• zbiórka na burka
    09/02/2018

    Zbiórka na Burka

Zbiórka na Burka

Pies – najlepszy przyjaciel człowieka. Każdy zna to powiedzenie. Czy gdyby psy umiały mówić, powiedziałyby: „człowiek – najlepszy przyjaciel psa”? Z pewnością wielu naszych pupili udzieliłoby takiej odpowiedzi. Niestety, części „kość stanęłaby w gardle”. Właśnie z myślą o tych psiakach organizujemy warsztat charytatywny #ZBIÓRKANABURKA, z którego cały dochód przekażemy na zakup karmy dla psich podopiecznych Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt RATUJ z Wrocławia.

Programowanie i metodyka treningu (zajęcia teoretyczno-praktyczne)

data: 09.02.2018
miejsce: Bridge Nation Crossfit, ul. Grabiszyńska 241e, WROCŁAW
czas: 10.00-17.00
Certyfikat uczestnictwa

 

WSTĘP

W dniu wydarzenia na recepcji Bridge Nation Crossfit będzie wolontariusz ze Stowarzyszenia RATUJ z zaplombowaną puszką. Wejście na warsztat po uiszczeniu przynajmniej symbolicznej złotówki w puszce. Liczymy jednak, że w puszce pojawią się podobizny polskich królów

Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne wiadomości o kursie.

Mateusz Stachurski to jeden z czołowych szkoleniowców w Polsce specjalizujący się w metodyce treningu siłowego. Absolwent wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego i trener klasy mistrzowskiej w dziedzinie „kulturystka i sporty siłowe”. Prelegent setek wykładów na temat teorii treningu siłowego. Jego profesja to programowanie treningowe w kształtowaniu sylwetki. Autor tekstów o tematyce treningu sportowego. Czynnie współpracujący z zawodnikami za poziomie zawodowym. Wielokrotny medalista Akademickich Mistrzostw Polski w kulturystyce.

Po ukończonym warsztacie otrzymujesz certyfikat uczestnictwa - #zbiórkanaburka

1. Wprowadzenie do tematu metodyki i programowania treningowego
2. Podstawy anatomii funkcjonalnej
3. Prawidłowe oddychanie
4. Charakterystyka podstawowych schematów treningowych : budowanie masy mięśniowej, redukcja tkanki tłuszczowej
5. Konstruowanie jednostki treningowej:
• objętość i intensywność treningowa
• odbudowa metaboliczna
• segmentacja i kolejność wykonywania ćwiczeń
6. Analiza możliwości treningowych klienta. Ocena funkcjonalna
7. Testy sprawdzające
8. Analiza praktyczna:
• kończyny górne
• odcinek piersiowy
• staw ramienny
• stabilizacja centralna
• kończyny dolne ( mobilizacja i aktywacja treningowa )
• parametry treningowe wykorzystywane w treningu lower body
7. Profilaktyka i zapobieganie kontuzjom
8. Panel dyskusyjny

INFO DODATKOWE

Dziękujemy Bridge Nation Crossfit, które nieodpłatnie udostępnia nam obiekt.

Każda zebrana złotówka zasila konto:

Stowarzyszenie Grupa RATUJ z siedzibą we Wrocławiu, wpisane do Rejestru Stowarzyszeń Zwykłych, prowadzonego przez Prezydenta Wrocławia pod numerem 76 NIP 8943133581 REGON 381478670

Administratorem danych osobowych jest Global Sport Academy Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, adres: 30-148 Kraków, ul. Samuela Bogumiła Lindego 1c, e-mail: kontakt@gsacademy.pl, telefon: 733 99 89 79, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

FACEBOOK

542

INSTAGRAM

632

YOU TUBE

GÓRA