Aktualne szkolenia

szkolenia

  • Wrocław, 23.02. do 24.02.2019

Chciałbyś pewnym krokiem wejść na szczyt sukcesu? Masz jakiś pomysł, ale zastanawiasz się, jak go zrealizować? Nie masz nad czym myśleć. Po prostu przyjdź na szkolenie Fitness Step do Global Sport Academy, a my pomożemy Ci spełnić się w swojej pasji. Pokażemy Ci, jak zbudować lekcje choreograficzne, jakie są kroki w ćwiczeniach Fitness Step oraz jak dobrać muzykę do rodzaju zajęć. Poznasz filozofię fitness i zajęcia w formie Master Class. Nasi wykładowcy pomogą Cię nakierować i wykreować własny styl. Może nie warto dłużej czekać, po prostu idź za ciosem. Pierwszy krok już zrobiłeś- jesteś tutaj. Teraz pora na kolejny- zapisz się na szkolenie, ciesz się nową wiedzą i czerp z pasji przyjemność.

kurs trenera personalnego

Informacje o Szkoleniu fitness step

poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne wiadomości o szkoleniu

W skład szkolenia z Fitness Step wchodzi 12 godzin szkoleniowych. Jego formuła to wykład prowadzony przez wykładowcę. Uczestnicy mają także możliwość prowadzenia pomiędzy sobą dyskusji.

WKLEIĆ

Na niniejsze szkolenie Fitness Step możesz się zapisać, jeśli tylko:

  • masz ukończone 18 lat
  • masz ukończone 16 lat i posiadasz zgodę opiekunów prawnych na udział w szkoleniu

Po ukończonym szkoleniu Fitness Step, Global Sport Academy wydaje specjalny certyfikat w języku angielskim i zaświadczenie o ukończonym szkoleniu.

Czy płatność za kurs można rozłożyć na raty?

Tak. O szczegóły zapytaj nas mailowo.

Czy kurs może być refundowany przez Urząd Pracy?

Współpracujemy z Urzędami Pracy w całej Polsce. Pamiętaj jednak, że każdy Urząd ma swoje wytyczne odnośnie współpracy z placówkami szkoleniowymi, dlatego o szczegóły dopytaj w swoim Urzędzie Pracy.

Kiedy otrzymam harmonogram zajęć?

Harmonogramy kursu wysyłamy najpóźniej na 3 dni przed planowanym rozpoczęciem kursu lub szkolenia na skrzynkę mailową, którą podałeś podczas dokonywania zgłoszenia.

Czy mogę otrzymać fakturę za szkolenie Fitness pump?

Tak. GSA to legalnie działający podmiot, dlatego na życzenie możemy wystawić Ci fakturę. Jeżeli chcesz ją otrzymać to skontaktuj się z nami.

Szkolenie Fitness Step w Global Sport Academy to genialny pomysł na rozwinięcie swojej pasji związanej z fitnessem.

Coraz częściej w ostatnich czasach słyszy się o zajęciach fitness. Ludzie zaczynają się bardziej interesować aktywnością ruchową. Mówi się, że to tylko moda, ale nawet jeśli, to jest to „zdrowa” moda. Warto jednak nie rezygnować z aktywności fizycznej. Przynosi nam ona dużo dobrego. Aby zachować zdrowie przez długie lata, dobrze jest utrzymywać odpowiednią aktywność przez całe życie. Szkolenie Fitness Step nauczy Cię wszystkiego, co jest najważniejsze w tego typu zajęciach. Fitness w obecnych czasach to już nie tylko same ćwiczenia wykonywane w rytm muzyki. Z czasem zaczęto urozmaicać zajęcia tak, aby umożliwić dostosowanie ich do możliwości i oczekiwań każdego klienta. Obecnie to nie tylko rodzaj gimnastyki rekreacyjnej, ale również sportu. Fitness stało się już pewnego rodzaju stylem życia. Celem jest to, aby czuć się dobrze z samym sobą. Zajęcia Fitness Step to choreografia wykonywana z użyciem specjalnej platformy o regulowanej wysokośći, tzw. stepu. Pozwala ona rozszerzyć zasób wykonywanych ćwiczeń i zwiększyć intensywność zajęć. To świetny sposób na redukcję tkanki tłuszczowej, wzmocnienie kości, zwiększenie wydolności krążeniowo- oddechowej, wzmocnienie dolnych partii ciała (ud, łydek i pośladków), poprawę koordynacji ruchowej i orientacji w przestrzeni. Na szkoleniu Fitness Step nasi wykładowcy wprowadzą Cię w tematykę i filozofię tych zajęć. Fitness to poszukiwanie dobrego samopoczucia i dążenie do osiągnięcia sprawności fizycznej, dzięki różnorodnym formom ruchowym, dostosowanym do możliwości i oczekiwań osoby ćwiczącej. Instruktor prowadzący takie zajęcia powinien wykazywać się kreatywnością. Dzięki szkoleniu Fitness Step poznasz kroki, nauczysz się je łączyć i budować lekcje choreograficzne. Istotną rolę przy tego typu ćwiczeniach pełni muzyka. To ona narzuca odpowiednie  tempo i rytm. Zaczyna się od wolnej rozgrzewki, część główna przyspiesza i w fazie końcowej znów się uspokaja. Dużo zależy od rodzaju zajęć, specyfiki treningu czy poziomu zaawansowania grupy. Osoby uczestniczące w zajęciach powinny być skoncentrowane i mieć refleks. Szczególną wagę trzeba przykładać do techniki wykonywania ćwiczeń. Dlatego osobom początkującym zaleca się uczestniczenie w zajęciach grupowych, aby trenować pod okiem instruktora. Unikniemy w ten sposób przeciążeń i kontuzji, a zwiększymy efektywność treningu. Na szkoleniu Fitness Step pomożemy Ci wykreować swój własny styl i Twoich zajęć. Jest to ważne, jeśli chcesz, aby prowadzony przez Ciebie trening, wyróżniał się na tle pozostałych i przyciągał do siebie nowych uczestników. Dobrze jest, aby każde zajęcia wyglądały inaczej, były zróżnicowane, aby osoby ćwiczące nie były znudzone monotonią. Warto zaskakiwać swoich uczestników, by z zaciekawieniem i zainteresowaniem przychodzili na kolejne zajęcia.

To jak, chcesz zrobić kolejny krok? Zapisz się na szkolenie Fitness Step w Global Sport Academy, wykreuj swój styl i wejdź na podium ze swoją pasją. Teraz już wszystko zależy od Ciebie.

590 zł

Dlaczego GSA?

Akredytacja EHFA / eREPS

Dzięki akredytacji eREPS możesz po kursie w GSA podjąć pracę w dowolnym kraju Unii Europejskiej oraz wielu innych krajach zachodnich.

Nowoczesny program.

Program tworzony i realizowany przez specjalistów w danej dziedzinie. Dzięki temu masz pewność, że otrzymujesz wiedzę najwyższej jakości, opartą o najnowsze światowe trendy.

Akredytacja Polskiego Związku Trenerów Personalnych.

Kursy realizowane przez GSA spełniają wymogi PZTP i są w pełni akredytowane i akceptowane przez pracodawców w Polsce.

Praktyczne podejście

W GSA mieszamy teorię z praktyką. Wiedzę podręcznikową prezentujemy na przykładach z życia i pracy trenerskiej.

Zapisz się na szkolenie fitness step

Oprócz Szkolenia fitness step

Inni kursanci wybierali również

taping

Taping

Drobna kontuzja nie musi oznaczać przerw w treningu. Przekonaj się sam.

trójbój siłowy polecany

Trójbój siłowy

Kulturystyka to za mało? Mamy coś, dla prawdziwych wojowników! Sprawdź.

cross trening mini

Cross trening

Szkolenie z cross treningu od podstaw. Sprawdź

dietetyka polecane szkolenie

Dietetyka I

Szkolenie podstawowe z dietetyki i suplementacji. Sprawdź.

akredytacje Global Sport Academy