Kurs trenera personalnego Kraków

Trener personalny kurs

Nauczamy poprawnego treningu

 

Wybierz termin dla siebie:

kurs trenera personalnego kraków

Kurs trenera personalnego Kraków

 

Nowy, lepszy program kursu. Dla Ciebie.

Trenuj lepiej! Umiesz już sporo, ale możesz więcej! Nie sabotuj siebie - postaw na rozwój. Przyjdź na nasz kurs i przekonaj się, że można efektywniej.

Daj nam tych kilka dni, a wyposażymy Cię w aktualną wiedzę i narzędzia niezbędne do poprawy efektów treningowych. Wiemy jak.

Nasz kurs obejmuje trening siłowy, trening funkcjonalny, dietetykę oraz mobility oraz inne elementy, byś trenował lepiej. Nie szkoda Ci czasu i zdrowia na kiepski trening?

Interesuje Cię praca w branży fitness? Również zapraszamy. Zostań trenerem personalnym na kursie trenera personalnego w Krakowie.

Zapraszamy na kurs trenera personalnego, który pozwoli Ci zdobyć najważniejszą wiedzę i kompetencje potrzebne do wykonywania zawodu trenera.

Obecnie ludzie coraz częściej zwracają uwagę na wygląd swojego ciała. Chcieliby więc wybrać się na siłownię, ale nie wiedzą, jak się tam odnajdą. To ty, będąc trenerem personalnym, możesz być właśnie tą osobą, która pokaże im właściwą drogę.

Niezależnie od tego, czy kurs chcesz zrobić, by pracować jako trener personalny czy dla samego siebie - rozwoju, pogłębienia wiedzy i poprawy wyników. Nasz kurs trenera personalnego pokaże Ci, jak trenować, by osiągać lepsze efekty. Zdrowo i efektywnie.

Możliwe, że źle trenujesz. Dalej chcesz popełniać błędy?

Kurs trenera personalnego w Global Sport Academy w Krakowie to kompleksowe szkolenie z treningu siłowego, treningu funkcjonalnego, dietetyki oraz mobility i innych modułów. Uczymy zagadnień praktycznych. Praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka!  Wpadaj na kurs i zostań najlepszym trenerem personalnym. Dla siebie. Dla innych także.

Bądź gotowy na każde wyzwanie!

kurs trenera personalnego w GSA

Na kursie trenera personalnego w Global Sport Academy przekażemy Ci najważniejszą wiedzę odnośnie doboru metod treningowych, układania planów treningowych i planów dietetycznych. To wszystko pozwoli Ci jak najlepiej przygotować się do swojego zawodu.

Nie bój się podejmować wyzwań! 

Czym wyróżnia się nasz kurs?

 • Każdy moduł szkoleniowy jest prowadzony przez wykwalifikowanych wykładowców. Dzięki temu zdobędziesz duży zasób wiedzy, a każde nurtujące Cię kwestie zostaną rozwiane.
 • Szkolenia są realizowane przez doświadczonych trenerów personalnych posiadających wieloletni staż pracy z klientami, teoretyków sportu i treningu oraz zawodników sportów sylwetkowych. Jest to gwarancja kursu na najwyższym poziomie.
 • Kurs składa się z części teoretycznej i praktycznej. To najlepsze połączenie, dzięki któremu zdobędziesz wiedzę teoretyczną oraz zasięgniesz doświadczenia naszych instruktorów.

Kurs trenera personalnego Kraków

- zrób TO dla siebie!

Cena:
1690zł
1490zł

Global Sport Academy akredytacje

Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne wiadomości o kursie.

Terminy kursu na trenera personalnego w Krakowie:

 • 21/11/2020 - 13/12/2020, weekendowy

Cena:
1690zł
1490zł

Kurs na trenera personalnego w Krakowie organizujemy kursy trenerskie w dwóch formułach:

 • tygodniowej (7 dni, zazwyczaj od poniedziałku do niedzieli)
 • weekendowej (obejmuje zazwyczaj cztery kolejne weekendy, zajęcia w soboty oraz niedziele)

 

Zakres tematyczny w obu przypadkach jest taki sam. Różnią się tylko odmienną intensywnością i dynamiką procesu szkoleniowego:

 • Kurs tygodniowy jest bardziej intensywny, dla osób, które posiadają już wiedzę z obszaru poszczególnych metod treningu.
 • Kurs weekendowy charakteryzuje się nieco mniejszą intensywnością zajęć, a dzięki tygodniowym przerwom uczestnik kursu ma więcej czasu na utrwalenie zdobywanej wiedzy. Jest to świetna alternatywna dla osób, które z różnych powodów nie mogą wybrać kursu w formie tygodniowej.

 

Kurs na trenera personalnego w Krakowie przeprowadzamy w tych miejscach (finalne miejsce odbywania kursu jest podane zawsze w harmonogramie zajęć, przesyłanym do uczestników na kilka dni przed kursem):

 

Calypso Fitness Galeria Kazimierz, Kraków

 

 

 

Kurs trenera personalnego Kraków - Tylko w GLOBAL SPORT ACADEMY

Po ukończonym kursie i pomyślnie zdanym egzaminie otrzymasz komplet dokumentów, obejmujący:

 • legitymację trenera personalnego w wersji polskiej i angielskiej,
 • certyfikat w języku angielskim,
 • zaświadczenie o ukończeniu kursu.

Posiadamy również akredytację Polskiego Związku Trenerów Personalnych. Więcej na temat dokumentów i akredytacji znajdziesz tutaj w sekcji AKREDYTACJA

crttyfikat trenera personalnego legitymacja trenera personalnego

W kursie trenera personalnego udział może wziąć każdy, kto:

 • jest pełnoletni
 • nie ma przeciwwskazań zdrowotnych
 • a co najważniejsze, chciałby się rozwijać i zdobywać nowy zasób wiedzy

JAK  ZOSTAĆ TRENEREM PERSONALNYM?

 Podjąłeś już decyzję o zostaniu trenerem personalnym? To świetnie trafiłeś! Poniżej znajdziesz informacje o tym, na co zwrócić uwagę przy wyborze kursu, aby móc później zacząć się rozwijać i spełniać się zawodowo.

 

Chcę zostać trenerem personalnym! Ale od czego zacząć?

 

Najważniejsze jest to, że powinieneś zacząć od siebie. Nieważne, czym kierujesz się przy wyborze danego zawodu: zarobkami, pasją czy może sławą.

Podstawą jest posiadanie wiedzy oraz umiejętność przełożenia jej na praktykę. Przecież będą do Ciebie przychodzić osoby, które chciałyby obdarzyć Cię zaufaniem. Dlatego powinieneś być osobą, która stanie się dla nich autorytetem i motywacją oraz pokaże im właściwą drogę do zamierzonego celu.  Aby tak się stało, potrzebne jest posiadanie uporządkowanej wiedzy i praktyki na temat treningu, by móc zacząć pracę z klientami. To wszystko są Ci w stanie przekazać instruktorzy z dużym doświadczeniem na organizowanym przez nas kursie trenera personalnego.

 

Jesteś tak dobry, jak kurs który ukończyłeś?

 

Dużo zależy od Ciebie i od Twojej determinacji. Bardzo ważne jest, aby nie stać w miejscu i podnosić swoje kwalifikacje. Teoria odnośnie metodyki treningu czy fizjologii jest ważna, ale to praktyka pomoże Ci przygotować się do pracy z klientami. Doświadczeni instruktorzy powiedzą Ci, na co zwrócić uwagę i jak poradzić sobie z różnego rodzaju potrzebami podopiecznych. 

 

Na co zatem zwracać uwagę, wybierając kurs?

 

W pierwszej kolejności należy porównać dostępne oferty oraz sprawdzić, co zawiera program kursu. Warto także wrócić uwagę na to, kto jest instruktorem. Według nas najlepiej wybierać kursy, które są prowadzone przez doświadczonych instruktorów, mających nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną. Mowa tu na przykład o zawodnikach sportów sylwetkowych czy trenerów przygotowujących zawodników do startu w różnego typu zawodach. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że taka osoba zna się na pracy z różnego rodzaju klientami i potrafi pomóc im pod różnym kątem.

 

Dyplom, akredytacja, certyfikat – na co te papierki?

 

Może i papierki to nie wszystko, ale to one pomogą Ci otworzyć drzwi do kariery. To one są wstępnym potwierdzeniem Twoich kwalifikacji. To zazwyczaj od nich zaczyna rekrutację twój pracodawca. Świadectwo ukończenia kursu trenera personalnego jest potrzebne, aby w ogóle móc Ci zaufać. Oprócz tego oczywiście najważniejsze są Twoje umiejętności, które zostaną sprawdzone. Bez nich na nic zda się posiadanie dyplomów. Istotne jest, aby nie stać w miejscu, tylko stale się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje. Nie zapomnij o tym, będąc już trenerem personalnym. Jest to potwierdzenie Twojego zaangażowania i sumiennego podejścia do zawodu.  

 

Kurs kursowi nierówny, czyli jeszcze o papierkach.

 

Prócz wydawanego przez organizację szkoleniową dyplomu/certyfikatu, istotne są akredytacje i zgodność z obowiązującymi przepisami krajowymi (oraz unijnymi, jeśli rozważamy pracę poza granicami). Akredytacja organizacji odpowiadających za jednolity system kształcenia i uwierzytelniania placówek na terenie Unii Europejskiej jest gwarancją należytego poziomu szkolenia.

EuropeActive to organizacja, której polskim przedstawicielem i wykonawcą jest Polski Związek Trenerów Personalnych. Wspomniane organizacje współpracują w zakresie ujednolicenia systemu kształcenia, wprowadzając właściwe regulacje w szkołach i placówkach szkoleniowych. Nadzorują szkolenia, czuwając nad tym, aby ich jakość była taka sama w Polsce, jak i w innych krajach Unii Europejskiej. Daje to gwarancję odpowiedniej wartości przeprowadzanych kursów, bez względu na to, czy były przeprowadzone w Polsce, czy np. w Belgii lub Anglii. Wobec tego polski dyplom trenera personalnego ma taką samą rangę, jak ten wydany w pozostałych krajach UE.

 

Ukończyłem kurs trenera personalnego. Jak żyć, jak zarabiać?

 

Po ukończonym kursie powinieneś już posiadać rzetelną i praktyczną wiedzę, która będzie niezbędna w pracy jako trener personalny. Wtedy już Twój pracodawca posiada świadectwo Twoich kwalifikacji, a to jest gwarancją na to, że jesteś właściwie przygotowany do tego, aby zaopiekować się Waszymi wspólnymi podopiecznymi. Na takim etapie pozostaje Ci zaangażować się w pracę i przyczyniać się do każdego sukcesu Twojego klienta. To wszystko jest ważne, aby zapracować na swoją własną karierę zawodową.

 

Jak rozmnażają się klienci?

 

Zazwyczaj dzieje się to przez tak zwane pączkowanie. Polega ono na tym, że gdy jeden klient jest zadowolony z prowadzenia zdrowego trybu życia, które w nim zaszczepiłeś, stosuje się do przekazanych zasad i zauważa pozytywną różnicę w swoich samopoczuciu i organizmie, wtedy skutkuje to kolejnymi pączkującymi klientami. To również tak zwany marketing szeptany, który polega na polecaniu Ciebie swoim znajomym. Jest to najlepsza, a zarazem najtańsza metoda promocji usług własnych.

 

Trener personalny – kat czy przyjaciel?

 

 Jaki powinien być trener personalny? Na pewno musi wiedzieć, jak motywować swoich klientów do działania. Powinien potrafić nawiązać z nimi kontakt, poznać ich słabości i wątpliwości oraz co równie ważne, pomagać im pokonywać własne ograniczenia i być dumnym z ich sukcesów. Wbrew pozorom nie musisz być psychologiem, lecz dobrze posiadać wiedzę na takie tematy. A mogłoby się wydawać, że bycie trenerem personalnym polega tylko na rozpisywaniu planów treningowych, suplementach i dietach, a tak nie jest. Ważna jest umiejętność dotarcia do potrzeb klienta i dostosowanie metod treningowych do jego indywidualnych potrzeb i celów, jakie chciałby osiągnąć.

 

Co jeszcze muszę wiedzieć?

 

O czym jeszcze warto pamiętać? Kiedy już zostaniesz trenerem personalnym, pamiętaj o tym, żeby nie przestawać się rozwijać. Zawód ten wymaga ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji, uzupełniania wiedzy o przedsiębiorczości i marketingu. Warto również wspomnieć o śledzeniu pojawiających się trendów, badań naukowych na temat dietetyki, metod treningu oraz suplementacji. To pozwoli Ci być bardziej skutecznym i łatwiej dotrzeć do potencjalnych klientów.

Wyciągamy Ci pomocną dłoń w postaci naszych kursów, na których pomożemy Ci zostać lepszym i profesjonalnym instruktorem. Przekażemy Ci wiedzę nie tylko teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną. To wszystko doda ci skrzydeł i pozwoli zostać specjalistą w dziedzinie fitness!

 

Kraków jest za daleko? Kurs trenera personalnego w Krakowie to nie jest nasz jedyny kurs w Polsce! Sprawdź kurs trenera personalnego w dogodnym dla siebie mieście!
 

Wrocław

Warszawa

Poznań

Gdańsk

Koszalin

DLACZEGO GSA?

Standardy eREPS

Spełniamy wymogi EuropeActive i posiadamy europejską akredytację eREPS . Jest to najlepszy dowód jakości kształcenia w GSA.

Nowoczesny program.

Program kursu realizowanego w Global Sport Academy to połączenie lat doświadczeń, najnowszych badań i trendów. Uczymy praktyki. Praktycznie!

Akredytacja Polskiego Związku Trenerów Personalnych.

Zainteresowane osoby po kursie trenera personalnego mogą ubiegać się o wpis w rejestrze Polskiego Związku Trenerów Personalnych. Posiadamy akredytację Związku.

Praktyczne podejście

Kolejny raz to podkreślamy - kurs trenera personalnego w Krakowie to przede wszystkim praktyka. Teorię łączymy umiejętnie z zajęciami praktycznymi.

O kursie trenera personalnego w Krakowie
W GSA zależy nam, aby kurs trenera personalnego był warty swojej ceny. Dlatego przygotowaliśmy i zaplanowaliśmy:

 • Materiały szkoleniowe
 • 100% praktyki
 • Komplet dokumentów trenerskich z akredytacją
 • Kurs w małych grupach - stawiamy na jakość

Mówią o nas

Global Sport Academy IconGlobal Sport Academy

Grabiszyńska 163, Wrocław

5,0 44 reviews

 • Avatar Lukasz Nanko ★★★★★ w ostatnim tygodniu
  Świetna wiedza, przekazana w profesjonalny sposób! Nic tylko kontynuować współpracę💪
 • Avatar ewa hupajlo ★★★★★ miesiąc temu
  Trafiłam na GSA podczas wiosennych webinariów i tak bardzo spodobał mi się sposób przekazywania wiedzy przez Mateusza ,że jak tylko pojawiał się kurs programowiania treningu siłowego ,wiedziałam ,że muszę go mieć . Jestem … More pod ogromnym wrażeniem sposobem prowadzenia lekcji ,sposobu wyjaśniania ,tym bardziej ,że ja dopiero raczkuje w temacie . Mateusza nie da się nie lubić . Przyciąga swoją pozytywną energią ludzi i przyciągnął i mnie 😁kurs trenera personalnego jest moim marzeniem i mam nadzieje ,że spotkam się z Mateuszem face to face .Aby móc uczyć się od najlepszych 💪
 • Avatar Oskar Kulwicz ★★★★★ miesiąc temu
  Global Sport Academy .. cóż mogę powiedzieć - POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM ! Dziś zakończył się kurs trenera personalnego. Niesamowita przygoda, niepowtarzalni prowadzący i oczywiście nowe znajomości. Dużo materiału do przyswojenia, … More ale kontakt z prowadzącym i ich sposób przekazywania informacji tylko wszystko ułatwia :D
  POLECAM SERDECZNIE!

KURS TRENERA PERSONALNEGO W GSA

kurs trenera personalnego kraków

Wiedza

Kurs w GSA to wiedza! Nauczymy Cię posługiwać się wędką, byś samodzielnie mógł łapać ryby.

trener personalny kurs gsa

Dojrzałość

Na kursie uporządkujesz i rozszerzysz swoje umiejętności. Wszystko dla lepszych efektów. ZRÓB TO SAM!

trener personalny GSA

Praktyka

Kurs trenerski w GSA to praktyka! Nie lejemy wody. Same konkretne i użyteczne wiadomości.

trener personalny wrocław GSA

Nowy program

Wieloletnie doświadczenie w realizacji szkoleń zaowocowało nowym programem, który jest idealnie dopasowany do potrzeb naszych kursantów.

SZKOLILIŚMY TRENERÓW TAKICH MAREK

trenerzy po kursie GSA

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

TOP