• gamrot i białas
  Termin: 08/06/2019, Wrocław

  Warsztat: Trening wytrzymałościowo-sprawnościowy

Mateusz Gamrot i Mateusz Białas,
Warsztaty we Wrocławiu

Już 8 czerwca 2019 roku, Global Sport Academy Pro Series zaprasza serdecznie na warsztaty treningowe pod okiem duetu, którego specjalnie przedstawiać nie trzeba. W rolę szkoleniowców wcielą się: Mateusz Gamrot, zawodnik MMA federacji KSWMateusz Białas aktualny Mistrz Polski Muay Thai w kategorii do 71kg.

To pierwsze tak spektakularne wydarzenie we Wrocławiu dla miłośników sportów walki. Nasi zawodnicy przeniosą Was w świat przygotowania kondycyjnego uwzględniając różne aspekty treningowe.

Na warsztat weźmiemy trzy podstawowe bloki przygotowania fizycznego:

 1. Rozgrzewka wg zasad RAMP
 2. Ćwiczenia bazowe pod kątem siły, mocy i wytrzymałości mięśniowej
 3. Ćwiczenia uzupełniające jednostkę treningową

Jeśli jesteś fanem sztuk walki i chcesz poznać tajniki przygotowania kondycyjnego z innej strony aniżeli sala treningowa, nie może Cię zabraknąć na tym szkoleniu. Elementy praktyki i metodyki nauczania wykorzystasz w późniejszym etapie swoich własnych działań czy współpracy z podopiecznymi.

Warsztat z Mistrzami to osiem godzin ogromnej dawki wiedzy, ale i świetnej zabawy, którą zapamiętacie na długi czas.

Informacje o Warsztacie

Mateusz Gamrot. Osoba, której specjalnie nie trzeba przedstawiać. Utytułowany polski zawodnik MMA pochodzący z Kudowy-Zdrój położonej Kotlinie Kłodzkiej, znany ze świetnych walk martial arts dla federacji KSW. Ogromną popularność i uznanie zdobył wygrywając swe walki w niesamowitym stylu. W swej karierze dwukrotnie sięgał po Mistrzostwo Europy w MMA. W KSW zdobył mistrzostwo wagi lekkiej oraz piórkowej.  Jako pierwszy w historii zawodnik zdobył 2 tytuły mistrzowskie. Jak dotąd niepokonany w zawodowej historii swych walk z rekordem 15-0.

Zawodnik wszechstronny, którego walki znane są nie tylko z efektywności, ale i efektowności.  Zawita do Wrocławia, gdzie pod jego okiem, będziecie mieli okazje poczuć na własnej skórze, jak sportowiec najwyższej klasy przygotowuje się fizycznie, aby wejść do klatki w optymalnej formie.

 

Mateusz Białas. Tener z wieloletnim doświadczeniem i czynny zawodnik K1 I Muay Thai. Absolwent AWF we Wrocławiu na Wydziale Sportu, ze specjalizacją z zakresu przygotowania motorycznego. Ukończył edukację NCSC w Elite Performance Institute, które jest jedną z najbardziej prestiżowych w Polsce certyfikacji związanych z przygotowaniem fizycznym w profesjonalnym sporcie.
Od dziecka związany ze sportami walki. Od taekwondo, przez kickboxing do boksu tajskiego, w którym odniosił największe sukcesy m.in.:

 • Aktualny Mistrz Polski Muay Thai w kat. 71kg,
 • Mistrz i Vicemistrz Polski w K1,
 • Zwycięzca Polskiej Profesjonalnej Ligi Boksu Tajskiego.

Ponadto zaliczył liczne starty zawodowe na arenie międzynarodowej.
Mateusz to specjalista treningu siłowego, pasjonat przygotowania motorycznego. Stale się rozwija, pogłębia swoją wiedzę z zakresu kultury fizycznej. W swoim dorobku trenerskim ma między innymi pracę z osobami w trakcie, bądź po odbytej chemioterapii, osoby z niedoczynnością tarczycy i te, które po prostu chcą polepszyć jakość swojego życia, ale co najistotniejsze, z zawodnikami sportu wyczynowego. Swoje doświadczenie zawodnicze i trenerskie, w praktyczny sposób przekłada na jakość naszych szkoleń.

Ośmiogodzinny warsztat teoretyczno-praktyczny w Bridge Nation Crossfit we Wrocławiu pod kierunkiem Mateusza Gamrota i Mateusza Białasa

Po ukończonym warsztacie, każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat uczestnictwa w zajęciach.

BLOK 1. ROZGRZEWKA I PRZYGOTOWANIE KONDYCYJNE

Rozgrzewka wg zasad RAMP

 1. Podniesienie temperatury ciała i przygotowanie układu krążeniowo-oddechowego, w ramach danej jednostki treningowej.
 2. Aktywacja mięśni priorytetowych w danej jednostce treningowej, w celu zwiększenia efektywności pracy poszczególnych struktur.
 3. Mobilizacja stawów i mięśni, narażonych na obciążenia w trakcie treningu.
 4. Pobudzenie układu nerwowo-mięśniowego.

 

BLOK 2. ĆWICZENIA PRIORYTETOWE POD KĄTEM BUDOWANIA SIŁY, MOCY I WYTRZYMAŁOŚCI MIĘŚNIOWEJ

Ćwiczenia siłowe:

 1. Przysiad HB
 2. Zercher Squat
 3. CDL
 4. Pendlay Row
 5. Push Press
 6. Hip thrust
 7. Swing KB
 8. Podciąganie

 

Plyometryka:

 

 1. Nauka lądowania : unilaterlanie, obunóz
 2. Nauka wyskoku
 3. Box jump
 4. Dead jump lateralny
 5. Pompka z klaśnięciem
 6. Pompka z deficytem
 7. Balistyka

 

BLOK 3. ĆWICZENIA AKCESORYJNE

Prewencja urazów i mobilizacja:

 1. Stabilizacja : centralna , antyrotacyjna , boczna
 2. Kark
 3. Łopatki, staw ramienny, otwarcie klatki
 4. Staw kolanowy
 5. Staw skokowy

Uczestnikiem warsztatu może być każda osoba powyżej 16. roku życia, z zastrzeżeniem, że osoby niepełnoletnie muszą dostarczyć do GSA pisemną zgodę prawnego opiekuna na udział w zajęciach.

250zł

Cena 250zł tylko do 11/05/2019. Od 11/05/2019 cena wzrasta do 350zł

Mateusz Gamrot

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

GÓRA
Chętnie pomożemy :) Napisz do nas