenera personalnego w Gdańsku to nie jest nasz jedyny kurs w Polsce! Sprawdź kurs trenera personalnego w swoim mieście!

Kraków

Warszawa

Poznań

Wrocław

Koszalin

DLACZEGO GSA?

Standardy eREPS

GSA spełnia standardy narzucone przez eREPS. Dzięki temu masz pewność i gwarancję kursu na europejskim poziomie dzięki EuropeActive, działającej pod patronatem Komisji Europejskiej.

Nowoczesny program.

Program kursu spełnia wymagania stawiane nam przez eREPS, PZTP, ale również Was samych, dając Wam skuteczne i praktyczne rozwiązania, oparte na najnowszych badaniach.

Akredytacja Polskiego Związku Trenerów Personalnych.

Osoba po kursie trenera personalnego w GSA może ubiegać się o wpis do rejestru Polskiego Związku Trenerów Personalnych. To najlepszy wyznacznik jakości kursu.

Praktyczne podejście

Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że najlepszym nauczaniem podczas kursu jest niemal wyłącznie praktyczne podejście. I tylko takie stosujemy. Praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka!

O kursie trenera personalnego w Gdańsku
W GSA zależy nam, aby kurs trenera personalnego był warty swojej ceny. Dlatego przygotowaliśmy i zaplanowaliśmy:

 • Materiały szkoleniowe
 • 100% praktyki
 • Komplet dokumentów trenerskich z akredytacją
 • Kurs w małych grupach - stawiamy na jakość

Mówią o nas

Global Sport Academy IconGlobal Sport Academy

Grabiszyńska 163, Wrocław

5,0 44 reviews

 • Avatar Lukasz Nanko ★★★★★ w ostatnim tygodniu
  Świetna wiedza, przekazana w profesjonalny sposób! Nic tylko kontynuować współpracę💪
 • Avatar ewa hupajlo ★★★★★ miesiąc temu
  Trafiłam na GSA podczas wiosennych webinariów i tak bardzo spodobał mi się sposób przekazywania wiedzy przez Mateusza ,że jak tylko pojawiał się kurs programowiania treningu siłowego ,wiedziałam ,że muszę go mieć . Jestem … More pod ogromnym wrażeniem sposobem prowadzenia lekcji ,sposobu wyjaśniania ,tym bardziej ,że ja dopiero raczkuje w temacie . Mateusza nie da się nie lubić . Przyciąga swoją pozytywną energią ludzi i przyciągnął i mnie 😁kurs trenera personalnego jest moim marzeniem i mam nadzieje ,że spotkam się z Mateuszem face to face .Aby móc uczyć się od najlepszych 💪
 • Avatar Oskar Kulwicz ★★★★★ miesiąc temu
  Global Sport Academy .. cóż mogę powiedzieć - POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM ! Dziś zakończył się kurs trenera personalnego. Niesamowita przygoda, niepowtarzalni prowadzący i oczywiście nowe znajomości. Dużo materiału do przyswojenia, … More ale kontakt z prowadzącym i ich sposób przekazywania informacji tylko wszystko ułatwia :D
  POLECAM SERDECZNIE!

KURS TRENERA PERSONALNEGO W GSA

personalny GSA

Wiedza

Wędka czy ryba? W GSA zdecydowanie stawiamy na umiejętności. Damy Ci wędkę, którą samodzielnie będziesz łapał największe okazy.

personalny GSA1

Dojrzałość

Pomożemy Ci w uporządkowaniu wiedzy, którą już posiadasz i dorzucimy całkiem sporą dawkę nowych, użytecznych wiadomości.

kurs trenera personalnego gdańsk

Praktyka

Praktyka przede wszystkim! Kurs trenera personalnego w GSA to praktyka i jeszcze raz praktyka!

trener personalny wrocław GSA

Nowy program

Szkolimy od wielu lat, dlatego dopracowaliśmy nasz program i sposób nauczania w bardzo dużym stopniu. Ciągle się uczymy, by tę wiedzę przekazać Tobie.

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

TOP