Szkolenie pump

Nauczam fitnessu ze sztangą

Wybierz termin dla siebie:

  • 07/11 - 08/11/2020, Wrocław

Prowadzący: Łukasz Sokołowski

Cena: 490zł

pump

Lubisz się ruszać

Lubisz ludzi

Przekazujesz energię

Ten kurs jest dla Ciebie!

Szkolenie fitness pump

Nudzą Cię zwykłe zajęcia fitness i ćwiczenia na siłowni? Lubisz słuchać muzyki w trakcie treningu? A gdyby tak połączyć te dwie rzeczy ze sobą? Global Sport Academy oferuje Ci Szkolenie fitness pump, które łączy choreografie z ćwiczeniami z obciążeniem. Może nie zdajemy sobie sprawy, ale często to właśnie muzyka nadaje nam tempa podczas treningu. Nasi wykładowcy na  szkoleniu przeanalizują i scharakteryzują fitness pump oraz zajęcia Master Class, nauczą Cię podstaw anatomii i fizjologii człowieka, wskażą, jak dobrać ćwiczenia i ciężar w zależności od zaawansowania klientów. Zostanie także omówiona ważna metodyka choreografii i odpowiedniego doboru muzyki, jak również przygotujemy Cię do pracy z klientami. Wszystkiego, co najistotniejsze, dowiesz się u nas. Przyjdź i dźwignij swoją pasję w rytm muzyki.

Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne wiadomości o kursie.

Szkolenie fitness pump to 12 godzin szkoleniowych. Nasi wykładowcy przeprowadzają je w formie wykładu oraz rozmowy pomiędzy uczestnikami szkolenia. Nie ma egzaminu końcowego, po szkoleniu wydawany jest certyfikat potwierdzający udział.

Po ukończonym szkoleniu fitness pump w Global Sport Academy uczestnicy dostają certyfikat uczestnictwa.

Program naszego szkolenia

1. Charakterystyka treningu Fitness PUMP.
2. Zasada doboru ćwiczeń oraz obciążeń.
3. Praktyczny warsztat techniki wykonywania ćwiczeń.
4. Zasady doboru muzyki do zajęć.
5. Praktyczny warsztat rozpisywania choreografii do ćwiczeń i muzyki.
6. Praktyczny warsztat metodyki prowadzenia zajęć.
7. Trzy lekcje pokazowe.

Możesz zostać uczestnikiem szkolenia fitness pump, jeśli:

  • masz ukończone 18 lat
  • masz ukończone 16 lat i posiadasz zgodę opiekunów prawnych na udział w szkoleniu

490 zł

Sądzisz, że dźwiganie ciężarów jest nudne? A jakby tak je urozmaicić? Szkolenie Fitness Pump w Global Sport Academy to świetna możliwość rozbudowania swojej pasji, jaką jest fitness i ćwiczenia siłowe.

Fitness stało się już właściwie stylem życia, sposobem na zadbanie o swoje zdrowie i sprawność fizyczną. Obecnie dużo się słyszy o byciu fit. Celem jest to, aby czuć się dobrze z samym sobą. Fitness od jakiegoś czasu zaczął się rozwijać i powstają co raz to nowe jego rodzaje, które są oferowane przez ośrodki i kluby fitness. Zajęcia dostosowuje się do możliwości i oczekiwań każdego klienta. Szkolenie Fitness Pump ma na celu wprowadzić Cię do tematyki zajęć oraz przeanalizować i scharakteryzować ten rodzaj treningu. Zajęcia pump odbywają się z instruktorem, to ćwiczenia wykonywane z użyciem sztangi o indywidualnie dobranym obciążeniu, zależnym od poziomu zaawansowania i rodzaju trenowanej partii. Prowadzone są one do choreografii, w rytm dynamicznej muzyki. Ćwiczenia Fitness Pump mają na celu wzmocnić wszystkie partie ciała, a także ujędrnić i wymodelować sylwetkę. Szczególny nacisk kładzie się na uda, pośladki, barki i ramiona. Oprócz tego, zwiększa się siłę mięśniową, koordynację ruchową, poprawia wydolność tlenową oraz wzmacnia kości i stawy. Dlatego na szkoleniu Fitness Pump zostaną omówione również podstawy anatomii i fizjologii człowieka, dzięki którym możliwe będzie wykonanie prawidłowego treningu. Przedstawiona zostanie także struktura prowadzenia zajęć oraz skalowanie intensywności zajęć. Osoba prowadząca ćwiczenia powinna mieć umiejętnie rozplanowany trening, być profesjonalnie przygotowana. Poza tym, musi być kompetentna, posiadać wiedzę, służyć pomocą, być komunikatywna, znać technikę wykonywania ćwiczeń i umieć wyłapać oraz poprawiać błędy uczestników zajęć. Oprócz tego oczywiście ważna jest kreatywność, poczucie rytmu, dobra kondycja i pamięć ruchowa. Nasi wykładowcy, na szkoleniu Fitness Pump, przekażą Ci wiedzę między innymi z zakresu progresji ciężarów i odpowiedniego doboru ćwiczeń w zależności od zaawansowania klientów, przeanalizują zajęcia Master Class, pokażą metodykę choreografii i odpowiedniego doboru muzyki, a także metodykę pracy instruktora i przygotują Cię do pracy z klientami. Ważną rolę przy tego typu zajęciach pełni właśnie muzyka, ponieważ to ona narzuca odpowiednie  tempo i rytm. Zaczyna się od wolnej rozgrzewki, część główna przyspiesza i w fazie końcowej znów się uspokaja. Dużo zależy od rodzaju zajęć, specyfiki treningu czy poziomu zaawansowania grupy. Szczególną wagę trzeba przykładać do techniki wykonywania ćwiczeń. Dlatego osobom początkującym zaleca się uczestniczenie w zajęciach grupowych, aby trenować pod okiem instruktora. Unikniemy w ten sposób przeciążeń i kontuzji, a zwiększymy efektywność treningu. Dzięki takiej formie zajęć można efektywnie spędzić czas wolny, a przy okazji poznać nowych ludzi.

Nie ma co się wahać! Przyjdź na szkolenie Fitness Pump, weź na klatę swoją pasję i zacznij się rozwijać z Global Sport Academy.

DLACZEGO GSA?

  1. Wieloletnia działalność w zakresie kursów instruktora fitness – posiadamy spore doświadczenie na terenie całego kraju.
  2. Specjaliści w temacie metodyki fitness, jako kadra wychowawcza konferencji fitnesowych w Polsce.
  3. Warsztaty podzielone na etapy dopasowane do stopnia zaawansowania kursantów. Realizowane poprzez najwyższe standardy oraz wymogi edukacji w sferze kursów fitness.
  4. Prowadzimy również hospitacje zajęć - praktyka i jeszcze raz praktyka!
TOP