ROZWÓJ W 2022 ROKU

ŁAP SKILLA W GSA

– skorzystaj z dofinansowania i zrób kurs trenera personalnego

Sprawdź

strzałka mała biała

Rozwijaj się z GSA!

Chcesz poszerzać swoje kompetencje jako trener personalny lub zacząć swoją przygodę z tą branżą? Jesteś w idealnym miejscu! 

Zobacz na czym polega projekt Łap Skilla

hak mini gsa

Zdobądź kwalifikacje trenera personalnego

Z projektem Łap Skilla szkolenia są na wyciągnięcie ręki. Celem całego przedsięwzięcia jest podwyższenie kompetencji osób dorosłych mieszkających, pracujących lub uczących się na terenie województwa małopolskiego. 

W Global Sport Academy gwarantujemy, że z nami zdobędziesz kompleksową wiedzę na temat specyfiki tego zawodu. Nauczysz się jak poprawnie wykonywać trening siłowy, trening funkcjonalny, jak przygotowywać plany treningowe i dietetyczne oraz przede wszystkim – efektywnie współpracować z klientem.

 


lub zadzwoń: 575 400 661

strzałka mała biała

Kurs trener personalny - Łap skilla i ucz się od najlepszych 

Szkolenia GSA prowadzą najlepsi w swoim fachu praktycy – trenerzy personalni z wieloletnim stażem, trenerzy przygotowania motorycznego, dietetycy i fizjoterapeuci. Każdy pojedynczy moduł prowadzony jest przez specjalistę w danym zakresie. 

Zdobędziesz bądź usystematyzujesz wiedzę z zakresu programowania treningowego – układania dobrych planów treningowych, doboru i poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń, diagnostyki funkcjonalnej oraz układania planów dietetycznych.

Po zdanym egzaminie otrzymasz pełnoprawną licencję do wykonywania zawodu trenera personalnego, akredytację eREPS i Polskiego Związku Trenerów Personalnych. 

 

Przeczytaj informacje na tej stronie i dowiedz się wszystkiego o projekcie. To dobrze spędzony czas!

strzałka mała biała

Dofiansowania Łap skilla - dla kogo i jak można je zdobyć?

 

Łap Skilla to unijny projekt, w którym dofinansowania na specjalistyczne kursy i szkolenia sięgają nawet 7545 złotych. To projekt, który ma pomóc w swobodniejszym poruszaniu się na rynku pracy oraz realizacji takich celów jak:

·      znalezienie pracy na pełen etat,

·      podwyżka lub awans,

·      rozwój osobisty.

Kto może skorzystać z dofinansowania w ramach projketu? 

·      osoby, które ukończyły 18 i nie ukończyły 25 lat,

·      są osobami pracującymi,

·      mieszkają lub pracują lub uczą się na terenie województwa małopolskiego,

·      posiadają obywatelstwo polskie lub zezwolenie na pobyt lub wizę upoważniające do pobytu i podjęcia pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Z Łap Skilla kursy i szkolenia przestają być czymś trudno dostępnym – na przykład z powodów finansowych. Biorąc udział w projekcie możesz zgarnąć kurs trenera personalnego ze sporym dofinansowaniem. Rejestruj się już dziś na stronie projektu, weź udział w naszym kursie i dołącz do elitarnej grupy absolwentów GSA, którzy z powodzeniem realizują się zawodowo jako trenerzy personalni na terenie całej Polski. 

 

 

Jeśli spełniasz powyższe kryteria, to udział w projekcie Łap Skilla jest właśnie dla Ciebie

strzałka mała biała
★★★★★
Doskonały
98,9% Uczestników
poleca kursy GSA dalej znajomym
hak mini gsa

Masz pytania? NAPISZ! Chętnie pomożemy

 

FAQ

czyli najczęściej zadawane pytania

pytania o programowanie

Zgłosić się do Powiatowego Urzędu Pracy, właściwym dla miejsca zamieszkania, lub do operatora finansowego właściwego dla danego województwa. Aktualna lista operatorów znajduje się tutaj: https://www.parp.gov.pl/component/site/site/bur-dofinansowanie#czymjestpsf, - w połowie strony "PODMIOTOWE SYSTEMY FINANSOWANIA".
Zgłoś się do operatora i wskaż GSA jako miejsce, w którym chcesz realizować szkolenia.

Kurs realizowany będzie w grupie (chyba, że wyraźnie zaznaczono, że kurs jest indywidualny) i o zgodę na realizację kursu grupowego należy zapytać instytucję, która będzie finansowała kurs.

Wysokość świadczenia/dofinansowania ustala Powiatowy Urząd Pracy lub inny operator finansowy, który zgadza się pokryć część lub całość kosztów za szkolenie. Jeżeli podmiot finansujący wyrazi zgodę, to możesz zrealizować kilka szkoleń.

Tak. Aby mieć dostęp do szkoleń w BUR musisz się wcześniej zarejestrować .

Lista aktualnych szkoleń GSA,  dostępnych w BUR, znajduje się pod tym linkiem:

https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/wyszukiwarka/uslugi/szukaj?dostawcyUslug%5B%5D=126640&mozliwoscDofinansowania=0

Natomiast ze środkow Urzędu Pracy możesz sfinansować każde szkolenie, znajdujące się obecnie na naszej stronie www.gsacademy.pl 

Wysokość dofinansowania/świadczenia w przypadku BUR to do 80%, natomiast w przypadku PUP to 100%.

Jeśli w BUR zaznaczone jest, że kurs startuje od 1 osoby, to znaczy, że zapisując się na niego masz pewność, że dojdzie on do skutku.
WAŻNE: to że kurs startuje od 1 osoby nie oznacza, że zapisujesz się na kurs indywidualny.

Harmonogram udostępniany w BUR oraz na naszej stronie jest planowanym rozkładem zajęć. Staramy się zawsze, by kurs wyglądał tak, jak zadeklarowany na stronie. Ostateczny harmonogram przesyłamy zawsze na 3 dni przed planowanym rozpoczęciem szkolenia.

Nie jest to wykluczone. We wszystkich województwach funkcjonują różne projekty, w tym te, adresowane do studentów. O projekty najlepiej pytać w PUP w swoim mieście lub kierować je do operatora finansowego w swoim województwie, który zweryfikuje każdą osobę na podstawie kryteriów udzielania dofinansowań.

TOP