SZKOLENIE TECHNIKI JOGI POZIOM III

Chciałbyś nauczyć się, jak kontrolować własne ciało? Myślałeś już o zajęciach z jogi? Czas działać, ponieważ doskonale trafiłeś! Szkolenie z technik jogi na poziomie III, które oferuje Global Sport Academy, Ci w tym pomoże. To u nas dowiesz się tego, co najistotniejsze. Poruszymy temat technik koncentracji i oddechu w jodze, poznasz schemat praktyki, czyli ogólne zasady i różnice między stylami jogi. Nauczysz się także zasad tworzenia sekwencji i prowadzenia praktyki, tutaj powiemy o popularnych sekwencjach i przejściach pomiędzy pozycjami. Ponadto oprócz teorii, gwarantujemy zajęcia praktyczne prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Na nich zapoznasz się z technikami koncentracji, technikami oddechowymi, a także zobaczysz, jak tworzyć i prowadzić sekwencje asan. Jeśli lubisz się relaksować, chcesz poprawić swoje samopoczucie oraz nauczyć się nowych rzeczy, śmiało zapisz się na szkolenie.

Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne wiadomości o kursie.

W Global Sport Academy szkolenie z technik jogi na poziomie III odbywa się w formie wykładu prowadzonego przez wykładowcę oraz w formie praktycznej na matach. Niniejsze szkolenie to 10 godzin szkoleniowych.

Gdy ukończysz szkolenie z technik jogi na poziomie III w Global Sport Academy, otrzymasz specjalny certyfikat w języku angielskim i zaświadczenie o ukończonym szkoleniu.

Techniki jogi – poziom 3 (2 dni, 10h)

Teoria

  • techniki koncentracji i oddech w jodze
  • schemat praktyki - ogólne zasady i różnice między stylami jogi
  • zasady tworzenia sekwencji i prowadzenie praktyki – popularne sekwencje, przejścia pomiędzy pozycjami

Praktyka

  • techniki koncentracji
  • techniki oddechowe
  • tworzenie i prowadzenie sekwencji asan

 

Możesz uczestniczyć w szkoleniu z technik jogi na poziomie III, jeśli:

  • masz ukończone 18 lat,
  • masz ukończone 16 lat i posiadasz zgodę opiekunów prawnych na udział w szkoleniu,
  • ukończyłeś szkolenie z technik jogi na poziomie I i II

Aktualne terminy:
8-9 czerwca, Warszawa

690 zł

Global Sport Academy realizuje szkolenie z technik jogi na poziomie III specjalnie dla Ciebie, abyś mógł nauczyć się kontrolować własne ciało, prawidłowo oddychać i koncentrować. Więc, jeśli jesteś już po szkoleniu z technik jogi na poziomie II i chcesz poszerzyć swoją wiedzę, dowiedz się, co czeka na Ciebie na kolejnym poziomie.

Jeśli rozejrzysz się dookoła, zwrócisz uwagę na to, że każdy się gdzieś spieszy, wiecznie brakuje nam na wszystko czasu, jesteśmy ciągle zabiegani. Warto jednak zwolnić, znaleźć czas na odpoczynek, relaks i co ważne, zadbać o swoje zdrowie. Zastanawiasz się jak to zrobić? Aby się tego wszystkiego dowiedzieć, warto wybrać się właśnie na szkolenie z technik jogi na poziomie III. Joga staje się coraz bardziej znana i praktykowana. Należy ona do systemu filozofii indyjskiej. Jej wielkim atutem jest to, że może z niej korzystać każdy, bez względu na wiek, rozpoczynając od dzieci, aż po osoby starsze. To, że jest ona bezpieczną formą aktywności ruchowej, również jest ogromnym plusem. Dzięki niej także możemy nabrać energii i dotlenić mózg. Joga to tak naprawdę praca ze swoim ciałem, duszą oraz psychiką. Możemy wiele nią zdziałać, na przykład poprawić jakość swojego życia oraz zdrowia fizycznego i psychicznego. Uprawiając jogę pozbywamy się zmęczenia, wyciszamy organizm, jesteśmy w stanie regulować napięcie mięśniowe. Na szkoleniu z technik jogi na poziomie III zapoznasz się między innymi z technikami koncentracji oraz nauczysz się prawidłowo oddychać. Przedstawimy ponadto schematy praktyki, czyli ogólne zasady i różnice między stylami jogi oraz zasady tworzenia sekwencji i prowadzenia praktyki, a w tym popularne sekwencje i przejścia pomiędzy pozycjami. Joga jest doskonałym sposobem, jeśli masz problemy z koncentracją i wyciszeniem. Istotna jest również umiejętność kontrolowania oddechu, ponieważ wspomaga ona i pogłębia efekty płynące z każdej pozycji. Teoria teorią, ale przecież ważna jest przede wszystkim praktyka, dlatego szkolenie z technik jogi na poziomie III, zawiera także zajęcia praktyczne. Na nich zostaną pokazane techniki koncentracji, techniki oddechowe oraz nauczysz się tworzenia i prowadzenia sekwencji asan.

Asany to inaczej pozycje jogiczne. Ćwicząc jogę ważna jest praca z ciałem. W różnych ćwiczeniach przyjmuje się inne, określone pozycje. Wyróżniamy wiele asan, które stosuje się w jodze. Są pozycje, które pomagają nam zadbać o prawidłową postawę ciała i poprawić stabilność, a jeszcze inne po prostu pozwalają się uspokoić, rozluźnić mięśnie, odpocząć psychicznie i fizyczne. Pamiętaj, aby przed rozpoczęciem przygody z jogą, porozmawiać z doświadczonym instruktorem, ponieważ niektóre schorzenia niestety eliminują do możliwości podejmowania tej aktywności ruchowej.

Skoro wiesz już, co czeka na Ciebie na szkoleniu z technik jogi na poziomie III w Global Sport Academy, nie ma co się dłużej zastanawiać. Zapisz się na zajęcia, przyjdź na ćwiczenia, a my pomożemy Ci wyciszyć Twój rozbiegany umysł i ciało.

DLACZEGO GSA?

Najwyższe standardy

Global Sport Academy jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych oraz posiada akredytację Polskiego Związku Trenerów Personalnych.

Połączenie jogi z innymi formami treningu

Wskażemy Ci, jakie korzyści przyniesie Ci joga w połączeniu z innymi metodami treningowymi.

Świetna prowadząca - Renata Szewczyk

Prowadząca opiera się na wiedzy oraz własnym doświadczeniu jako uczeń różnych stylów jogi - Iyengara, Yin, Vinyasa, Flow oraz nauczyciel - Hatha, Yin i Flow.

Praktyczne podejście

Szkolenie w Global Sport Academy to zawsze przede wszystkim praktyka.

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOU TUBE

GÓRA
Chętnie pomożemy :) Napisz do nas