PAWEŁ ŁYDEK

Szkoleniowiec z Global Sport Academy

Cześć

Nazywam się Paweł Łydek

Jestem założycielem Inżynierii Fitnessu oraz współwłaścicielem i Head Coach’em w Active Academy Giebułtów - Centrum Zdrowia i Sportu oraz trenerem przygotowania motorycznego z międzynarodowymi certyfikacjami.

Współpracuję ze sportowcami, jak również trenującymi rekreacyjnie, którym zależy na kształtowaniu sylwetki ale jednocześnie cenią zdrowie i sprawność swojego ciała.

Na co dzień prowadzę treningi indywidualne oraz grupowe. Pracując jako trener pomagam moim podopiecznym w optymalnym doborze drogi do poprawy sprawności, bez względu na to czy są na etapie powrotu do zdrowia po ciężkiej kontuzji, czy trenują na najwyższym poziomie sportowym.

Swoje wieloletnie doświadczenia i pasję przelewam na szkolenie kadr trenerskich. Dbam o ich rozwój i uczę indywidualnego podejścia, aby z pełnym zaangażowaniem pomagali w realizacji celów swoich podopiecznych.

hak mini gsa

Piszą o moich szkoleniach:

strzałka mała biała

Podczas szkoleń moim celem jest zwiększenie świadomości potrzeb ruchowych i treningowych wśród amatorów aktywności fizycznej.

Główne obszary moich zainteresowań to fizjologiczne podstawy programowania treningowego. Skupiam się na optymalizacji efektów treningowych, prewencji urazów oraz programach powrotu do sprawności po kontuzjach.

strzałka mała biała

Jestem czynnym szkoleniowcem w Global Sport Academy

Gdzie działam?

Szkolenia stacjonarne

Wybierz termin i zapisz się

Wybierz termin i zapisz się

Wybierz termin i zapisz się

Prowadzę moduły szkoleniowe z treningu siłowego oraz mobility na kursie trenera personalnego.

Paweł Łydek
TOP