Trener personalny kurs

Nauczamy poprawnego treningu

 

Wybierz termin dla siebie:

kurs trenera personalnego warszawa

100% praktyka

Wyłącznie praktyczna wiedza

Zero lania wody

Konkretne fakty

Małe grupy

Stawiamy na jakość

Ten kurs jest dla Ciebie!

★★★★★

Kurs trenera personalnego Warszawa


Nowy, lepszy program kursu. Dla Ciebie.

Masz już wiedzę, ale chciałbyś ją uzupełnić? Właśnie masz ku temu okazję! Dobrze wiesz, że rozwój jest bardzo ważny. Nie rezygnuj z niego!

 

Daj nam tych kilka dni, a wyposażymy Cię w aktualne narzędzia i wiedzę, niezbędne do poprawy wyników treningowych. Wiemy jak.

Global Sport Academy daje Ci możliwość skorzystania z kursu trenera personalnego w Warszawie. Taką szansę koniecznie trzeba wykorzystać.

Dzięki zdobytej na kursie trenera personalnego wiedzy i umiejętności, przygotujesz się do roli trenera personalnego. Przekażemy Ci aktualne i praktyczne informacje.

Kurs trenera personalnego jest skierowany do każdego. Niezależnie od tego, w jakim celu zdecydujesz się do niego przystąpić- czy wyłącznie dla swoich potrzeb, czy może po to, aby pomagać innym- możesz być spokojny, wszystkiego się u nas dowiesz.

Dbanie o swoją sylwetkę i zdrowie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jest to oczywiście bardzo pozytywny objaw. Jednak nie każdy wie, od czego powinien zacząć. W takiej sytuacji to właśnie trener personalny jest dla nich kołem ratunkowym.

A co jeśli trenujesz niewłaściwie? Wyeliminuj swoje błędy raz na zawsze!

Na organizowanym przez nas kursie trenera personalnego przekażemy Ci najistotniejszą wiedzę odnośnie układania planów treningowych i planów dietetycznych oraz doboru metod treningowych. Dzięki temu bez problemu odnajdziesz się w tym zawodzie.

Nie ma na co dłużej czekać! To właśnie Twój czas!

kurs trenera personalnego w GSA

 

Czym wyróżnia się nasz kurs?

 • Wykładowcy prowadzący każdy moduł szkoleniowy są wykwalifikowani w danej dziedzinie. Są oni najlepszym i sprawdzonym źródłem wiedzy.
 • Szkolenia są prowadzone przez wieloletnich praktyków sportu i treningu- trenerów personalnych i zawodników sportów sylwetkowych, którzy posiadają staż pracy z klientami.
 • Oprócz wiedzy teoretycznej nasi wykładowcy podzielą się z Tobą przede wszystkim doświadczeniem praktycznym. To najlepsze z możliwych połączeń efektywnej nauki.

Kurs trenera personalnego Warszawa

- rozwijaj swoją pasję!

KURSY W GSA SĄ OBECNIE ZAWIESZONE

możesz zostawić nam kontakt do siebie, a poinformujemy Cię, gdy realizacja kursów będzie możliwa

 • GSA, jako placówka oświatowa, podlega kuratorium oświaty we Wrocławiu i Ministerstwu Edukacji Narodowej
 • W związku z tym, zgodnie z Rozporządzeniem MEN, wszystkie kursy w GSA zostają zawieszone do odwołania z powodu koronawirusa
 • Zostaw nam kontakt do siebie, a poinformujemy Cię o najbliższych startujących kursach, gdy już będzie taka możliwość

Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne wiadomości o kursie.

Kursy trenerskie odbywają się w dwóch formułach:

 • tygodniowej (7 dni, zazwyczaj od poniedziałku do niedzieli)
 • weekendowej (cztery kolejne weekendy, zajęcia odbywają się w soboty i niedziele)

Zarówno w jednym jak i w drugim przypadku zakres tematyczny wygląda tak samo. Różnią się tylko intensywnością i dynamiką procesu szkoleniowego:

 • Kurs tygodniowy jest intensywny i skierowany do osób, które posiadają już pewną wiedzę na temat określonych metod treningu.
 • Kurs weekendowy charakteryzuje się nieco mniejszą intensywnością zajęć, ponadto tygodniowe przerwy pozwalają na regeneracje i być może pojawienie się nurtujących pytań, na które odpowiedzi uzyskacie na najbliższym spotkaniu. To również świetna alternatywa dla osób aktywnych zawodowo, które nie mogą uczestniczyć w szkoleniu w tygodniu.

Kurs na trenera personalnego w Warszawie odbywa się w następujących miejscach (dokładne miejsce potwierdzamy na kilka dni przed kursem):

 

Gdy ukończysz kurs i pozytywnie zdasz egzamin, otrzymasz dokumenty, w których skład wchodzą:

 • Legitymacja trenera personalnego w języku polskim i angielskim,
 • Certyfikat w wersji angielskiej,
 • Zaświadczenie o ukończonym kursie.

Global Sport Academy posiada także akredytację Polskiego Związku Trenerów Personalnych. Więcej odnośnie dokumentów i akredytacji znajdziesz tutaj w sekcji AKREDYTACJA.

 

 

crttyfikat trenera personalnego legitymacja trenera personalnego

WARUNKI UCZESTNICTWA

Kurs trenera personalnego kierujemy do osób, które:

 • Są pełnoletnie
 • Nie mają przeciwwskazań zdrowotnych
 • Chcą się rozwijać i dzielić się swoją pasją z innymi!

 

Terminy kursu na trenera personalnego w Warszawie:

 • AKTUALNIE KURSY SĄ ZAWIESZONE

Cena:
1690zł
1490zł

Od czego powinienem zacząć, by zostać trenerem personalnym?

Zdecydowałeś się już, że chcesz zostać trenerem personalnym. W takim razie pierwszy krok masz już za sobą. Nieważne jaki masz w tym cel- czy chcesz wykorzystać zdobytą wiedzę wyłącznie na swoje potrzeby, czy może chcesz robić karierę i przekazywać swoje umiejętności dalej, aby inni mogli wiele z nich czerpać- powinieneś najpierw postawić na swój rozwój.

Dlatego kolejnym krokiem, jaki musisz zrobić, jest wyszukanie interesującego Cię szkolenia, które jest prowadzone przez wykładowców z pewnym doświadczeniem. Następnie zapisz się na nie i czynne w nim uczestnicz. Dzięki temu już jesteś bliżej osiągnięcia celu.

Skończyłem już kurs, czy to wystarczy?

Duże znaczenie ma to, jaki kurs trenera personalnego wybierzesz. Podstawą jest wiedza i ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji oraz rozwijanie swojej pasji. Liczy się także to, ile Ty sam wyciśniesz z udziału w kursie. Musisz pamiętać, że zawód trenera personalnego jest zawodem bardzo odpowiedzialnym. W końcu podopieczni będą oddawać w Twoje ręce swoje zdrowie i zaufanie. Wiele zależy właśnie od Ciebie!

Nie wiesz na co zwrócić uwagę przy wyborze kursu?

Przejrzyj kilka ofert i porównaj je ze sobą pod kątem programu kursu, a przede wszystkim sprawdź, przez kogo jest prowadzony. Zaufanym instruktorem będzie osoba, która jest czynna zawodowo- trener przygotowujący zawodników do startu w różnego rodzaju zawodach, zawodnik sportów sylwetkowych czy osoba, która posiada doświadczenie w prowadzeniu podopiecznych o różnym zapotrzebowaniu. Liczy się tutaj nie tylko wiedza teoretyczna wykładowcy, ale przede wszystkim jego doświadczenie praktyczne.

Już po wszystkim, czyli posiadam już papierki.

Skończyłeś kurs, po którym dostałeś dyplom, certyfikat i akredytację. To pozwoli Ci otworzyć pierwsze drzwi do kariery. Są to również pierwsze argumenty na początku Twojej drogi, dzięki którym pracodawca spojrzy na Twoją osobę i zaprosi Cię na rozmowę kwalifikacyjną. Ale właśnie, to tylko, albo i aż, papierki, które powinny potwierdzać posiadane przez Ciebie umiejętności. Prędzej czy później przecież pracodawca będzie chciał je sprawdzić, jak sobie radzisz jako trener personalny. Gdy już będziesz posiadał doświadczenie, kolejny dyplom będzie świadczył o ciągłym rozwijaniu swoich pasji zaangażowaniu oraz podnoszeniu kwalifikacji, a także o chęci bycia lepszym w tym, co robisz. Nie spoczywaj na laurach!

Po co właściwie ta akredytacja?

Jak wspomnieliśmy wyżej, oprócz dyplomu/certyfikatu wystawianego przez firmę szkoleniową, istotne są akredytacje oraz to czy jest zgodność z obowiązującymi przepisami krajowymi i unijnymi- jeśli chodzi o pracę za granicą. Akredytacja organizacji odpowiadających za jednolity system kształcenia to potwierdzenie kompetencji placówek na terenie Unii Europejskiej.

Polski Związek Trenerów Personalnych jest polskim wykonawcą i przedstawicielem organizacji EHFA. Współpracują oni nad ujednoliceniem systemu kształcenia, pilnują aby szkolenia były w każdym kraju Unii Europejskiej na takim samym poziomie. Jest to gwarancja należytej jakości kursów, niezależnie od miejsca, w którym są prowadzone. Dlatego dyplom trenera personalnego uzyskany w Polsce ma taką samą wartość, jak ten z innego kraju Unii Europejskiej.

Co po ukończonym kursie trenera personalnego?

Gdy już ukończyłeś wymarzony kurs, posiadasz praktyczną oraz teoretyczną wiedzę i poglądy odnośnie swojej przyszłej pracy trenera personalnego. Dokumenty, które otrzymałeś są dobrą informacją dla Twojego pracodawcy, iż możesz sprawdzić się w owej roli. Pokaż więc swoje najmocniejsze strony, zaangażuj się w swoją pasję, a dzięki temu odniesiesz sukces Ty, ale także Twoi podopieczni.  To wszystko będzie również budować Ciebie, Twoje doświadczenie, zamiłowanie do zawodu oraz pewność siebie.

Co z klientami?

Początki mogą być trudne, ale nie ma co się poddawać i załamywać. Jeśli przekonasz do siebie jedną osobę i wzbudzisz jej zaufanie, musisz to wykorzystać i pokazać się z jak najlepszej strony. Twoja chęć pomocy, wiedza i prawidłowe podejście są cenne. Istnieje pewna zasada, iż jeden zadowolony klient poleci Cię kolejnej osobie i w ten sposób nie będziesz narzekać na nudę oraz brak środków pieniężnych. Przy okazji nabierzesz doświadczenia i będziesz żył z tego, co sprawia Ci prawdziwą przyjemność.

Jaki powinien być trener personalny?

Pomyśl sobie, jakiego trenera personalnego Ty chciałbyś mieć. To może być dla Ciebie wskazówka. Jednak każdy może sobie go wyobrażać inaczej. Oczywiście kurs trenera personalnego pozwoli Ci rozwiązać tę zagwozdkę. Dowiesz się na nim, jak zmotywować swoich klientów, jak do nich dotrzeć, zrozumieć ich słabości i problemy. Ważne jest, aby do każdego podopiecznego podchodzić indywidualnie i dopasować do nich odpowiednie metody treningowe, gdyż każdy z nich może mieć inne potrzeby, cele i dolegliwości. Miło jest także, kiedy podopieczny usłyszy od Ciebie od czasu do czasu pochwałę, nie za często, by się za bardzo nie przyzwyczaił i nie rozleniwił ;) Klient poczuje się wtedy zadowolony z własnego wysiłku i nawet najmniejszego sukcesu.

Czy coś jeszcze powinienem wiedzieć?

Przede wszystkim pamiętaj, aby nie spoczywać na laurach! Nie zatrzymuj się w miejscu, krocz do przodu po więcej, stale się dokształcaj i rozwijaj swoją pasję. Nie rezygnuj ze swoich marzeń, nawet gdy będziesz mieć słabsze momenty. Śledź na bieżąco nowiny z różnych stron- czy to z metod treningowych, badań naukowych czy suplementacji. Po prostu nie stój w miejscu. Zapracuj każdym kolejnym dniem na swoją dalszą przyszłość. Nie zapominaj- sukcesy Twoich podopiecznych to także Twój sukces!

Chcielibyśmy Ci pomóc podążyć za tym sukcesem i otworzyć drzwi do świata fitness. Wychodzimy do Ciebie naprzeciw z kursem trenera personalnego. Dowiesz się na nim jak zostać profesjonalnym instruktorem, na co zwracać uwagę przy pracy z klientem, zdobędziesz cenną wiedzę teoretyczną i przede wszystkim praktyczną. Nasi wykwalifikowani wykładowcy przekażą Ci ogrom istotnej wiedzy, tego możesz być pewny. Program, który dla Ciebie przygotowaliśmy, jest nowy i zawiera wszystko, co najważniejsze.

To co, widzimy się na kursie? Nie odmawiaj sobie swojego sukcesu!

Warszawa nie jest dla Ciebie odpowiednia? Kurs trenera personalnego w Warszawie to nie jedyny kurs GSA w Polsce! Sprawdź kurs trenera personalnego w swoim mieście!

 

Kurs trenera personalnego Warszawa

 

Kraków

Wrocław

Poznań

Gdańsk

Koszalin

DLACZEGO GSA?

Standardy eREPS

Akredytacja eREPS pozwala Ci podjąć pracę jako trener personalny w krajach Unii Europejskiej oraz innych, honorujących europejską akredytację EuropeActive.

Nowoczesny program.

Program wypracowany podczas wielu kursów. Dla Ciebie i Twojego lepszego rozwoju.

Akredytacja Polskiego Związku Trenerów Personalnych.

Nadzoruje nas Polski Związek Trenerów Personalnych. To najlepsza gwarancja jakości kształcenia.

Praktyczne podejście

Praktyka, praktyka i... praktyka! Nie nauczysz się pływać z kursu internetowego. Nie nauczysz się być trenerem z ebooka! Tylko praktyczny kurs trenera personalnego w Warszawie da Ci szansę realnego rozwoju.

O kursie trenera personalnego w Warszawie
W GSA zależy nam, aby kurs trenera personalnego był warty swojej ceny. Dlatego przygotowaliśmy i zaplanowaliśmy:

 • Materiały szkoleniowe
 • 100% praktyki
 • Komplet dokumentów trenerskich z akredytacją
 • Kurs w małych grupach - stawiamy na jakość

Mówią o nas

Global Sport Academy IconGlobal Sport Academy

Grabiszyńska 163, Wrocław

5,0 44 reviews

 • Avatar Lukasz Nanko ★★★★★ w ostatnim tygodniu
  Świetna wiedza, przekazana w profesjonalny sposób! Nic tylko kontynuować współpracę💪
 • Avatar ewa hupajlo ★★★★★ miesiąc temu
  Trafiłam na GSA podczas wiosennych webinariów i tak bardzo spodobał mi się sposób przekazywania wiedzy przez Mateusza ,że jak tylko pojawiał się kurs programowiania treningu siłowego ,wiedziałam ,że muszę go mieć . Jestem … More pod ogromnym wrażeniem sposobem prowadzenia lekcji ,sposobu wyjaśniania ,tym bardziej ,że ja dopiero raczkuje w temacie . Mateusza nie da się nie lubić . Przyciąga swoją pozytywną energią ludzi i przyciągnął i mnie 😁kurs trenera personalnego jest moim marzeniem i mam nadzieje ,że spotkam się z Mateuszem face to face .Aby móc uczyć się od najlepszych 💪
 • Avatar Oskar Kulwicz ★★★★★ miesiąc temu
  Global Sport Academy .. cóż mogę powiedzieć - POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM ! Dziś zakończył się kurs trenera personalnego. Niesamowita przygoda, niepowtarzalni prowadzący i oczywiście nowe znajomości. Dużo materiału do przyswojenia, … More ale kontakt z prowadzącym i ich sposób przekazywania informacji tylko wszystko ułatwia :D
  POLECAM SERDECZNIE!

★★★★★
Doskonały
98,1% Uczestników
poleca kurs trenera personalnego GSA dalej znajomym

KURS TRENERA PERSONALNEGO W GSA

personalny GSA

Wiedza

Na kursie przekazujemy przede wszystkim wiedzę praktyczną. Dajemy wędkę, nie rybę.

personalny GSA1

Dojrzałość

Wieloletnie doświadczenie szkoleniowe i zaangażowanie. To GSA.

trener personalny GSA

Praktyka

Ciągle to podkreślamy, ale kurs w GSA to głównie praktyka.

trener personalny wrocław GSA

Nowy program

Nowy, lepszy program, wypracowany podczas lat doświadczeń.

SZKOLILIŚMY TRENERÓW TAKICH MAREK

trenerzy po kursie GSA

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

TOP