• 27/07/2019, Wrocław

Układanie i analiza planów treningowych poziom II

Warsztaty z planowania i analizy planów treningowych powstały z myślą o wszystkich tych, którzy poważnie myślą o prowadzeniu swoich klientów.

Celem warsztatów jest wzbudzenie świadomości jak ważnym czynnikiem jest prawidłowo dobrany plan treningowy.

Rośnie liczba osób, korzystających z różnorodnych źródeł internetowych. Są to gotowe plannery treningowe, systemy wspomagające, lub trenerzy prowadzący podopiecznych zdalnie. Nie zawsze takie rozwiązania są efektywne, a czasami wręcz szkodliwe i niebezpieczne. Pokażemy Wam, czego unikać i jak programować dobry i skuteczny trening.

Na warsztatach na poziomie II zajmiemy się planowaniem pod kątem osób średnio zaawansowanych  oraz zaawansowanych treningowo. Pochylimy się nad tematyką fizjologii i adaptacji treningu. Rozwiniemy kilka tematów poruszonych na szkoleniu na poziomie I i zajmiemy się programowaniem treningowym treningu dla dzieci i młodzieży. Jeśli jesteś aktywnym trenerem personalnym albo regularnie trenujesz na siłowni - nasze szkolenie jest dla Ciebie!

Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne wiadomości o kursie.

Mateusz Stachurski to jeden z czołowych szkoleniowców w Polsce specjalizujący się w metodyce treningu siłowego. Absolwent wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego i trener klasy mistrzowskiej w dziedzinie „kulturystka i sporty siłowe”. Prelegent setek wykładów na temat teorii treningu siłowego. Jego profesja to programowanie treningowe w kształtowaniu sylwetki. Autor tekstów o tematyce treningu sportowego. Czynnie współpracujący z zawodnikami za poziomie zawodowym. Wielokrotny medalista Akademickich Mistrzostw Polski w kulturystyce.

Po ukończonym warsztacie otrzymujesz certyfikat uczestnictwa

Układanie i analiza planów treningowych lvl2

1. Problemy planów treningowych.
2. Zrozumienie pojęcia planowania treningowego
3. Planowanie treningu w systemie on-line. Sens i skuteczność
4. Specyfikacje treningu siłowego
5. Fizjologia adaptacji do treningu:
- zasilanie mięśni
- integracja nerwowa
-gospodarka hormonalna
6. Analiza planów treningowych dla średniozaawansowanych. Założenia i metody
7. Analiza planów treningowych dla zaawansowanych:
-periodyzacje
-modele piramid treningowych i ich przykłady
- krok do tyłu i dwa kroki do przodu
8. Alternatywne przykłady planów treningowych:
- dzieci
- młodzież
- osoby starsze
- rehabilitacja
9. Panel dyskusyjny

I próg cenowy:

199zł.

II próg cenowy:

Od 14/07/2019 cena wzrasta do 249zł

III próg cenowy:

Od 22/07/2019 cena wzrasta do 349zł

INFO DODATKOWE

Szkolenie podzielone jest na 2 poziomy zaawansowania. W tym miejscu przejdziesz do szkolenia na poziomie I.

Zapisy

Administratorem danych osobowych jest Global Sport Academy Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, adres: 30-148 Kraków, ul. Samuela Bogumiła Lindego 1c, e-mail: kontakt@gsacademy.pl, telefon: 733 99 89 79, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

FACEBOOK

542

INSTAGRAM

632

YOU TUBE

GÓRA