• 20/07/2019, Wrocław

Układanie i analiza planów treningowych poziom I

Warsztaty z planowania i analizy planów treningowych powstały z myślą o wszystkich tych, którzy poważnie myślą o prowadzeniu swoich klientów.

Celem warsztatów jest wzbudzenie świadomości jak ważnym czynnikiem jest prawidłowo dobrany plan treningowy.

Coraz większa rzesza ludzi nieświadomie korzysta z planów treningowych w wersji online. Sami musimy zadać sobie pytanie i uświadamiać klientów czy jest to dobra alternatywna do rozpoczęcia indywidualnej przygody z treningami.

Na warsztatach nauczycie się jak prawidłowo zaplanować plan pod różne priorytety treningowe. Nauczycie się schematów, analizy słabych ogniw przy doborze poszczególnych ćwiczeń, a także jak prawidłowo dobrać ćwiczenie pod danego klienta według uwarunkować fizycznych. Przeanalizujemy wybrane sylwetki pod kątem testów funkcjonalnych, do których dobierzemy plany prewencyjne i rehabilitacyjne. Omówimy panujące mity i fakty w podstawowych i zaawansowanych programach treningowych i wiele wiele innych ważnych zagadnień. Jeśli jesteś Trenerem personalnym lub myślisz o racjonalnym prowadzeniu swoich klientów - musisz być na tych warsztatach.

Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne wiadomości o kursie.

Mateusz Stachurski to jeden z czołowych szkoleniowców w Polsce specjalizujący się w metodyce treningu siłowego. Absolwent wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego i trener klasy mistrzowskiej w dziedzinie „kulturystka i sporty siłowe”. Prelegent setek wykładów na temat teorii treningu siłowego. Jego profesja to programowanie treningowe w kształtowaniu sylwetki. Autor tekstów o tematyce treningu sportowego. Czynnie współpracujący z zawodnikami za poziomie zawodowym. Wielokrotny medalista Akademickich Mistrzostw Polski w kulturystyce.

Po ukończonym warsztacie otrzymujesz certyfikat uczestnictwa

 1. DEFINICJA PLANU TRENINGOWEGO
 2. PODSTAWY BIOMECHANIKI CIAŁA-RYS OGÓLNY
 3. SIŁY WPŁYWAJĄCE NA NASZE CIAŁO
 4. ZMIENNE TRENINGOWE :
 • OBJĘTOŚĆ
 • INTENSYWONOŚĆ
 • CZĘSTOTLIWOŚĆ
 • TEMPO TRENINGOWE
 1. ADAPTACJA,PROGRESJA I ROZTRENOWANIE TRENINGOWE
 2. HIPERTROFIA I JEJ RODZAJE
 3. WADY POSTAWY-KOREKCJA
 4. WYBRANE SYSTEMY TRENINGOWE ANALIZA :
 • FBW
 • SPLIT
 • PUSH&PULL
 • UPPER/LOWER BODY
 • GVT
 1. PROGRAMOWANIE JEDNOSTKI TRENINGOWEJ W UJĘCIU POTRZEB KLIENTA
 2. PROGRAMOWANIE W ASPEKCIE DŁUGOFALOWYM-PODSTAWY PERIODYZACJI
 3. METODY TRENINGOWE-KIEDY STOSOWAĆ A KIEDY NIE
 4. TRENING UZUPEŁNIAJĄCY
 5. ANALIZA WYBRANYCH PLANÓW TRENINGOWYCH
 6. PRACA GRUPOWA

I próg cenowy:

199zł.

II próg cenowy:

Od 07/07/2019 cena wzrasta do 249zł

III próg cenowy:

Od 13/07/2019 cena wzrasta do 349zł

INFO DODATKOWE

Szkolenie podzielone jest na 2 poziomy zaawansowania. W tym miejscu przejdziesz do szkolenia na poziomie II.

Zapisy

Administratorem danych osobowych jest Global Sport Academy Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, adres: 30-148 Kraków, ul. Samuela Bogumiła Lindego 1c, e-mail: kontakt@gsacademy.pl, telefon: 733 99 89 79, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

FACEBOOK

542

INSTAGRAM

632

YOU TUBE

GÓRA