Fitness step

Chciałbyś pewnym krokiem wejść na szczyt sukcesu? Masz jakiś pomysł, ale zastanawiasz się, jak go zrealizować? Nie masz nad czym myśleć. Po prostu przyjdź na szkolenie Fitness Step do Global Sport Academy, a my pomożemy Ci spełnić się w swojej pasji. Pokażemy Ci, jak zbudować lekcje choreograficzne, jakie są kroki w ćwiczeniach Fitness Step oraz jak dobrać muzykę do rodzaju zajęć. Poznasz filozofię fitness i zajęcia w formie Master Class. Nasi wykładowcy pomogą Cię nakierować i wykreować własny styl. Może nie warto dłużej czekać, po prostu idź za ciosem. Pierwszy krok już zrobiłeś- jesteś tutaj. Teraz pora na kolejny- zapisz się na szkolenie, ciesz się nową wiedzą i czerp z pasji przyjemność.

Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne wiadomości o kursie.

W skład szkolenia z Fitness Step wchodzi 12 godzin szkoleniowych. Jego formuła to wykład prowadzony przez wykładowcę. Uczestnicy mają także możliwość prowadzenia pomiędzy sobą dyskusji.

Po ukończonym szkoleniu Fitness Step, Global Sport Academy wydaje specjalny certyfikat w języku angielskim i zaświadczenie o ukończonym szkoleniu.

1.    Wprowadzenie do tematyki zajęć
2.    Filozofia zajęć fitness step
3.    Kroki w zajęciach fitness step
4.    Budowanie lekcji choreograficznej
5.    Odpowiednia muzyka a rodzaj zajęć
6.    Energia i dosotowanie jej do profilu klienta
7.    Kreowanie własnego stylu i zajęć fitness step
8.    Zajęcia w formie master class

Na niniejsze szkolenie Fitness Step możesz się zapisać, jeśli tylko:

  • masz ukończone 18 lat
  • masz ukończone 16 lat i posiadasz zgodę opiekunów prawnych na udział w szkoleniu

590 zł

Szkolenie Fitness Step w Global Sport Academy to genialny pomysł na rozwinięcie swojej pasji związanej z fitnessem.

Coraz częściej w ostatnich czasach słyszy się o zajęciach fitness. Ludzie zaczynają się bardziej interesować aktywnością ruchową. Mówi się, że to tylko moda, ale nawet jeśli, to jest to „zdrowa” moda. Warto jednak nie rezygnować z aktywności fizycznej. Przynosi nam ona dużo dobrego. Aby zachować zdrowie przez długie lata, dobrze jest utrzymywać odpowiednią aktywność przez całe życie. Szkolenie Fitness Step nauczy Cię wszystkiego, co jest najważniejsze w tego typu zajęciach. Fitness w obecnych czasach to już nie tylko same ćwiczenia wykonywane w rytm muzyki. Z czasem zaczęto urozmaicać zajęcia tak, aby umożliwić dostosowanie ich do możliwości i oczekiwań każdego klienta. Obecnie to nie tylko rodzaj gimnastyki rekreacyjnej, ale również sportu. Fitness stało się już pewnego rodzaju stylem życia. Celem jest to, aby czuć się dobrze z samym sobą. Zajęcia Fitness Step to choreografia wykonywana z użyciem specjalnej platformy o regulowanej wysokośći, tzw. stepu. Pozwala ona rozszerzyć zasób wykonywanych ćwiczeń i zwiększyć intensywność zajęć. To świetny sposób na redukcję tkanki tłuszczowej, wzmocnienie kości, zwiększenie wydolności krążeniowo- oddechowej, wzmocnienie dolnych partii ciała (ud, łydek i pośladków), poprawę koordynacji ruchowej i orientacji w przestrzeni. Na szkoleniu Fitness Step nasi wykładowcy wprowadzą Cię w tematykę i filozofię tych zajęć. Fitness to poszukiwanie dobrego samopoczucia i dążenie do osiągnięcia sprawności fizycznej, dzięki różnorodnym formom ruchowym, dostosowanym do możliwości i oczekiwań osoby ćwiczącej. Instruktor prowadzący takie zajęcia powinien wykazywać się kreatywnością. Dzięki szkoleniu Fitness Step poznasz kroki, nauczysz się je łączyć i budować lekcje choreograficzne. Istotną rolę przy tego typu ćwiczeniach pełni muzyka. To ona narzuca odpowiednie  tempo i rytm. Zaczyna się od wolnej rozgrzewki, część główna przyspiesza i w fazie końcowej znów się uspokaja. Dużo zależy od rodzaju zajęć, specyfiki treningu czy poziomu zaawansowania grupy. Osoby uczestniczące w zajęciach powinny być skoncentrowane i mieć refleks. Szczególną wagę trzeba przykładać do techniki wykonywania ćwiczeń. Dlatego osobom początkującym zaleca się uczestniczenie w zajęciach grupowych, aby trenować pod okiem instruktora. Unikniemy w ten sposób przeciążeń i kontuzji, a zwiększymy efektywność treningu. Na szkoleniu Fitness Step pomożemy Ci wykreować swój własny styl i Twoich zajęć. Jest to ważne, jeśli chcesz, aby prowadzony przez Ciebie trening, wyróżniał się na tle pozostałych i przyciągał do siebie nowych uczestników. Dobrze jest, aby każde zajęcia wyglądały inaczej, były zróżnicowane, aby osoby ćwiczące nie były znudzone monotonią. Warto zaskakiwać swoich uczestników, by z zaciekawieniem i zainteresowaniem przychodzili na kolejne zajęcia.

To jak, chcesz zrobić kolejny krok? Zapisz się na szkolenie Fitness Step w Global Sport Academy, wykreuj swój styl i wejdź na podium ze swoją pasją. Teraz już wszystko zależy od Ciebie.

DLACZEGO GSA?

  1. Niecenione doświadczenie w branży szkoleniowej wynikające z długoletniej działalności w zakresie kursów instruktora fitness na terenie całej Polski.
  2. Wybitna kadra dydaktyczna specjalizująca się w metodyce zajęć fitness. Prelegenci konwencji fitnesowych w Polsce.
  3. Program szkolenia podzielony na moduły w zależności od zaawansowania kursantów. Spełniający najwyższe standardy i wymogi kształcenia w zakresie kursów fitness. Pozwalający na wykonywanie pracy w zawodzie na terenie całej Unii Europejskiej.
  4. Hospitacje zajęć i praktyki w ramach realizacji jednej trzeciej kursu instruktora fitness.Dzięki nim kursanci nauczą się na własnej skórze uczestnictwa jak i prowadzenia zajęć grupowych.

INNE SZKOLENIA

Najbliższe szkolenie

Data: 09/02 do 10/02/2019
Prowadzący: Jarek Drzewiecki
Miejsce: Wrocław

Najbliższe Szkolenie

Data: 11/02 do 17/02/2019
Prowadzący: Jarek Drzewiecki
Miejsce: Rzeszów

Najbliższe szkolenie

Data: 16/02 do 17/02/2019
Prowadzący: Jarek Drzewiecki
Miejsce: Kraków

Najbliższe szkolenie

Data: 09/02 do 10/02/2019
Prowadzący: Jarek Drzewiecki
Miejsce: Kraków

FACEBOOK

542

INSTAGRAM

632

YOU TUBE

TOP