♥ 100% PRAKTYKI
♥ Weekend szkoleniowy
♥ Imienny certyfikat
♥ 12h nauki
Dowiedz się najważniejszych rzeczy o treningu kettlebell!
Zdobądź umiejętności programowania skutecznego treningu.
Zobacz jak prawidłowo dobierać ćwiczenia.
Wszystkiego nauczysz się w naszym specjalistycznym szkoleniu prowadzonym przez Tomasza Cierpisza.
Podczas naszego szkolenia z metodyki treningu kettlebell uczestnicy zdobywają umiejętności zastosowania
w treningu odważników kulowych. Program obejmuje praktyczne ćwiczenia, które pozwalają na bezpośrednie zastosowanie wiedzy
w omawianym obszarze.
Podczas szkolenia poszerzysz swoją wiedzę na temat programowania treningu kettlebell, co pomoże Ci lepiej zrozumieć cały proces i doskonalić swoje umiejętności w praktyce.
💙 Dowiesz się jak prawidłowo programować trening kettlebell
💙 Poznasz metodę HardStyle
💙 Nauczysz się techniki odpowiednich ćwiczeń
Jeżeli już jesteś trenerem i chcesz poszerzyć swoje kompetencje w zakresie metodyki treningu kettlebell - nasze szkolenie jest dla Ciebie. Rozwijając się dzięki naszemu szkoleniu, stworzysz solidne fundamenty, które umożliwią Ci nie tylko zrozumienie specyfiki poszczególnych ćwiczeń, ale również ułatwią Ci programowanie treningów do indywidualnych potrzeb.
Jeśli jesteś pasjonatem ruchu i chcesz rozbudować swoją wiedzę w zakresie metodyki treningu kettlebell - weź udział w naszym szkoleniu. Nauczysz się jak dobierać prawidłowo ćwiczenia.
Dowiesz się jak prawidłowo programować trening kettlebell. Zdobyta wiedza pomoże Ci w praktycznym działaniu ze swoimi przyszłymi klientami.
Jestem jednym z nielicznych w kraju instruktorów największej szkoły siły na świecie StrongFirst posiadającym tytuł Elite, a także Certyfikowanym Instruktorem szkoły guru treningu funkcjonalnego Mike’a Boyla. Od wielu lat prowadzę treningi indywidualne, grupowe, a także szkolę w całym kraju. Pokażę Ci jak zbudować siłę i być nieprzeciętnie sprawnym.
Specjalizacja: Trening Kettlebell metodą HardStyle i metodyka treningu funkcjonalnego.