Marta Marcinkiewicz

Lekarz Marta Marcinkiewicz Od najmłodszych lat zafascynowana światem nauki i zdrowia. Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu na kierunku lekarskim. Stale podnosi swoją wiedzę i kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w międzynarodowych kongresach oraz szkoleniach medycznych, szukając najnowszej wiedzy i doniesień ze świata nauki.

Stara się łączyć podejście holistyczne do pacjenta zwracając uwagę na całokształt czynników wpływających na zdrowie, jak zdrowa dieta, zbilansowana suplementacja, aktywność fizyczna i sen z medycyną konwencjonalną opartą na zasadach Evidence Based Medicine.

Aktualnie dokształca się w dziedzinie medycyny anti-aging, interesuje się profilaktyką przeciwstarzeniową oraz dermatologią. Na co dzień pracuje w Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu.

W swoim podejściu do pacjenta na pierwszym miejscu stawia jego dobro i partnerskie relacje. Uważa, że profilaktyka zdrowotna realizowana poprzez regularne wykonywanie zalecanych dla danej jednostki badań stanowi pierwszorzędną rolę we współczesnej medycynie, mogąc wcześnie wykrywać choroby i zapobiegać im w początkowym stadium. Prywatnie interesuje się psychologią, podróżami, fotografią oraz gastronomią.

GÓRA
Chętnie pomożemy :) Napisz do nas