SZKOLENIE TECHNIKI JOGI POZIOM II

Lubisz się odprężyć i zrelaksować? Twoim sposobem na spokój jest joga? W takim razie szkolenie z technik jogi na poziomie II, które oferuje Global Sport Academy, jest właśnie dla Ciebie. Dowiesz się na nim między innymi o podstawowych pozycjach na mięśnie brzucha i wygięć do tyłu, a także o pozycjach odwróconych i relaksowych. Na zajęciach kładziemy duży nacisk na praktykę, która przecież jest bardzo istotna. Dzięki niej poznasz technikę wykonywania podstawowych pozycji na mięśnie brzucha i wygięć do tyłu, podstawowych pozycji odwróconych i relaksowych, metody wydawania instrukcji wejścia, ustawienia i wyjścia z pozycji. Ważne jest, aby znać korzyści wynikające z uprawiania tej aktywności, a także możliwe przeciwwskazania zdrowotne do praktykowania jogi. Nie czekaj dłużej, urwij się z życia codziennego, przyjdź na szkolenie i odetchnij.

Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne wiadomości o kursie.

Szkolenie z technik jogi na poziomie II w Global Sport Academy jest realizowane w formie wykładu prowadzonego przez wykładowcę oraz w formie praktycznej na matach. Szkolenie obejmuje 10 godzin szkoleniowych.

Po ukończeniu szkolenia z technik jogi na poziomie II w Global Sport Academy, uczestnik otrzyma specjalny certyfikat w języku angielskim i zaświadczenie o ukończonym szkoleniu.

Techniki jogi - poziom 2 (2 dni, 10h)

Teoria

  • omówienie podstawowych pozycji na mięśnie brzucha i wygięć do tyłu
  • omówienie podstawowych pozycji odwróconych i pozycji relaksowych

Praktyka

  • technika wykonywania podstawowych na mięśnie brzucha i wygięć do tyłu - metoda wydawania instrukcji wejścia, ustawienia i wyjścia z pozycji, korzyści i przeciwwskazania zdrowotne dla praktyki

technika wykonywania podstawowych pozycji odwróconych i pozycji relaksowych - metoda wydawania instrukcji wejścia, ustawienia i wyjścia z pozycji, korzyści i przeciwwskazania zdrowotne dla praktyki

Uczestnikiem szkolenia z technik jogi na poziomie II możesz być, jeśli:

-masz ukończone 18 lat,

-masz ukończone 16 lat i posiadasz zgodę opiekunów prawnych na udział w szkoleniu,

-ukończyłeś szkolenie z technik jogi na poziomie I

Aktualne terminy:
11-12 maja, Warszawa

690 zł

Chciałbyś skupić się na sobie, swoim ciele i umyśle? Szkolenie z technik jogi na poziomie II w Global Sport Academy Ci w tym pomoże. Jedynym warunkiem, oprócz wieku,  jest ukończenie szkolenia z technik jogi na poziomie I. Jeśli jeszcze o nim nie czytałeś, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Tymczasem przejdźmy do informacji odnośnie szkolenia z technik jogi na poziomie II.

W czasach, gdy coraz częściej prowadzimy siedzący tryb życia ze względu na pracę, czy spędzając w ten sposób swój wolny czas, warto pomyśleć o podjęciu jakiejkolwiek aktywności ruchowej. Dobrym pomysłem może stać się joga, która nie zna ograniczeń wiekowych. Mogą ją uprawiać zarówno dzieci, młodzież, dorośli, jak i osoby starsze. Na szkoleniu z technik jogi na poziomie II dowiesz się między innymi o podstawowych pozycjach na mięśnie brzucha i wygięć do tyłu, a także o pozycjach odwróconych i relaksowych. Joga należy do systemu filozofii indyjskiej. Jest ona wspaniałą metodą do samodoskonalenia, daje energię, uczy prawidłowo oddychać, a przede wszystkim poprawia stan zdrowia. Przemawia za nią także to, iż jest bezpieczną formą aktywności fizycznej. Joga opiera się na pracy z ciałem. Wyróżniamy wiele pozycji stosowanych w tego typu zajęciach.

Jeśli chodzi o pozycje na mięśnie brzucha, dzięki nim nie tylko możemy je wzmocnić, lecz również zadbać o prawidłową postawę ciała i poprawiają stabilność. Pozycje relaksowe zaś, jak sama nazwa wskazuje, pozwalają się odprężyć, rozluźnić mięśnie, uspokoić się oraz odpocząć psychicznie i fizycznie. Poprzez udział w szkoleniu z technik jogi na poziomie II nasiąkniesz nie tylko wiedzą teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną. Poznasz technikę wykonywania podstawowych pozycji na mięśnie brzucha i wygięć do tyłu, podstawowych pozycji odwróconych i relaksowych, metody wydawania instrukcji wejścia, ustawienia i wyjścia z pozycji. Technika wykonywania wszelkiego rodzaju ćwiczeń jest bardzo ważna. Dzięki wspomnianym już pozycjom wygięć do tyłu, możemy wzmocnić kręgosłup, rozciągnąć klatkę piersiową i mięśnie brzucha, a także dodają one mnóstwo energii. Wiodące w jodze są pozycje odwrócone. Przynoszą one korzyści, takie jak między innymi poprawa pracy serca, większy dopływ krwi do mózgu, regulacje przemiany materii, odmładzają oraz pomagają pozbyć się bólu głowy. Mimo wielkiego pożytku, jakie przynoszą ćwiczenia jogi, istnieją także pewne przeciwwskazania do jej uprawiania. To również między innymi o nich usłyszysz na szkoleniu z technik jogi na poziomie II. Jest to ważna kwestia, ponieważ niektóre schorzenia wymagają zachowania większej ostrożności lub nawet całkowicie eliminują do uprawiania tego typu aktywności ruchowej. Chodzi tutaj między innymi o problemy z równowagą oraz zaawansowaną osteoporozą. Najlepiej przed rozpoczęciem swojej przygody z jogą, skonsultować się z doświadczonym instruktorem.

Chyba nie musimy Cię więcej przekonywać, że szkolenie z technik jogi na poziomie II w Global Sport Academy, to genialny pomysł? Zatem, jeśli tylko spełniasz wszystkie wymagane warunki, przyjdź na zajęcia i odpręż się!

 

DLACZEGO GSA?

Najwyższe standardy

Global Sport Academy jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych oraz posiada akredytację Polskiego Związku Trenerów Personalnych.

Połączenie jogi z innymi formami treningu

Wskażemy Ci, jakie korzyści przyniesie Ci joga w połączeniu z innymi metodami treningowymi.

Świetna prowadząca - Renata Szewczyk

Prowadząca opiera się na wiedzy oraz własnym doświadczeniu jako uczeń różnych stylów jogi - Iyengara, Yin, Vinyasa, Flow oraz nauczyciel - Hatha, Yin i Flow.

Praktyczne podejście

Szkolenie w Global Sport Academy to zawsze przede wszystkim praktyka.

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOU TUBE

GÓRA
Chętnie pomożemy :) Napisz do nas