Aktualne szkolenia Trójbój siłowy

 • 02.02. – 03.02.2019, Wrocław
 • 02.03. – 03.03.2019, Kraków

Jesteś pasjonatem treningu siłowego, ale nudzą Cię te same ćwiczenia? A może po prostu chciałbyś rozszerzyć swój warsztat i poznać podejście do przysiadu z punktu widzenia trójboistów? Jeżeli odpowiedziałeś „tak” na chociaż jedno z powyższych pytań, lub po prostu chciałbyś dowiedzieć się czegoś o trójboju siłowym od specjalisty – mamy coś dla Ciebie. Szkolenie z trójboju siłowego pod okiem Jarka Drzewieckiego, który jest nieprzeciętnym specjalistą w tym zakresie. Były zawodnik, trener, ale przede wszystkim asystent trenera kadry narodowej Wielkiej Brytanii w trójboju siłowym – to chyba wystarczające rekomendacje.

Przyjdź na szkolenie, a dowiesz się między innymi:

 • Jak poprawie wykonywać poszczególne boje,
 • Co to jest kategoria „raw”,
 • Jaki wpływ ma trójbój siłowy na organizm osoby trenującej,

oaz wiele innych przydatnych rzeczy o trójboju – przede wszystkim w wersji praktycznej.

.

trójbój siłowy gsa

Informacje o szkoleniu Trójbój siłowy

poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne wiadomości o szkoleniu

Na szkolenie z trójboju siłowego zapraszamy osoby, które:

 • Ukończyły minimum 16 rok życia,
 • Posiadają pisemną zgodę rodzica na udział w szkoleniu (dotyczy osób niepełnoletnich)
 1. Geneza trójboju siłowego
 2. Trójbój siłowy un-equipped (raw) oraz equipped „klasyk vs sprzęt”
 3. Zasady trójboju i kryteria oceniania
 4. Trójbój siłowy fundamentem pod inne dyspypliny sportu
 5. Techniki: powerlifting, squat, bench press, deadlift
 6. Chwyty stosowane w trójboju siłowym
 7. Centralny układ nerwowy a trójbój siłowy
 8. Superkompensacja energetyczna
 9. Specyfikacja układu włókien mięśniowych pod kątem trójboju siłowego
 10. Wpływ trójboju siłowego na hormony anaboliczne
 11. Rozgrzewska, aktywacja, adaptacja
 12. Tempo ruchu i oddech
 13. Znaczenie wydolności w trójboju siłowym
 14. Progresja ciężaru – metody
 15. Istota planowania cyklów treningowych
 16. Optymalizacja wyników – jak wzmocnić słabe grupy mięśniowe
 17. Sprzęt treningowy a wyniki
 18. Odżywianie i jego znaczenie w trójboju siłowym

Szkolenie z Trójboju siłowego obejmuje 12 godzin teoretycznych oraz praktycznych, ze zdecydowanym naciskiem na praktykę.

Do kogo adresowane jest szkolenie?

Szkolenie adresowane jest każdej osobie, pragnącej zgłębić tajniki trójboju siłowego. Największą wartość będzie miało dla osób stawiających pierwsze kroki w trójboju siłowym oraz osobom średniozaawansowanym, pragnącym poprawić technikę czy uzupełnić wiedzę teoretyczną.

Czy kurs może być refundowany przez Urząd Pracy?

Współpracujemy z Urzędami Pracy w całej Polsce. Przypominamy jednak, iż każdy Urząd Pracy ma swoje wytyczne oraz wymagania względem placówek szkoleniowych, dlatego najlepiej będzie, gdy w tej sprawie skontaktujesz się najpierw ze swoim Urzędem.

Kiedy otrzymam harmonogram zajęć?

Harmonogramy kursu wysyłamy najpóźniej na 3 dni przed planowanym rozpoczęciem kursu lub szkolenia na skrzynkę mailową, którą podałeś podczas dokonywania zgłoszenia.

Czy mogę otrzymać fakturę za szkolenie z dietetyki?

Tak. Global Sport Academy może Ci wystawić fakturę. W tej sprawie kontaktuj się bezpośrednio z obsługą kursanta.

O ile sporty siłowe czy tez sylwetkowe są dość popularne w Polsce, to TS dość niedawno zaczął pokazywać swoje prawdziwe oblicze. Każda osoba związana aktywnością fizyczną na siłowni w pierwszej kolejności przede wszystkim stawiała na poprawienie wyglądu zewnętrznego. Jednak od niedługiego czasu, właśnie dźwiganie ciężarów powoli przejmuje stery, i oprócz sylwetki, to właśnie siła daje maximum satysfakcji i jest nowym wyznacznikiem kierunku w klubach fitness, crossfit czy tez studiach treningowych.

Na tą chwile prawidłowe wykonywanie sportów siłowych jest najbardziej powrzechne szczególnie w prywatnych lub specjalistycznych klubach. Nie koniecznie w sieciowych klubach fitness. Wiec technika jak i odpowiednie środowisko może odbiegać od tego, jak trójbój siłowy powinien naprawdę wyglądać. Na przeciw temu oferujemy nasze szkolenie , aby optymalizować technikę jak i podescie do tego sportu. O ile popularnosc i rozwój sa bardzo dynamiczne , to nie zawsze jakość musi iść z tym w parze. Aby trójbój siłowy przynosił upragnione wyniki, potrzebna jest tutaj niesamowita precyzja , ale przede wszytkim wiedza. Partycypując w szkoleniu oferowanym przez nas , nie zabraknie żadnego elementu w celu osiągnięcia optymalnego celu.

Pora więc wziąć się do roboty, i dołożyć dodatkowe krążki na sztangę. Po co to wszystko?

Siła fizyczna podczas uprawiania trójboju siłowego pomoże naturalnie podnieść poziom wyrzutu hormonów anabolicznych w ludzkim organizmie, a sylwetka będzie tylko efektem ubocznym. Szkolenie to pozwoli ci zmaksymalizować odpowiednią technikę , dobrać odpowiednie rodzaje bojów pod konkretną budowę ciała , jak i zaplanować trening tak, aby progresja siły miała miejsce w jak najbardziej możliwie bezpieczny sposób. Nauczysz się , jak precyzyjnie wykorzystać elementy pomocnicze takie jak gumy power band czy łańcuchy. Dowiesz się także , w jakim celu i w którym momencie treningu stosować odpowiednie akcesoria programujących trening siłowy, pomożemy ci bacznym okiem wyszukać słabe punkty oraz zniwelować je w najszybszy możliwy sposób. Zadbamy o to, by rozgrzewka specyficzna do tej dyscypliny sportu uchroniła ciebie czy tez twoich podopiecznych od kontuzji , pozwoliła wykonać każdy bój w możliwie najlepszy technicznie sposób jak i dała podstawę do tego, aby wykonywać ćwiczenia na przestrzeni długich lat.

Trójbój siłowy to nie tylko sztanga , a z nią przysiad , martwy ciąg czy wyciskanie sztangi leżąc , lecz również ćwiczenia akcesoryjne pomagające w poprawianiu każdego istotnego aspektu treningu w kierunku optymalizowania techniki oraz wyników.

TS jak powiedziane wyżej smlada się na przysiad ze sztangą położona na grzbiecie, wyciskanie sztangi leżąc oraz martwy ciąg ze sztangą. Brzmi banalnie , jednak liczy się tu szczegoknie technika wykonania bojów , ponieważ zawody są oceniane przez sztab sędziowski według wyników ale także techniki , która jest mocno restrykcyjna. Także dyscyplina oraz mądre planowanie odgrywają ogromną rolę w osiąganiu wyników treningowych jak i w zawodach. Istnieje wiele federacji zrzeszających zawodników trójboju siłowego na całym świecie. Są tez kategorie wagowe jak i wiekowe przypisane do każdej płci. Punktacja dodatków jest liczona na podstawie wyników kumulacji każdego z bojów , oraz wyników względem masy ciała zawodnika.

Ale czy naprawdę jest to potrzebne każdemu ?

Oczywiście ze tak. Przecież każdy trening na siłowni wiąże się z przysiadami, wyciskaniem czy tez martwym ciągiem. Istnieje wiele odmian tych ćwiczeń , jednak wszystkie wywodzą się z trójboju siłowego. Dlatego tez jest to szkolenie skierowane do ciebie. Bez znaczenia czy jesteś trenerem i pracujesz z podopiecznymi w celu usprawnienia techniki osoby za którą jesteś odpowiedzialny. Nie jesteś trenerem , lecz technika jest dla ciebie istotna?  Przecież nikt nie chce trenować w sposób niebezpieczny i nie odpowiedni. W takim razie zgłoś się do nas, a my postaramy się o twoją satysfakcję na koniec odbytego szkolenia.

Dlaczego GSA?

Akredytacja EHFA / eREPS

Dzięki akredytacji eREPS możesz po kursie w GSA podjąć pracę w dowolnym kraju Unii Europejskiej oraz wielu innych krajach zachodnich.

 

Nowoczesny program.

Program tworzony i realizowany przez specjalistów w danej dziedzinie. Dzięki temu masz pewność, że otrzymujesz wiedzę najwyższej jakości, opartą o najnowsze światowe trendy.

Akredytacja Polskiego Związku Trenerów Personalnych.

Kursy realizowane przez GSA spełniają wymogi PZTP i są w pełni akredytowane i akceptowane przez pracodawców w Polsce.

Praktyczne podejście

W GSA mieszamy teorię z praktyką. Wiedzę podręcznikową prezentujemy na przykładach z życia i pracy trenerskiej.

 

Zapisz się na szkolenie i poprawnie trenuj trójbój siłowy

Poza szkoleniem z trójboju siłowego

Inni kursanci wybierali również

dietetyka szkolenie

Taping

Drobna kontuzja nie musi oznaczać przerw w treningu. Przekonaj się sam.

trójbój siłowy polecany

Trójbój siłowy

Kulturystyka to za mało? Mamy coś, dla prawdziwych wojowników! Sprawdź.

cross trening mini

Cross trening

Szkolenie wprowadzające w świat cross treningu. Sprawdź

dietetyka polecane szkolenie

Dietetyka I

Szkolenie podstawowe z dietetyki i suplementacji. Sprawdź.

akredytacje Global Sport Academy