Skuteczny trening górnej części ciała

Dzielimy się praktyką

 

Wybierz termin dla siebie:

upper body

Wszystko co potrzebujesz wiedzieć o treningu, by osiągać więcej

Zrozum własne ciało. Zmniejsz ilość nieefektywnych treningów. Osiągaj efekty.

mateusz stachurski
Cześć

Jestem Mateusz

Cześć nazywam się Mateusz Stachurski i jestem absolwentem wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego z tytułem magistra oraz trenerem klasy mistrzowskiej ze specjalizacją kulturystyka i sporty siłowe. Swoją przygodę ze sportami sylwetkowymi rozpocząłem już w wieku 18-stu lat startując i zdobywając brązowy medal na Akademickich Mistrzostwach Polski w kulturystyce. Od tamtej pory ciągle rozwijam swoją pasję pracując jako trener personalny i szkoleniowiec Global Sport Academy. W swojej trzynastoletniej karierze zawodowej współpracowałem z zawodnikami na szczeblu amatorskim jak i zawodowym. Specjalizuję się w metodyce i programowaniu treningu siłowego. Na swoim koncie mam wiele publikacji w magazynach branżowych. Byłem prelegentem konwencji i eventów sportowych. W swoim dorobku mam szkolenia z zakresu: treningu, motoryki czy dietetyki sportowej. W pracy łączę przyjemne z pożytecznym co daje mi satysfakcję do dalszego działania.

 

Global Sport Academy akredytacje

Nieznajomość zasad treningu szkodzi!

Jak trenować efektywnie?
Jak trenować bezpiecznie?
Jak dobierać ćwiczenia?

Skuteczny trening górnych partii ciała

Pomogę Ci znaleźć odpowiedź na 4 pytania

 • Dlaczego trenując górną część ciała będziesz zdrowszy?
 • Jak duży wpływ na postawę ciała ma trening górnych partii?
 • Jak zwiększyć napięcie centralne poprzez oddech?
 • Czy są różnice pomiędzy doborem ćwiczeń dla kobiet i mężczyzn?

Dlatego na warsztatach nauczysz się:

 • Jak analizować i dobierać odpowiednie ćwiczenia.
 • Jak poprawić stabilność i mobilność w obrębie poszczególnych stawów
 • Jak dobierać ćwiczenia pod indywidualne możliwości i preferencje osoby trenującej .
 • Jakie metody treningowe są najefektywniejsze w kształtowaniu górnych części ciała.

To szkolenie jest skrojone dla Ciebie - jak dobry garnitur

Zobacz sam, czego się nauczysz

Program warsztatów

 

Dzień 1

ZAJĘCIA PRAKTYCZNE

Metodyka treningu upper body

O warsztatach
W GSA zależy nam, aby warsztaty były warte swojej ceny. Dlatego przygotowaliśmy i zaplanowaliśmy:

 • Materiały szkoleniowe
 • Praktyczne rozwiązania treningowe
 • Certyfikat uczestnictwa
 • 10 godzin dydaktycznych wiedzy o kontuzjach

Metodyka treningu upper body to szkolenie mające na celu kompleksowe przygotowanie do świadomej pracy treningowej nad partiami mięśniowymi góry ciała. Przygotowane przez naszych specjalistów zagadnienia teoretyczne oraz praktyczne wskazówki mają oparcie w wieloletnim doświadczeniu trenerskim oraz stażu treningowym, co przekłada się na ogrom wiedzy i metod treningowych.

W treningu siłowym najważniejszym pytaniem nie jest „JAK?”, tylko „DLACZEGO?”. Znając funkcje, budowę i sposób pracy poszczególnych mięśni zawsze będziesz potrafił dobrać odpowiedni ruch i progresje do swojego treningu.

Dlatego na szkoleniu odpowiemy na wszystkie Twoje „Jak i Dlaczego?”.

 

Podczas części teoretycznej szkolenia przeanalizujemy budowę anatomiczną i naturalne funkcje poszczególnych grup mięśniowych zaliczanych do górnej części tułowia. Przedstawimy praktyczne podejście do treningu siłowego z uwzględnieniem najczęściej spotykanych w dzisiejszym społeczeństwie problemów funkcjonalnych organizmu. Poznasz testy pozwalające wykryć zaburzenia motoryczne i ograniczenia aparatu ruchu. Dowiesz się czym są tak często przywoływane mięśnie Core, dlaczego wszędzie się o nich słyszy i jak prawidłowo je wzmacniać. Oczywiście nie wypuścimy Cię ze szkolenia bez przepracowania całej gamy ćwiczeń skierowanych na rozwój górnych partii mięśniowych. Naszym celem jest przygotowanie Cię do samodzielnego treningu, na którym bez obaw będziesz mógł wziąć pełną odpowiedzialność za zaplanowanie i techniczne wykonanie całej jednostki treningowej.

Oni już skorzystali z naszych szkoleń

Global Sport Academy IconGlobal Sport Academy

Grabiszyńska 163, Wrocław

5,0 32 reviews

 • Avatar Dominika Z ★★★★★ 3 miesiące temu
  Miałam okazję brać udział w trzech warsztatach prowadzonych przez GSA i z czystym sumieniem polecam. Dawka solidnej wiedzy. Widać, że szkoleniowcy znają się na rzeczy i chętnie dzielą doświadczeniem. Podczas kursu z układania … More planów treningowych nie tylko można posiąść bazową wiedzę, lecz były także poruszane tematy dotyczące np. sytuacji po poważnych urazach. Chłopaki otwierają głowę na trudne przypadki i tłumaczą w jaki sposób należy spojrzeć na kontuzje, aby bezpiecznie poprowadzić trening, jednocześnie pracując nad słabymi punktami. Kompleksowa wiedza i naprawdę profesjonalne podejście. :)
 • Avatar J K ★★★★★ miesiąc temu
  W ciągu 5 lat robienia kursów i szkoleń w branży sportowej trochę już widziałam i słyszałam dlatego moge z czystym sumieniem polecic GSA ! Drugiej takiej nie znajdziecie 💛
  Jeśli szukacie profesjonalnej kadry, mądrych głów,
  … More dużej dawki wiedzy , fajnej atmosfery i porządnych szkoleń śmiało zapisywać się- miejsc nie ma w nieskończoność 😜
  A bardziej poważnie znam Mateusza 3 lata i trochę od niego wyciągnęłam mądrości (która chętnie oddał) z której korzystam po dzień dzisiejszy jako trener , instruktor A przede wszystkim człowiek który pracuje z drugim człowiekiem i dalej sprzedaje notatki zapisane z kilku szkoleń na których mogłam być A było ich kilka
  Bez zastanowienia Polecam i mocno pozdrawiam cale GSA 🖐
 • Avatar klaudia s. ★★★★★ 2 miesiące temu
  Jeśli chcecie zrobić kurs trenera personalnego to tylko w GSA Academy ! Najlepsi prowadzący , super atmosfera, kupa śmiechu , mega wiedza i co tu więcej mówić , przekonajcie się sami ! Naprawdę warto ! ❤️

Kiedy i gdzie się spotykamy?
Startujemy o godzinie 10:00. Szkolenie kończymy w momencie, gdy odpowiem na wszystkie pytania uczestników podczas panelu dyskusyjnego i rozwieję wszelkie wątpliwości. Szczegóły organizacyjne prześle do Ciebie GSA mailowo, gdy zapiszesz się na szkolenie.

Zapis na szkolenie Metodyka treningu upper body

Metodyka treningu upper body Warszawa

✅KIEDY: 13/06/2020

✅CENA: ➡️289zł⬅️

 

Metodyka treningu upper body Wrocław

✅KIEDY: 19/07/2020

✅CENA: ➡️289zł⬅️


Od 13/05/2020 cena wzrasta do 379zł

 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Szkoliliśmy trenerów i pracowników takich marek

trenerzy po kursie GSA

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

GÓRA
Chętnie pomożemy :) Napisz do nas