Kurs trenera personalnego Koszalin

 • kurs trenera personalnego koszalin
  Termin: 23.08.2021, Centrum Rekreacji FORMA

  Kurs trenera personalnego - Koszalin

Lubisz się ruszać

Lubisz ludzi

Przekazujesz energię

Ten kurs jest dla Ciebie!

Kurs trenera personalnego Koszalin

Do kursu zostało:

  dayhoursminsec0
 • 0
 • 0
 • 0

Stworzyliśmy program dopasowany do Twoich potrzeb.

Jeśli chciałbyś nauczyć się trenować lepiej, zdobyć większy zasób wiedzy to doskonale trafiłeś! Nasze kursy i szkolenia są prowadzone przez najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie- teoretyków, ale przede wszystkim praktyków z wieloletnim stażem. Od kogo najlepiej się uczyć, jak nie od najlepszych?

 

Myślisz, że kilka dni kursu to za mało, aby czegokolwiek się dowiedzieć?

 

Daj nam szansę, a my przekonamy Cię, że to wystarczy, aby wyposażyć się w aktualną i treściwą wiedzę. Od naszych wykładowców dowiesz się wiele na temat treningu siłowego, funkcjonalnego, mobility i dietetyki.

Na kursie trenera personalnego w Koszalinie dostaniesz dawkę solidnych informacji odnośnie doboru metod treningowych oraz układania zarówno planów treningowych, jak i dietetycznych. W Global Sport Academy wyposażymy Cię w kompetencje potrzebne do wykonywania zawodu trenera.

Dobrzy trenerzy personalni będą znacznie częściej poszukiwani, ponieważ coraz więcej osób zaczyna dbać o własne zdrowie i wygląd. Idąc na siłownie nie chcą zrobić sobie krzywdy, więc szukają kogoś, pod kogo opiekę mogą się oddać. A jeśli akurat tak się składa, że Twoją pasją są treningi i nie boisz się odpowiedzialności to być może to właśnie Ty będziesz im pomagać.

 

kurs trenera personalnego w GSA

Co wyróżnia nasz kurs?

 • Wykwalifikowani wykładowcy- każdy moduł prowadzą kompetentni wykładowcy, którzy posiadają wyczerpującą wiedzę z danej dziedziny.
 • Doświadczeni praktycy- prowadzący zajęcia mają przede wszystkim doświadczenie praktyczne w pracy z klientem. Są to trenerzy personalni z wieloletnim stażem, zawodnicy sportów sylwetkowych, będący jednocześnie teoretykami i praktykami sportu i treningu.
 • Łączymy teorię z praktyką- kurs składa się z części teoretycznej i praktycznej. W związku z tym kursanci już po odbytym szkoleniu będą bogatsi nie tylko o wiedzę teoretyczną, ale także o doświadczenie naszych wykładowców.

Kurs trenera personalnego Koszalin - nie czekaj, działaj!

 

 

 

 

 

 

Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne wiadomości o kursie.

Kurs na trenera personalnego w Koszalinie organizujemy w dwóch formułach:

 • Tygodniowej (7 dni, trwa zazwyczaj od poniedziałku do niedzieli)
 • Weekendowej (obejmuje przeważnie cztery kolejne weekendy, zajęcia w soboty i niedziele)

Zakres tematyczny w obu formułach jest taki sam. Różnica polega wyłącznie na odmiennej intensywności i dynamice procesu szkoleniowego:

 • Kurs tygodniowy- bardziej intensywny niż kurs weekendowy. Skierowany w dużej mierze dla osób, które mają już wiedzę z obszaru poszczególnych metod treningu.
 • Kurs weekendowy- nieco mniej intensywny niż kurs tygodniowy. Tygodniowe przerwy pomiędzy zajęciami pozwalają na regenerację organizmu oraz na utrwalenie zdobytej wiedzy. Jest to także doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mogą wybrać się na kurs w formie tygodniowej.

Kurs na trenera personalnego w Koszalinie realizujemy w Centrum Rekreacji FORMA (Aquapark Koszalin):

 

Centrum Rekreacji FORMA, Koszalin


 

Po ukończonym kursie oraz pozytywnie zdanym egzaminie uzyskasz komplet dokumentów, który zawiera:

 • Legitymację trenera personalnego w języku polskim i angielskim,
 • Certyfikat w języku angielskim,
 • Zaświadczenie o ukończeniu kursu.

 

Posiadamy również akredytację Polskiego Związku Trenerów Personalnych. Więcej na temat dokumentów i akredytacji znajdziesz tutaj w sekcji AKREDYTACJA

 

crttyfikat trenera personalnego legitymacja trenera personalnego

Na kurs trenera personalnego w Koszalinie możesz się zapisać, jeśli:

 • Masz ukończone 18 lat
 • Nie masz przeciwwskazań zdrowotnych
 • Chcesz rozwijać swoją pasję i dzielić się nią z innymi

Terminy kursu na trenera personalnego w Koszalinie:

 • 23/08 - 29/08/2021 tygodniowy

Cena: 1490 zł

Marzysz o tym, aby zostać profesjonalnym trenerem personalnym, ale nie wiesz od czego powinieneś zacząć?

Twoja decyzja jest już pierwszym krokiem w stronę sukcesu. Nieistotne jest to, w jakim celu chcesz zdobyć „papierek”. Być może chcesz wziąć udział w szkoleniu, aby zdobytą na nim wiedzę wykorzystać tylko i wyłącznie dla własnych potrzeb lub widzisz siebie w roli znanego i kompetentnego trenera, który pomaga innym uzyskać doskonałą sylwetkę. Najważniejsze jest wtedy jedno- stawiasz w tym momencie na swój własny rozwój.

Masz już pomysł na siebie, ale co dalej?

Następnym, niełatwym a zarazem bardzo ważnym krokiem jest wybór kursu czy szkolenia. Bez obaw- damy ci kilka wskazówek, na co zwrócić uwagę. Chyba najistotniejszą kwestią jest to, jakie doświadczenie posiada wykładowca prowadzący zajęcia.  To od niego przecież będziesz zdobywać wiedzę, czyli to co najcenniejsze. Wykładowca powinien być wykwalifikowany w danej dziedzinie, mieć wieloletnią praktykę sportu i treningu oraz staż pracy z klientami. To wszystko w jego zbiorze osiągnięć pozwoli Ci, aby móc jemu zaufać.

Kolejnym równie ważnym aspektem w trakcie szukania idealnego szkolenia jest to, jaki program zawiera. Najlepiej przejrzyj kilka ofert i porównaj je ze sobą, sprawdź czym różnią się harmonogramy, jakie tematy poruszają i czy oprócz teorii kurs przewiduje także zajęcia praktyczne.

Nie wiesz czy w natłoku swoich obowiązków uda Ci się wziąć udział w szkoleniu?

Nie martw się- pomyśleliśmy o wszystkim i wychodzimy Tobie naprzeciw. Dlatego kurs trenera personalnego organizujemy w dwóch formach, aby każdy mógł wybrać dogodny dla siebie termin. Tygodniowa formuła kursu skierowana jest do osób, które mają już pewną wiedzę odnośnie określonych metod treningu. Charakteryzuje się również większą intensywnością. Druga formuła to kurs weekendowy, który dzięki tygodniowym przerwom pozwala na regenerację, przez to jest także mniej intensywny. Ta forma zajęć jest świetną opcją dla osób aktywnych zawodowo, które nie mogą sobie pozwolić na szkolenie odbywające się w tygodniu. Brak czasu nie powinien być już dla Ciebie wymówką. Aha i spokojnie, zarówno jedna formuła zajęć, jak i druga pod względem zakresu tematycznego wygląda dokładnie tak samo, także nie musisz się martwić, że Twój wybór liczy się z okrojoną dawką wiedzy.

Udało Ci się ukończyć kurs. Co dzięki temu zyskasz?

Gdy już weźmiesz udział w zajęciach kursu trenera personalnego oraz pozytywnie zdasz egzamin, otrzymasz wszystkie dokumenty, czyli legitymację trenera personalnego w języku polskim i angielskim, certyfikat w wersji angielskiej oraz zaświadczenie o odbytym kursie.  Oprócz wymienionych papierków, najważniejsze co zyskasz to wiedza teoretyczna oraz praktyczna zdobyta od wykwalifikowanych wykładowców. To wszystko pozwoli Ci otworzyć drzwi do kariery i zrealizować wyznaczone cele.

Co dalej po ukończonym kursie?

Wiele zależy od Ciebie oraz od tego, jaki kurs trenera personalnego wybierzesz. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, cel dla którego ukończyłeś szkolenie także ma znaczenie. Jeśli widzisz się w roli trenera to dokumenty otrzymane po ukończonym kursie są dobrą informacją dla Twojego przyszłego pracodawcy. Bez tego prawdopodobnie nawet nie zaproszą Cię na rozmowę kwalifikacyjną, a dzięki temu nie zostaniesz zauważony. Kiedy już dostaniesz szansę, musisz ją wykorzystać, wykazać się zdobytą wiedzą i zaangażowaniem. Pamiętaj także o tym, że ważne jest ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji i zdobywanie wiedzy. To będzie bardzo dobrze o Tobie świadczyć, o Twojej chęci i ambicji. Nie ma sensu stać w miejscu, lepiej iść do przodu i pozwolić swojej pasji się rozwijać.

Zastanawiasz się, jak pozyskasz klientów?

Na początku może nie być łatwo. Na swoją dobrą reputację pracuje się przecież tak naprawdę latami. Dlatego dbaj o nią już od zdobycia pierwszego klienta. Od tego zależy tak naprawdę to, jak wszystko rozwinie się dalej. Gdy już przekonasz do siebie jednego podopiecznego, wykorzystaj to, pokaż się z jak najlepszej strony, włóż w tą współpracę całe swoje zaangażowanie. To sprawi, że jeden zadowolony klient poleci Cię kolejnej osobie, dzięki temu po pewnym czasie to ludzie sami będą się do Ciebie dobijać.

Czy idealny trener personalny istnieje?

Oczywiście są pewne wytyczne wzorowego instruktora. Jednak każdy z nas jest inny. Możesz zapytać siebie, pod opieką jakiego trenera Ty sam chciałbyś być. To może być dla Ciebie podpowiedź. Choć oczywiście każdy z nas może przecież wymagać czegoś innego od instruktora i mieć inne wzorce. Mówią, że idealny trener personalny powinien potrafić motywować swoich podopiecznych, podchodzić do każdego indywidualnie, umiejętnie dobierać odpowiednie metody treningowe, rozumieć ich problemy- i to się zgadza. Na kursie trenera personalnego dowiesz się jak zostać profesjonalnym instruktorem, damy Ci wskazówki na co zwrócić uwagę przy pracy z klientem.

I zapamiętaj…

Podstawą jest ciągły rozwój. Jeśli chcesz się rozwijać, być coraz lepszym w tym co robisz- nie przestawaj podnosić swoich kwalifikacji, doszkalaj się, uzupełniaj swoją wiedzę z różnych dziedzin, w tym także z przedsiębiorczości i marketingu. Bądź ciągle na bieżąco z pojawiającymi się trendami, śledź różnorakie badania naukowe odnośnie dietetyki, suplementacji oraz metod i technik treningowych.

Nic nie przyjdzie samo, na sukces trzeba zapracować. Global Sport Academy daje Ci możliwość rozwoju, wykorzystaj ją. Organizujemy kurs właśnie w Twoim mieście. Przygotujemy Cię do zawodu pod kątem praktycznym jak i teoretycznym. Wykładowcy, których posiadamy w swojej kadrze, przekażą Ci najistotniejszą wiedzę. Nic co ważne im nie umknie. Pomożemy Ci otworzyć drzwi do kariery, nie musisz być nam wdzięczny, to dla nas sama przyjemność.

Dasz szansę sobie i swojej pasji? Jeśli tak, to najlepsza decyzja, jaką mogłeś podjąć! Skorzystaj z kursu trenera personalnego w Koszalinie póki jest ku temu okazja, aby później nie żałować!

Koszalin jest za daleko? Kurs trenera personalnego w Koszalinie to nie jest nasz jedyny kurs w Polsce! Sprawdź kurs trenera personalnego w swoim mieście!

 

Kurs trenera personalnego Koszalin

DLACZEGO GSA?

Standardy eREPS

Trzymamy jakość. Dzięki przestrzeganiu standardów eREPS masz gwarancję kursu na odpowiednim poziomie.

Nowoczesny program.

Nasz program ulega ciągłym modyfikacjom. Nie jest to jednak nasze widzimisię - korygujemy go i wzbogacamy o rezultaty najnowszych badań i trendów.

Akredytacja Polskiego Związku Trenerów Personalnych.

Dzięki akredytacji Polskiego Związku Trenerów Personalnych możesz być pewny, że kurs spełnia wysokie, europejskie standardy.

Praktyczne podejście

Kurs trenera personalnego w Koszalinie realizowany przez GSA to przede wszystkim praktyka!

Mówią o nas

[reviews_rating]
★★★★★
Doskonały
98,1% Uczestników
poleca kurs trenera personalnego GSA dalej znajomym

KURS TRENERA PERSONALNEGO W GSA

personalny GSA

Wiedza

Na kursie przekażemy Ci sporą dawkę wiedzy w przystępnej formie.

personalny GSA1

Dojrzałość

Posiadasz już wiedzę? Pomożemy Ci ją rozszerzyć!

trener personalny GSA

Praktyka

Nasz kurs to przede wszystkim praktyka!

trener personalny wrocław GSA

Nowy program

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na optymalne dopasowanie programu. Do Ciebie!

SZKOLILIŚMY TRENERÓW TAKICH MAREK

trenerzy po kursie GSA

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

TOP