egsa

Optymalizacja żywienia i suplementacji w kontuzjach
Dla Ciebie!

Opanuj kontuzje odpowiednią dietą i suplementacją!

hak mini gsa

Kontuzja to nieodłączny element życia każdego sportowca. Nieważne, czy jesteś amatorem czy zawodowym sportowcem. Uraz może Cię spotkać na każdym treningu. Oczywiście można się przed nimi bronić na różne sposoby. Jednym z najskuteczniejszych sposobów profilaktyki kontuzji jest odpowiednie odżywianie. Co jeść, by unikać kontuzji i co łykać, gdy już kontuzja Cię dopadnie dowiesz się podczas webinarium eGSA.

hak mini gsa

Jesteś w dobrym miejscu!

strzałka mała biała

Kontuzja to uraz części ciała, który uniemożliwia jej pełną sprawność. Nie trzeba być alfą i omegą, by to wiedzieć. Gdy boli to nie można skupić się na treningu i osiąganiu zamierzonych celów. Jednak ból jest to też pewien sygnał ostrzegawczy od organizmu. Znak, że dzieje się coś niedobrego.

Gdy kontuzja już do Ciebie przyjdzie to skierujesz się do lekarza lub fizjoterapeuty. I niewątpliwie jest to dobry kierunek. Jednak po rozpoczęciu leczenia warto zadbać również o odpowiednie odżywianie i suplementację, co niewątpliwie skraca czas gojenia i może uchronić Cię przed kolejnymi urazami w przyszłości. Dietetyka jest w tym aspekcie komplementarna względem medycyny. Oznacza to, że dla poprawy sprawności i lepszego zdrowia musisz też dobrze jeść i odpowiednio suplementować. Musisz również zadbać o odpowiednią regenerację. Jak to wszystko połączyć w spójną całość, by szybko wrócić do pełni sił opowiem na webinarze GSA!

tak

Przeczytaj i obejrzyj wszystko co jest na tej stronie. Warto!

strzałka mała biała

Prowadzący

hak mini gsa

Marek Fischer - jeden z najwyżej cenionych i respektowanych konsultantów żywieniowych oraz szkoleniowców w Europie. W środowisku żywieniowym, sportowym i biznesowym uchodzi za skrajnie skutecznego, ale jednocześnie bardzo wymagającego i bezkompromisowego.

Jego filozofią zawodową jest: „Personalizacja diety to podstawa. Jeśli szukasz modnej diety – idź do Empiku”, która przyciąga do niego zmotywowanych klientów, ceniących prawdziwie indywidualne podejście.

Pracował między innymi z zawodnikami takimi jak: Krzysztof Ignaczak (Libero polskiej reprezentacji w piłce siatkowej), Łukasz Wierzbicki (Mistrz Polski w boksie), Katarzyna Baranowska (pływanie, uczestniczka IO w Pekinie oraz Rio), Grzegorz Szulakowski (KSW), Gracjan Szadziński (KSW) czy Andrzej Opłatek (jeździectwo), Andre Fievel (mistrz Europy oraz świata w BJJ czarnych pasów) oraz Anja Bergo (wielokrotna medalistka prestiżowych zawodów BJJ na świecie).

Był wykładowcą na wielu konferencjach żywieniowych oraz treningowych takich jak: Body Challenge Summit, Combat Sport Performance, PSTM summit, PEI, FIWE, Go Active Show, Food Forum, Fit Expo. Prowadził szkolenia branżowe dla takich firm jak: Formotiva czy Diet Food. W swoim dorobku ma również wystąpienia międzynarodowe – m.in. wykłady w Dublinie we współpracy z Diet Food oraz wykłady dla Frontline Bergen w Norwegii z zakresu suplementacji i żywienia w sportach walki. Jest autorem wielu artykułów w czasopismach branżowych (Food Forum , Body Challenge, Naturoterapia, Fizjoterapia, Bike Board) oraz pełni rolę redaktora merytorycznego w Body Challenge, gdzie odpowiada za warstwę merytoryczną tekstów oraz dobór autorów.

Marek mieszka na południu Polski, spędzając czas ze swoją narzeczoną, psem Aurą, klientami, przyjaciółmi oraz otoczony setkami książek i tysiącami badań z zakresu żywienia, suplementacji i treningu. Z religijnym oddaniem trenuje BJJ. Jest absolwentem dietetyki na Wydziale Nauk o Zdrowiu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.

 

Nieznajomość zasad żywienia szkodzi!

Na co zwracać uwagę, by minimalizować ryzyko kontuzji?
Jak dobierać suplementację w prewencji urazów i do wspomagania leczenia?
Jakie mogą się pojawić zagrożenia i jak ich unikać?

strzałka mała biała

Program webinaru

hak mini gsa

"Optymalizacja żywienia i suplementacji w kontuzjach"

 • jak uniknąć kontuzji ?
 • jak zbudować dietę w trakcie kontuzji
 • jak dobrać suplementację aby jak najszybciej wrócić do treningu
 • środki z pogranicza legalności wspierające regenerację po kontuzjach
 • Magic Tricks.

Webinarium GSA

Optymalizacja żywienia i suplementacji w kontuzjach

 1. startujemy 03/06/2020 o 19:00
 2. webinarium na platformie eGSA
 3. dostęp do nagrania przez 3 dni po webinarium
 4. certyfikat ukończenia 

Same konkretne wiadomości. Dla Ciebie i Twoich podopiecznych!

Optymalizacja żywienia i suplementacji w kontuzjach

strzałka mała biała

Pomogę Ci znaleźć odpowiedź na 3 pytania

 • Jak to co jesz wpływa na ryzyko kontuzji?
 • Co jeść, by unikać kontuzji?
 • Co jeść i suplementować, by szybciej wyleczyć kontuzje?

Dlatego na warsztatach nauczysz się:

 • Co działa, a co nie na profilaktykę urazów
 • Co jest dobre, by nie dopadła Cię kontuzja
 • Jak zadbać o szybką regenerację

Rekomendacje

hak mini gsa

Global Sport Academy IconGlobal Sport Academy

Grabiszyńska 163, Wrocław

5,0 44 reviews

 • Avatar Lukasz Nanko ★★★★★ w ostatnim tygodniu
  Świetna wiedza, przekazana w profesjonalny sposób! Nic tylko kontynuować współpracę💪
 • Avatar aga p ★★★★★ 3 tygodnie temu
  Miałam okazję brać udział w szkoleniu na Trenera Personalnego w Gdańsku ,mega profesjonalizm spora dawka wiedzy teoretycznej jaki praktycznej ,szkoleniowcy wykwalifikowani ,mega atmosfera polecam jak najbardziej kurs tylko GSA Academy … More 💪💪💪
 • Avatar Oskar Kulwicz ★★★★★ miesiąc temu
  Global Sport Academy .. cóż mogę powiedzieć - POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM ! Dziś zakończył się kurs trenera personalnego. Niesamowita przygoda, niepowtarzalni prowadzący i oczywiście nowe znajomości. Dużo materiału do przyswojenia, … More ale kontakt z prowadzącym i ich sposób przekazywania informacji tylko wszystko ułatwia :D
  POLECAM SERDECZNIE!

★★★★★
Doskonały
98,4% Uczestników
poleca webinaria GSA dalej znajomym
hak mini gsa

Zapisz się teraz

CENA:

97zł

77zł

Do wzrostu ceny zostało:

  dayhoursminsec0
 • 0
 • 0
 • 0
 • Webinarium 3 czerwca o 19:00 na eGSA
 • Przez 3 dni po webinarium możesz je odtwarzać na eGSA
 • Certyfikat uczestnictwa

Optymalizacja żywienia i suplementacji w kontuzjach

Masz pytania? Pisz śmiało:

messenger: kliknij

e-mail: [email protected]

tel: +48 733 99 89 79

GÓRA