Kurs trenera personalnego Wrocław

Trener personalny kurs

Nauczamy poprawnego treningu

 

Wybierz termin dla siebie:

kurs trenera personalnego wrocław

100% praktyka

Wyłącznie praktyczna wiedza

Zero lania wody

Konkretne fakty

Małe grupy

Stawiamy na jakość

Ten kurs jest dla Ciebie!

★★★★★

Kurs trenera personalnego Wrocław


Nowy, lepszy program kursu. Dla Ciebie.

Chcesz trenować lepiej? Posiadasz już wiedzę, ale chciałbyś ją usystematyzować? Postaw na rozwój! Nie sabotuj siebie i swoich marzeń!

Daj nam tych kilka dni, a wyposażymy Cię w aktualną wiedzę i narzędzia niezbędne do poprawy efektów treningowych. Wiemy jak.

Trening siłowy, funkcjonalny, mobility i dietetyka? TAK! Na naszym kursie trenerskim wszystko to i jeszcze więcej.

Może chcesz pracować w branży fitness? Zostań trenerem personalnym na kursie trenera personalnego we Wrocławiu.

Zapraszamy na kurs trenera personalnego, na którym uzyskasz umiejętności i kompetencje całościowo przygotowujące Cię do zawodu trenera. Przede wszystkim damy Ci aktualną wiedzę i zarazimy pasją.

Coraz więcej osób dostrzega potrzebę dbania o własne zdrowie i sylwetkę. Trafiają na siłownię i... nie wiedzą co ze sobą zrobić. Przekuj swoją pasję w zawód! Zostań trenerem personalnym i bądź dla nich wsparciem!

A może kurs trenera personalnego chcesz zrobić wyłącznie dla siebie, by lepiej radzić sobie z ciężarami i przez to osiągać lepsze efekty? Jeśli tak, to nasz kurs jest również dla Ciebie!

Możliwe, że źle trenujesz. Dalej chcesz popełniać błędy?

Na naszym kursie zdobędziesz i usystematyzujesz wiedzę na temat doboru metod treningowych, układania planów treningowych i planów dietetycznych. Dzięki gruntownej i przede wszystkim praktycznej wiedzy będziesz solidnie przygotowany do swojej roli. Będziesz swoim najlepszym trenerem personalnym! Tak, przede wszystkim swoim!

Bądź gotowy na każde wyzwanie!

kurs trenera personalnego w GSA

Co wyróżnia nasz kurs?

 • Każdy moduł szkoleniowy prowadzą specjaliści w danej dziedzinie. Dzięki temu uzyskasz wyczerpującą wiedzę i odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania – z najlepszego i sprawdzonego źródła.
 • Nasze szkolenia prowadzą doświadczeni praktycy: trenerzy personalni z wieloletnim stażem, zawodnicy sportów sylwetkowych a jednocześnie teoretycy i praktycu sportu i treningu. Dzięki temu uzyskasz rozległą wiedzę popartą realnym doświadczeniem w pracy z klientem.
 • Program kursu to połączenie teorii z praktyką. Dzięki temu już na starcie, oprócz solidnej wiedzy teoretycznej, będziesz bogaty w doświadczenie naszych instruktorów.

Kurs trenera personalnego Wrocław

- zrób TO dla siebie!

Cena: 1490zł

Global Sport Academy akredytacje

Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne wiadomości o kursie.

Terminy kursu na trenera personalnego we Wrocławiu:

 • 07/11/2020 - 25/11/2020 weekendowy

Cena:
1690zł
1490zł

Kursy trenerskie realizujemy w dwóch formułach:

 • tygodniowej (7 dni, zazwyczaj od poniedziałku do niedzieli)
 • weekendowej (cztery kolejne weekendy, zajęcia w soboty oraz niedziele)

Zajęcia realizowane są zazwyczaj w godzinach 9:00 - 17:00. Ostateczne godziny podajemy w harmonogramie zajęć przesyłanym przed kursem.

Zakres tematyczny obu kursów jest identyczny. Różnicą jest jedynie odmienna intensywność i dynamika procesu szkoleniowego:

 • Kurs tygodniowy jest kursem intensywnym i jest dedykowany osobom, które mają już ugruntowaną wiedzę z zakresu poszczególnych metod treningu.
 • Kurs weekendowy to nieco mniejsza intensywność zajęć, a tygodniowe przerwy pozwalają na swobodniejsze utrwalenie zdobywanej wiedzy. Jest to też idealne rozwiązanie dla osób, które ze względu na obowiązki zawodowe nie mogą uczestniczyć w zajęciach w ciągu tygodnia.

Kurs na trenera personalnego we Wrocławiu realizujemy w tych miejscach (ostateczne miejsce lub miejsca podajemy w harmonogramie kursu, przesyłanym na kilka dni przed pierwszymi zajęciami):

 

Calypso Tęczowa, Wrocław

 

 

Studio Treningów Personalnych N11, Wrocław


 

Po ukończonym kursie i pomyślnie zdanym egzaminie otrzymasz komplet dokumentów, obejmujący:

 • legitymację trenera personalnego w wersji polskiej i angielskiej,
 • certyfikat w języku angielskim,
 • zaświadczenie o ukończeniu kursu.

Posiadamy również akredytację Polskiego Związku Trenerów Personalnych. Więcej na temat dokumentów i akredytacji znajdziesz tutaj w sekcji AKREDYTACJA

crttyfikat trenera personalnego legitymacja trenera personalnego

Chcę zostać trenerem personalnym! Ale od czego zacząć?

Niezależnie od tego, czy chcesz być trenerem personalnym dla pieniędzy, dla sławy, dla prestiżu, czy też po prostu dlatego, że chcesz dzielić się z innymi swoją pasją i w umiejętny sposób prowadzić  ich na drodze do zdrowych nawyków i wymarzonej sylwetki, musisz zacząć od siebie.

Solidna wiedza to podstawa. Pamiętaj, że przyszli klienci będą powierzali Ci swoje marzenia a także swoje zdrowie. To Ty musisz być dla nich autorytetem i osobą która ich pokieruje i zmotywuje. Aby sprostać temu wyzwaniu, potrzebujesz ugruntowania i usystematyzowania swojej wiedzy na temat treningu, a także czysto praktycznej wiedzy na temat pracy z klientem, którą możesz otrzymać tylko od instruktorów, którzy sami mają już wieloletnie doświadczenie. Czyli – potrzebujesz dobrego kursu na trenera personalnego.

Jesteś tak dobry, jak kurs który ukończyłeś?

I tak, i nie. Najważniejsza jest Twoja pasja i stałe podnoszenie kwalifikacji. Ale to, jaki kurs trenera personalnego wybierzesz, również ma znaczenie. Teoretyczna wiedza na temat fizjologii czy metodyki treningu jest niezbędna, ale tylko od praktyków dowiesz się na co należy zwracać uwagę i jak radzić sobie z różnymi potrzebami przyszłych klientów.

Na co zatem zwracać uwagę, wybierając kurs?

Należy oczywiście porównać oferty, zapoznać się z programem kursu,  ale my polecamy przede wszystkim przyjrzeć się temu, kim są instruktorzy danej organizacji. Naszym zdaniem zdecydowanie lepszym wyborem będzie czynny zawodnik sportów sylwetkowych czy trener przygotowujący zawodników do startu w różnorodnych zawodach, praktyk zaprawiony w boju i doświadczony w prowadzeniu bardzo różnych klientów o zróżnicowanych potrzebach i predyspozycjach, niż osoba o wyłącznie teoretycznym przygotowaniu, która nie zna realiów i pułapek czyhających na niedoświadczonego trenera, rzuconego na głębokie wody rzeczywistego kontaktu z klientami i pracodawcami.

Dyplom, akredytacja, certyfikat – na co te papierki?

W sumie papierek jak papierek – sam w sobie nie ma żadnej wartości. Ale kiedy jesteś początkującym bądź podnoszącym kwalifikacje trenerem personalnym, ten „papierek”  często jest rzeczą, na którą najbardziej będzie zwracał uwagę twój pracodawca – właściciel klubu fitness. Oczywiście na pewno sprawdzi Twoje umiejętności, oceni wrażenie jakie wywierasz, ale jeśli nie będziesz miał budzącego zaufanie i poświadczającego Twoje umiejętności świadectwa ukończenia kursu trenera personalnego, najprawdopodobniej nawet nie zostaniesz zaproszony na rozmowę. Dyplom potwierdzający Twoje kompetencje i kwalifikacje to na początku Twojej kariery często najważniejsza rzecz, mówiąca o Twoich umiejętnościach. A dla już praktykujących trenerów dowód ciągłego podnoszenia kwalifikacji, czyli solidnego i sumiennego podejścia do wykonywanego zawodu.

Kurs kursowi nierówny, czyli jeszcze o papierkach.

Oprócz samego dyplomu/certyfikatu wydawanego przez organizację szkoleniową, ważne są akredytacje i zgodność z obowiązującymi przepisami krajowymi (oraz unijnymi, jeśli rozpatrujemy pracę poza granicami). Akredytacja organizacji odpowiadających za jednolity system kształcenia i uwierzytelniania placówek na terenie Unii Europejskiej jest gwarancją odpowiedniego poziomu szkolenia.

Organizacją taką jest EHFA, której polskim przedstawicielem i wykonawcą jest Polski Związek Trenerów Personalnych. Organizacje te współpracują w zakresie ujednolicenia systemu kształcenia, wprowadzając odpowiednie regulacje w szkołach i placówkach szkoleniowych. Nadzorują szkolenia, dbając o to, aby ich jakość była taka sama w Polsce, jak i w innych krajach Unii Europejskiej. To gwarantuje odpowiednią wartość prowadzonych kursów, niezależnie od tego, czy były przeprowadzone w Polsce, czy np. w Belgii lub Anglii. Dzięki temu polski dyplom trenera personalnego ma taką samą rangę, jak ten wydany w pozostałych krajach UE.

Ukończyłem kurs trenera personalnego. Jak żyć, jak zarabiać?

Po ukończeniu dobrego kursu masz solidną, praktyczną wiedzę o realiach pracy jako trener personalny, a Twój przyszły pracodawca ma świadectwo Twoich kwalifikacji i gwarancję, że jesteś rzetelnie przygotowany do opiekowania się Waszymi wspólnymi podopiecznymi. Pozostaje Ci zaangażowanie i praca na sukces każdego Twojego klienta. Zaangażowanie i oddanie pracy z klientem, który zwraca się do Ciebie z prośbą o pomoc na tej często niełatwej dla niego drodze – to najlepszy przepis na sukces.

Jak rozmnażają się klienci?

I jeszcze jedna nasza rada – klienci rozmnażają się przez pączkowanie. Jeden zadowolony klient, którego przekonasz, że warto dbać o siebie, warto włożyć wysiłek w pracę nad własnym zdrowiem i sylwetką, który sam uwierzy w to, że warto być aktywnym zamiast siedzieć na kanapie i wtrąbalać pączki – to kolejni pączkujący klienci. Ale pączkujący nie na kanapie, z której właśnie się zwlekają, lecz na siłowni w kolejce do Ciebie. Tzw. marketing szeptany, czyli polecenie znajomych to najlepsza i najtańsza metoda promocji własnych usług.

Trener personalny – kat czy przyjaciel?

Jak motywować klientów? Bierzesz bata i wrzeszczysz: raz i dwa i jeszcze!!! Zapewne można i tak, ale jednak lepiej posiąść tajemną wiedzę o tym, jak dotrzeć do swoich klientów, jak zrozumieć ich słabości i zahamowania, jak pomóc im przezwyciężyć własne ograniczenia i poprowadzić ku dumie z własnych osiągnięć. W tym celu niekoniecznie trzeba być psychologiem, ale pewna wiedza na ten temat na pewno będzie Twoim atutem. Ponieważ bycie trenerem personalnym to nie tylko plany treningowe, diety i suplementy. To przede wszystkim umiejętność trafienia w potrzeby klienta i dopasowania metod treningowych do konkretnej osoby, o konkretnych predyspozycjach i celach.

Co jeszcze muszę wiedzieć?

Warto także pamiętać o tym, że gdy już zostaniesz trenerem personalnym, podobnie jak Twoi klienci nie możesz spocząć na laurach, czyli na kanapie z pączkami. Profesja ta to ciągły rozwój, zarówno w zakresie wiedzy o przedsiębiorczości i marketingu, jak i ciągłe śledzenie trendów, badań naukowych dotyczących dietetyki czy metod treningowych i suplementacji. Im bardziej będziesz „na bieżąco”, tym skuteczniejszym i częściej polecanym trenerem będziesz.

A my chętnie pomożemy Ci na Twojej drodze do bycia coraz lepszym, profesjonalnym instruktorem, dostarczając sprawdzoną i przede wszystkim praktyczną wiedzę na naszych kursach, która doda skrzydeł Twojej karierze i sprawi, że będziesz aktywną i w pełni profesjonalną częścią świata fitness!

WARUNKI UCZESTNICTWA

Kurs trenera personalnego jest przeznaczony dla osób, które:

 • są pełnoletnie
 • posiadają odpowiedni stan zdrowia
 • lubią dzielić się swoją wiedzą i chcą swoją pasją zarazić cały świat!

 

Wrocław jest za daleko? Kurs trenera personalnego we Wrocławiu to nie jest nasz jedyny kurs w Polsce! Sprawdź kurs trenera personalnego w swoim mieście!

Kurs trenera personalnego Wrocław

 

Kraków

Warszawa

Poznań

Gdańsk

Koszalin

DLACZEGO GSA?

Standardy eREPS

Akredytacja eREPS daje Ci możliwość podjęcia pracy w krajach Unii Europejskiej i nie tylko. To najlepsza gwarancja jakości i wartości merytorycznej.

Nowoczesny program.

Program kursu zgodny z najnowszymi trendami, badaniami i doświadczeniami treningowymi. Przede wszystkim praktyka!

Akredytacja Polskiego Związku Trenerów Personalnych.

Trener personalny po kursie w Global Sport Academy może uzyskać wpis w bazie Związku, co jest kolejnym potwierdzeniem uzyskanych kompetencji.

Praktyczne podejście

Praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka! Nie nauczysz się pływać z kursu internetowego. Podobnie jest w przypadku kursu trenera personalnego we Wrocławiu - tylko zajęcia praktyczne mogą Ci cokolwiek dać.

O kursie trenera personalnego we Wrocławiu
W GSA zależy nam, aby kurs trenera personalnego był warty swojej ceny. Dlatego przygotowaliśmy i zaplanowaliśmy:

 • Materiały szkoleniowe
 • 100% praktyki
 • Komplet dokumentów trenerskich z akredytacją
 • Kurs w małych grupach - stawiamy na jakość

Mówią o nas

Global Sport Academy IconGlobal Sport Academy

Grabiszyńska 163, Wrocław

5,0 44 reviews

 • Avatar Lukasz Nanko ★★★★★ w ostatnim tygodniu
  Świetna wiedza, przekazana w profesjonalny sposób! Nic tylko kontynuować współpracę💪
 • Avatar ewa hupajlo ★★★★★ miesiąc temu
  Trafiłam na GSA podczas wiosennych webinariów i tak bardzo spodobał mi się sposób przekazywania wiedzy przez Mateusza ,że jak tylko pojawiał się kurs programowiania treningu siłowego ,wiedziałam ,że muszę go mieć . Jestem … More pod ogromnym wrażeniem sposobem prowadzenia lekcji ,sposobu wyjaśniania ,tym bardziej ,że ja dopiero raczkuje w temacie . Mateusza nie da się nie lubić . Przyciąga swoją pozytywną energią ludzi i przyciągnął i mnie 😁kurs trenera personalnego jest moim marzeniem i mam nadzieje ,że spotkam się z Mateuszem face to face .Aby móc uczyć się od najlepszych 💪
 • Avatar Oskar Kulwicz ★★★★★ miesiąc temu
  Global Sport Academy .. cóż mogę powiedzieć - POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM ! Dziś zakończył się kurs trenera personalnego. Niesamowita przygoda, niepowtarzalni prowadzący i oczywiście nowe znajomości. Dużo materiału do przyswojenia, … More ale kontakt z prowadzącym i ich sposób przekazywania informacji tylko wszystko ułatwia :D
  POLECAM SERDECZNIE!

★★★★★
Doskonały
98,1% Uczestników
poleca kurs trenera personalnego GSA dalej znajomym

KURS TRENERA PERSONALNEGO W GSA

personalny GSA

Wiedza

Na kursie nauczymy Cię jak posługiwać się wędką. Nie dostaniesz gotowej ryby. Przekażemy Ci tylko praktyczną wiedzę.

personalny GSA1

Dojrzałość

Chcesz uporządkować wiedzę i uzyskać najlepsze rezultaty treningowe? ZRÓB TO SAM!

trener personalny GSA

Praktyka

Jeśli chcesz odnosić sukcesy i oczekujesz realnych efektów, musisz postawić na praktykę!

trener personalny wrocław GSA

Nowy program

Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów i szkoleń, dlatego dopasowaliśmy program do Was.

SZKOLILIŚMY TRENERÓW TAKICH MAREK

trenerzy po kursie GSA

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

TOP