Metodyka treningu advance

Interesuje Cię temat odpowiedniego doboru metody i techniki treningowej? Chciałbyś osiągnąć postępy w tej dziedzinie? W takim razie szkolenie z metodyki treningu advance organizowane przez Global Sport Academy jest właśnie dla Ciebie. U nas dowiesz się wiele na temat anatomii sportowej, zaawansowanych metod treningowych w sportach siłowych, profilaktyki i zapobiegania kontuzji oraz o programowaniu i periodyzacjach treningowych w ujęciu długofalowym. Przeanalizujemy i scharakteryzujemy również grupy mięśniowe „lower body i tylnej taśmy” i ćwiczenia uzupełniające jednostkę treningową. Oprócz wykładu uczestnicy będą mogli także przedstawić własny punkt widzenia na dane kwestie. Zapisz się na szkolenie, a my pomożemy Ci rozwinąć Twoją pasję.

Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne wiadomości o kursie.

Szkolenie z metodyki treningu advance odbywa się w formie wykładu prowadzonego przez wykładowcę oraz panelu dyskusyjnego, na którym uczestnicy mają możliwość zadawania pytań i podzielenia się swoją opinią. Szkolenie trwa 12 godzin szkoleniowych.

brak opisu

brak informacji

Uczestnikiem szkolenia z metodyki treningu advance może być osoba, która:

-ma ukończone 18 lat

-ma ukończone 16 lat i posiada zgodę opiekunów prawnych na udział w szkoleniu

490 zł

Szkolenie z metodyki treningu advance w Global Sport Academy pozwoli Ci rozwinąć swoją pasję oraz poszerzyć wiedzę z zakresu, który Cię interesuje.

Kiedy zaczynasz przygodę z treningami, na każdym kroku słyszysz porady na temat tego, jak powinno się postępować, co robisz źle i jak to poprawić. Zaczynasz szukać w przeglądarce internetowej z nadzieją, że ona rozwieje Twoje wątpliwości i wskaże Ci właściwą drogę do sukcesu. Okazuje się, że ile stron internetowych, tyle sprzecznych informacji i w końcu robi Ci się mętlik w głowie. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest udział w szkoleniu z metodyki treningu advance. To dzięki niemu zyskasz wiedzę na przykład z zakresu anatomii sportowej, z profilaktyki i zapobiegania kontuzjom, czy z grup mięśniowych wchodzących w skład „lower body i tylnej taśmy”. Przedstawimy Ci parametry treningowe wykorzystywane w treningu lower body i schematy treningowe dla osób zaawansowanych. Oczywiście dobrze jest już od początku znać układ ciała człowieka oraz struktury, które je budują. Ważne jest posiadanie wiedzy o mięśniach, które biorą udział podczas danego ćwiczenia. W tym przypadku mowa tu o dolnych częściach ciała, czyli o kończynach dolnych oraz o mięśniach grzbietu. Podstawowym błędem każdego treningu, który może prowadzić do kontuzji, oprócz niewiedzy i złej techniki, jest brak rozgrzewki. Na szkoleniu z metodyki treningu advance zostaną omówione najczęściej popełniane błędy w treningu lower body.  Ponadto poruszymy temat programowania i periodyzacji treningowych w ujęciu długofalowym, a także przeanalizujemy i zinterpretujemy wybrane ćwiczenia. Lower body należy do treningów o wysokiej intensywności, dzięki którym możesz wypracować mięśnie brzucha, pleców, nóg i pośladków. Przykładowymi ćwiczeniami są przysiady, wykroki ze sztangą, martwy ciąg na prostych nogach czy  wymachy nogami. Periodyzacja to inaczej specjalistyczny podział treningu na różne fazy i okresy. Jest ono opracowywane i dopasowywane na podstawie uprawianej dyscypliny. Dzięki szkoleniu z metodyki treningu advance dowiesz się o zaawansowanych metodach treningowych w sportach siłowych, jak i o ćwiczeniach uzupełniających jednostkę treningową. Nauczymy Cię, jak odpowiednio wybierać ćwiczenia, obciążenia i metody treningowe, aby osiągnąć konkretny cel. Gdy właściwie dobierzesz metodę treningową, będziesz w stanie osiągnąć lepsze wyniki w danej dyscyplinie sportowej. Program treningowy powinien być indywidualnie dopasowany do każdego zawodnika, do jego parametrów ciała, zdolności, sprawności i określonego celu. Przy jego planowaniu pod uwagę trzeba wziąć również między innymi ilość dni treningowych, czas jednostki treningowej, tempo, czas przerwy i specyfikę ćwiczeń.

Jeśli chcesz robić postępy i nabyć nowe umiejętności, postaw na szkolenie z metodyki treningu advance, które oferuje ci Global Sport Academy. Nie ma nad czym się dłużej zastanawiać, pozwól swojej pasji w końcu się rozwijać.

DLACZEGO GSA?

Standardy eREPS

Dzięki akredytacji eREPS możesz po kursie w GSA podjąć pracę w dowolnym kraju Unii Europejskiej oraz wielu innych krajach zachodnich.

Nowoczesny program.

Program tworzony i realizowany przez specjalistów w danej dziedzinie. Dzięki temu masz pewność, że otrzymujesz wiedzę najwyższej jakości, opartą o najnowsze światowe trendy.

Akredytacja Polskiego Związku Trenerów Personalnych.

Kursy realizowane przez GSA spełniają wymogi PZTP i są w pełni akredytowane i akceptowane przez pracodawców w Polsce.

Praktyczne podejście

W GSA mieszamy teorię z praktyką. Wiedzę podręcznikową prezentujemy na przykładach z życia i pracy trenerskiej.

INNE SZKOLENIA

Najbliższe szkolenie

Data: 16/02 do 17/02/2019
Prowadzący: Bartosz Florczak
Miejsce: Warszawa

Najbliższe szkolenie

Data: 16/02 – 17/02/2019
Prowadzący: Natalia Czajkowska
Miejsce: Wrocław

Najbliższe szkolenie

Data: 23/02 do 24/02/2019
Prowadzący: Jarek Drzewiecki
Miejsce: Wrocław

Najbliższe szkolenie

Data: 25/02 do 03/03/2019, tygodniowy
Prowadzący: Renata Albińska
Miejsce: Kraków

FACEBOOK

542

INSTAGRAM

632

YOU TUBE

GÓRA