Trener personalny kurs

Nauczamy poprawnego treningu

 

Wybierz termin dla siebie:

kurs trenera personalnego poznań

100% praktyka

Wyłącznie praktyczna wiedza

Zero lania wody

Konkretne fakty

Małe grupy

Stawiamy na jakość

Ten kurs jest dla Ciebie!

★★★★★

Kurs trenera personalnego Poznań

 

Posiadamy program ułożony specjalnie pod Twoje potrzeby.

Szukasz kursu trenera personalnego, na którym zasięgniesz dużej dawki wiedzy od kompetentnych osób? Tak się składa, że trafiłeś idealnie! Global Sport Academy oferuje Ci kurs trenera personalnego w Poznaniu.

 

Dla nas rozwój jest bardzo ważny. Dlatego umożliwiamy go innym. Cenimy ludzi, którzy są ambitni i mierzą wysoko.

 

Nasi wykwalifikowani wykładowcy pomogą Ci już w kilka dni przygotować się do roli trenera personalnego. Na kursie przekażą kompletną i aktualną wiedzę oraz odpowiedzą na każde nurtujące Cię pytanie.

Zawód trenera personalnego będzie cieszył się coraz większym zainteresowaniem, ze względu na oblegane siłownie. Jest to związane z obecnym trendem zdrowego trybu życia, zwracanie uwagi na swoją sylwetkę, a co za tym idzie- częstsze podejmowanie aktywności fizycznej.

Możliwe, że źle trenujesz. Dalej chcesz popełniać błędy?

Osoby stawiające swoje pierwsze kroki na siłowni będą potrzebowały przewodnika w postaci instruktora. To właśnie Ty po kursie trenera personalnego będziesz mógł im pomóc. Ale w pierwszej kolejności pomożesz właśnie sobie- usystematyzujesz wiedzę, rozwiniesz swoją pasję i podniesiesz własne kwalifikacje.

Świat fitness już na Ciebie czeka!

kurs trenera personalnego w GSA

Co wyróżnia nasz kurs?

 • Posiadamy międzynarodową akredytację eREPS i działamy pod patronatem i nadzorem Polskiego Związku Trenerów Personalnych.
 • Kurs trenera personalnego w Global Sport Academy jest realizowany przez profesjonalnych i doświadczonych trenerów personalnych, którzy posiadają wieloletni staż pracy z klientem. Wykładowcy to również teoretycy sportu i treningu oraz zawodnicy sportów sylwetkowych. Dzięki temu wymienią się z Tobą swoim bogatym doświadczeniem.
 • Kładziemy nacisk na przekazanie wiedzy przede wszystkim praktycznej.

Kurs trenera personalnego Poznań

- zrób TO dla siebie!

KURSY W GSA SĄ OBECNIE ZAWIESZONE

możesz zostawić nam kontakt do siebie, a poinformujemy Cię, gdy realizacja kursów będzie możliwa

 • GSA, jako placówka oświatowa, podlega kuratorium oświaty we Wrocławiu i Ministerstwu Edukacji Narodowej
 • W związku z tym, zgodnie z Rozporządzeniem MEN, wszystkie kursy w GSA zostają zawieszone do odwołania z powodu koronawirusa
 • Zostaw nam kontakt do siebie, a poinformujemy Cię o najbliższych startujących kursach, gdy już będzie taka możliwość

Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne wiadomości o kursie.

Terminy kursu na trenera personalnego w Poznaniu:

 • AKTUALNIE BRAK TERMINÓW

Cena: 1490 zł

Global Sport Academy wychodzi do Ciebie naprzeciw i realizuje kursy trenerskie w dwóch formułach:

 • tygodniowej (zajęcia trwają 7 dni, zazwyczaj od poniedziałku do niedzieli)
 • weekendowej (zajęcia odbywają się w soboty i niedziele, przez cztery kolejne weekendy)

Bez obaw, zakres tematyczny i w formule tygodniowej i weekendowej wygląda tak samo, niczego nie przegapisz. Różnica polega jedynie na intensywności i dynamice procesu szkoleniowego:

 • Kurs tygodniowy jest nieco bardziej intensywny, dedykowany dla osób posiadających już pewną wiedzę odnośnie określonych metod treningowych.
 • Kurs weekendowy jest nieco mniej intensywny. Jest to doskonała alternatywa dla osób aktywnych zawodowo. Dzięki przerwom pomiędzy kolejnymi zajęciami, uczestnicy mogą się zregenerować i swobodnie utrwalać zdobytą wiedzę.

Kurs na trenera personalnego w Poznaniu realizujemy w tych miejscach (ostateczne miejsce lub miejsca podajemy w harmonogramie kursu, przesyłanym na kilka dni przed pierwszymi zajęciami):

 

Reebok Crossfit, Poznań


 

 

Jeśli ukończysz kurs trenera personalnego i pozytywnie zdasz egzamin, otrzymasz komplet dokumentów, w skład których wchodzi:

 • Legitymacja trenera personalnego w wersji polskiej i angielskiej
 • Certyfikat w języku angielskim
 • Zaświadczenie o ukończeniu kursu

Global Sport Academy posiada również akredytację Polskiego Związku Trenerów Personalnych.

Aby dowiedzieć się więcej na temat dokumentów i akredytacji zerknij tutaj w sekcji AKREDYTACJA

 

crttyfikat trenera personalnego legitymacja trenera personalnego

WARUNKI UCZESTNICTWA

Zapraszamy Cię na kurs trenera personalnego, jeśli:

 • Jesteś pełnoletni
 • Nie masz przeciwwskazań zdrowotnych
 • Chcesz się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje

 

Chcę zostać trenerem personalnym! Ale od czego zacząć?

Poznaj kroki które powinieneś zrobić, jeśli chcesz zostać trenerem personalnym. Dzięki tym krótkim poradom pomożemy Ci odpowiedzieć na najważniejsze, nurtujące Cię pytania.

Podjąłem decyzję- chcę zostać trenerem personalnym. Od czego powinienem zacząć?

Twoje plany już są pierwszym krokiem na drodze do osiągnięcia sukcesu. Następny jaki powinieneś poczynić to poszukanie szkolenia, które Cię zainteresuje. Porównaj  ze sobą kilka ofert pod różnym względem i wybierz to, które najbardziej do Ciebie przemawia. Czytając dalej dowiesz się co jest istotne i nad czym się skoncentrować wybierając szkolenie. Po zapisaniu się na kurs pozostaje Ci już tylko czynnie, z zaangażowaniem w nim uczestniczyć, aby jak najwięcej wynieść z niego wiedzy teoretycznej i praktycznej. Dokumenty zdobyte po ukończeniu szkolenia umożliwią Ci wejście do świata fitness.

Właściwie to na co zwrócić uwagę przy wyborze szkolenia? Skąd będę wiedzieć, że to właśnie ten najwłaściwszy?

Kursów oferowanych na rynku jest mnóstwo. Czym się kierować, aby później nie żałować swojego wyboru? Po pierwsze sprawdź kim jest osoba prowadząca wykłady. Pewnym i wiarygodnym instruktorem będzie osoba, która posiada już wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami o wszelakich zapotrzebowaniach. Zaufany wykładowca powinien być czynny zawodowo. Dobrze jeśli jest to trener przygotowujący zawodników do startu w różnego rodzaju zawodach czy zawodnik sportów sylwetkowych, aczkolwiek nie jest to czynnik determinujący (niemniej świadczy o zaawansowanej wiedzy danego trenera). Jak widać bardzo ważna jest jego wiedza teoretyczna, która przekłada się na praktykę. Drugim istotnym elementem jest  program szkolenia. Powinien on obejmować wszystko, co najistotniejsze w danej dziedzinie. Sprawdź też czy masz do wyboru formułę, w jakiej chciałbyś wziąć udział. Nie każda szkoła oferuje kilka wariantów uczestnictwa. My dajemy Ci dwie opcje: kurs w formule tygodniowej lub weekendowej (zaocznej). Różnią się one jedynie stopniem intensywności. W obydwóch przypadkach zakres tematyczny jest taki sam.

A co zawiera kurs trenera personalnego prowadzony przez wykładowców z Global Sport Academy?

Jak już wyżej wspomnieliśmy, przed wyborem kursu warto zapoznać się z programem jaki będzie realizowany na zajęciach. Należy go sprawdzić, czy jest zgodny z Twoimi oczekiwaniami, aby się później nie rozczarować, że to nie to, czego się spodziewałeś. Na kursie trenera personalnego w Global Sport Academy przekażemy Ci całą najważniejszą wiedzę. Dowiesz się na nim między innymi o anatomii funkcjonalnej, czyli o płaszczyznach i osiach ciała, budowie tkanki mięśniowej czy o mięśniach całego ciała. Poruszymy również kwestie treningu medycznego, a w nim o technikach rozciągania kręgosłupa, przeanalizujemy taśmy anatomiczne oraz dysfunkcje kręgosłupa i innych struktur ciała a wpływ na trening. Na kursie trenera personalnego zyskasz wiedzę także z mobility i treningu funkcjonalnego oraz dietetyki i suplementacji. Możesz zapoznać się z całym, szczegółowym programem, który jest dostępny na naszej stronie.

Pójdę na kurs trenera personalnego - co dzięki temu zyskam?

Jeśli chodzi o „sprawy papierkowe”, po ukończonym kursie oraz zdanym egzaminie otrzymasz komplet dokumentów. W ich skład wchodzi legitymacja trenera personalnego w języku polskim i angielskim, certyfikat w języku angielskim oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu. To wszystko będzie Twoim biletem do osiągnięcia sukcesu. Zestaw tych dokumentów pozwoli Twojemu przyszłemu pracodawcy zwrócić uwagę na Twoją osobę, a tym samym zaprosić Cię na rozmowę kwalifikacyjną. To na niej jak najlepiej zaprezentujesz siebie i swoje zalety. Gdy już pozytywnie przejdziesz ten etap, będziesz mógł wykazać się zdobytymi umiejętnościami. Dokumenty będą już tylko potwierdzeniem bezcennej wiedzy, którą nabędziesz na kursie trenera personalnego. Sam widzisz, że to wielka szansa na Twój przyszły rozwój zawodowy. Bez tego ciężko będzie Ci ruszyć dalej.

Obawiasz się, że możesz nie mieć klientów?

Na początku faktycznie może nie być łatwo w ich pozyskaniu. Nie warto się jednak poddawać. Nawet najlepszy instruktor sam kiedyś przecież zaczynał. Ważne jest to, aby się nie zniechęcać. Gdy już będziesz miał pod opieką swojego pierwszego podopiecznego, postaraj się to wykorzystać. Może to być dla Ciebie wielka szansa. Pewnie już słyszałeś, że jedna zadowolona ze współpracy osoba poleci Cię następnej. W ten sposób klientów będzie Ci przybywać. Podopieczny sam będzie potwierdzeniem, efektem Twojej (i swojej oczywiście) pracy i wiedzy, którą posiadasz. Dzięki współpracy z klientami będziesz mógł zwiększać swoje doświadczenie, ulepszać umiejętności i po prostu rozwijać skrzydła.

Zastanawiasz się, jak stać się doskonałym trenerem personalnym?

Zauważa się coraz większe zainteresowanie zdrowym trybem życia oraz dbaniem o własną sylwetkę. Osoby, które stawiają swoje pierwsze kroki na siłowni, potrzebują kogoś, kto ich pokieruje, a przede wszystkim dopilnuje ich techniki wykonywania ćwiczeń, aby nie zrobiły sobie krzywdy.  I właśnie tutaj z pomocą im wkracza trener personalny. A jaki właściwie powinien być idealny trener?

Oczywiście jest kilka „wytycznych”, których dobrze jest się trzymać, aby być jak najlepszym instruktorem i dążyć do ideału. Szczególnie ważną, jak nie najważniejszą, kwestią jest posiadanie kwalifikacji i ich ciągłe podnoszenie. Dobry trener personalny powinien śledzić pojawiające się trendy. Należy być na bieżąco na temat suplementacji, różnorakich badań naukowych czy metod treningowych. Do każdego klienta powinno się podchodzić indywidualnie, zwracać uwagę na jego potrzeby, zamiłowania, czuwać nad jego techniką i metodą wykonywania ćwiczeń. Bądź takim trenerem personalnym dla swoich podopiecznych, jakim sam chciałbyś być dla siebie.

Pamiętaj, że sam również jesteś własną wizytówką. Na to też ludzie zwracają uwagę. Dbaj nie tylko o swoich klientów, ale i o siebie. Ale to jest chyba oczywiste, skoro będziesz specjalizować się w tym zawodzie i jeśli aktywność fizyczna to Twoja pasja.

Warto inwestować w siebie i swój rozwój! Kurs trenera personalnego w Global Sport Academy to najwłaściwszy wybór, który pomoże Ci odnieść sukces. Nasi specjaliści przygotują Cię do swojej roli jak najlepiej potrafią.

 

Kurs trenera personalnego w Poznaniu Ci nie odpowiada? Zobacz nasze kursy również w innych miastach!

Kraków

Warszawa

Wrocław

Gdańsk

Koszalin

 

Kurs trenera personalnego Poznań

DLACZEGO GSA?

Standardy eREPS

GSA jest akredytowana przez eREPS. Co to oznacza? Kurs zgodny z europejskimi standardami nauczania na poziomie EQF4. Najwyższa jakość gwarantowana.

Nowoczesny program.

Nasz kurs to przede wszystkim praktyka. Szkolimy od wielu lat i wiemy, co dla Ciebie jest naprawdę ważne i przydatne. Wieloletnie doświadczenia pozwoliły wypracować naprawdę solidne rozwiązania.

Akredytacja Polskiego Związku Trenerów Personalnych.

Działamy pod nadzorem Polskiego Związku Trenerów Personalnych - to kolejny dowód wysokiej jakości naszego kursu.

Praktyczne podejście

Praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka! Nie nauczysz się pływać albo tańczyć z kursu internetowego. Podobnie nie nauczysz się poprawie trenować z kursu online. Dlatego stawiamy na praktykę!

O kursie trenera personalnego w Poznaniu
W GSA zależy nam, aby kurs trenera personalnego był warty swojej ceny. Dlatego przygotowaliśmy i zaplanowaliśmy:

 • Materiały szkoleniowe
 • 100% praktyki
 • Komplet dokumentów trenerskich z akredytacją
 • Kurs w małych grupach - stawiamy na jakość

Mówią o nas

Global Sport Academy IconGlobal Sport Academy

Grabiszyńska 163, Wrocław

5,0 44 reviews

 • Avatar Lukasz Nanko ★★★★★ w ostatnim tygodniu
  Świetna wiedza, przekazana w profesjonalny sposób! Nic tylko kontynuować współpracę💪
 • Avatar ewa hupajlo ★★★★★ miesiąc temu
  Trafiłam na GSA podczas wiosennych webinariów i tak bardzo spodobał mi się sposób przekazywania wiedzy przez Mateusza ,że jak tylko pojawiał się kurs programowiania treningu siłowego ,wiedziałam ,że muszę go mieć . Jestem … More pod ogromnym wrażeniem sposobem prowadzenia lekcji ,sposobu wyjaśniania ,tym bardziej ,że ja dopiero raczkuje w temacie . Mateusza nie da się nie lubić . Przyciąga swoją pozytywną energią ludzi i przyciągnął i mnie 😁kurs trenera personalnego jest moim marzeniem i mam nadzieje ,że spotkam się z Mateuszem face to face .Aby móc uczyć się od najlepszych 💪
 • Avatar Oskar Kulwicz ★★★★★ miesiąc temu
  Global Sport Academy .. cóż mogę powiedzieć - POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM ! Dziś zakończył się kurs trenera personalnego. Niesamowita przygoda, niepowtarzalni prowadzący i oczywiście nowe znajomości. Dużo materiału do przyswojenia, … More ale kontakt z prowadzącym i ich sposób przekazywania informacji tylko wszystko ułatwia :D
  POLECAM SERDECZNIE!

★★★★★
Doskonały
98,1% Uczestników
poleca kurs trenera personalnego GSA dalej znajomym

KURS TRENERA PERSONALNEGO W GSA

personalny GSA

Wiedza

Damy Ci aktualną, praktyczną wiedzę, byś osiągał lepsze wyniki zarówno osobiste oraz jako trener.

personalny GSA1

Dojrzałość

Mamy wieloletnie doświadczenie szkoleniowe. Gwarantujemy najlepsze możliwe rozwiązania praktyczne.

trener personalny GSA

Praktyka

Kurs w GSA to praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka!

trener personalny wrocław GSA

Nowy program

Ciągle analizujemy nasz program kursu i staramy się go dopasowywać do nowych trendów i badań.

SZKOLILIŚMY TRENERÓW TAKICH MAREK

trenerzy po kursie GSA

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

TOP