Aktualne szkolenia

szkolenia weekendowe

  • Wrocław, 09.02. do 10.02.2019

Nudzą Cię zwykłe zajęcia fitness i ćwiczenia na siłowni? Lubisz słuchać muzyki w trakcie treningu? A gdyby tak połączyć te dwie rzeczy ze sobą? Global Sport Academy oferuje Ci szkolenie Fitness Pump, który łączy choreografie z ćwiczeniami z obciążeniem. Może nie zdajemy sobie sprawy, ale często to właśnie muzyka nadaje nam tempa podczas treningu. Nasi wykładowcy na owym szkoleniu przeanalizują i scharakteryzują Fitness Pump oraz zajęcia Master Class, nauczą Cię podstaw anatomii i fizjologii człowieka, wskażą, jak dobrać ćwiczenia i ciężar w zależności od zaawansowania klientów. Zostanie także omówiona ważna metodyka choreografii i odpowiedniego doboru muzyki, jak również przygotujemy Cię do pracy z klientami. Wszystkiego, co najistotniejsze, dowiesz się u nas. Przyjdź i dźwignij swoją pasję w rytm muzyki.

kurs trenera personalnego

Informacje o szkoleniu Fitness pump

poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne wiadomości o szkoleniu

Szkolenie Fitness Pump to 12 godzin szkoleniowych. Nasi wykładowcy przeprowadzają je w formie wykładu oraz rozmowy pomiędzy uczestnikami szkolenia. Nie ma egzaminu końcowego, po szkoleniu wydawany jest certyfikat potwierdzający udział.

1. WPROWADZENIE DO TEMATYKI ZAJĘĆ. ANALIZA I CHARAKTERYSTYKA FITNESS PUMP
2. PODSTAWY ANATOMII I FIZJOLOGII CZŁOWIEKA
3. STRUKTURA PROWADZENIA ZAJĘĆ
4. PROGRESJA CIĘŻARÓW I ODPOWIEDNI DOBÓR ĆWICZEŃ W ZALEŻNOŚCI OD ZAAWANSOWANIA KLINETÓW
5. SKALOWANIE INTENSYWNOŚCI ZAJĘĆ
6. METODYA CHOREOGRAFI I ODPOWIEDNIEGO DOBORU MUZYKI
7. METODYKA PRACY INSTRUKTORA. PRZYGOTOWANIE DO PRACY Z KLIENTAMI.
8. ANALIZA PRAKTYCZNA ZAJĘĆ MASTER CLASS

Możesz zostać uczestnikiem szkolenia Fitness Pump, jeśli:

  • masz ukończone 18 lat
  • masz ukończone 16 lat i posiadasz zgodę opiekunów prawnych na udział w szkoleniu

Po ukończonym szkoleniu Fitness Pump w Global Sport Academy uczestnicy dostają certyfikat w języku angielskim oraz zaświadczenie, który potwierdza ich udział i ukończenie szkolenia.

Czy płatność za kurs można rozłożyć na raty?

Tak. O szczegóły zapytaj nas mailowo.

Czy kurs może być refundowany przez Urząd Pracy?

Współpracujemy z Urzędami Pracy w całej Polsce. Pamiętaj jednak, że każdy Urząd ma swoje wytyczne odnośnie współpracy z placówkami szkoleniowymi, dlatego o szczegóły dopytaj w swoim Urzędzie Pracy.

Kiedy otrzymam harmonogram zajęć?

Harmonogramy kursu wysyłamy najpóźniej na 3 dni przed planowanym rozpoczęciem kursu lub szkolenia na skrzynkę mailową, którą podałeś podczas dokonywania zgłoszenia.

Czy mogę otrzymać fakturę za szkolenie Fitness pump?

Tak. GSA to legalnie działający podmiot, dlatego na życzenie możemy wystawić Ci fakturę. Jeżeli chcesz ją otrzymać to skontaktuj się z nami.

Sądzisz, że dźwiganie ciężarów jest nudne? A jakby tak je urozmaicić? Szkolenie Fitness Pump w Global Sport Academy to świetna możliwość rozbudowania swojej pasji, jaką jest fitness i ćwiczenia siłowe.

Fitness stało się już właściwie stylem życia, sposobem na zadbanie o swoje zdrowie i sprawność fizyczną. Obecnie dużo się słyszy o byciu fit. Celem jest to, aby czuć się dobrze z samym sobą. Fitness od jakiegoś czasu zaczął się rozwijać i powstają co raz to nowe jego rodzaje, które są oferowane przez ośrodki i kluby fitness. Zajęcia dostosowuje się do możliwości i oczekiwań każdego klienta. Szkolenie Fitness Pump ma na celu wprowadzić Cię do tematyki zajęć oraz przeanalizować i scharakteryzować ten rodzaj treningu. Zajęcia pump odbywają się z instruktorem, to ćwiczenia wykonywane z użyciem sztangi o indywidualnie dobranym obciążeniu, zależnym od poziomu zaawansowania i rodzaju trenowanej partii. Prowadzone są one do choreografii, w rytm dynamicznej muzyki. Ćwiczenia Fitness Pump mają na celu wzmocnić wszystkie partie ciała, a także ujędrnić i wymodelować sylwetkę. Szczególny nacisk kładzie się na uda, pośladki, barki i ramiona. Oprócz tego, zwiększa się siłę mięśniową, koordynację ruchową, poprawia wydolność tlenową oraz wzmacnia kości i stawy. Dlatego na szkoleniu Fitness Pump zostaną omówione również podstawy anatomii i fizjologii człowieka, dzięki którym możliwe będzie wykonanie prawidłowego treningu. Przedstawiona zostanie także struktura prowadzenia zajęć oraz skalowanie intensywności zajęć. Osoba prowadząca ćwiczenia powinna mieć umiejętnie rozplanowany trening, być profesjonalnie przygotowana. Poza tym, musi być kompetentna, posiadać wiedzę, służyć pomocą, być komunikatywna, znać technikę wykonywania ćwiczeń i umieć wyłapać oraz poprawiać błędy uczestników zajęć. Oprócz tego oczywiście ważna jest kreatywność, poczucie rytmu, dobra kondycja i pamięć ruchowa. Nasi wykładowcy, na szkoleniu Fitness Pump, przekażą Ci wiedzę między innymi z zakresu progresji ciężarów i odpowiedniego doboru ćwiczeń w zależności od zaawansowania klientów, przeanalizują zajęcia Master Class, pokażą metodykę choreografii i odpowiedniego doboru muzyki, a także metodykę pracy instruktora i przygotują Cię do pracy z klientami. Ważną rolę przy tego typu zajęciach pełni właśnie muzyka, ponieważ to ona narzuca odpowiednie  tempo i rytm. Zaczyna się od wolnej rozgrzewki, część główna przyspiesza i w fazie końcowej znów się uspokaja. Dużo zależy od rodzaju zajęć, specyfiki treningu czy poziomu zaawansowania grupy. Szczególną wagę trzeba przykładać do techniki wykonywania ćwiczeń. Dlatego osobom początkującym zaleca się uczestniczenie w zajęciach grupowych, aby trenować pod okiem instruktora. Unikniemy w ten sposób przeciążeń i kontuzji, a zwiększymy efektywność treningu. Dzięki takiej formie zajęć można efektywnie spędzić czas wolny, a przy okazji poznać nowych ludzi.

Nie ma co się wahać! Przyjdź na szkolenie Fitness Pump, weź na klatę swoją pasję i zacznij się rozwijać z Global Sport Academy.

590 zł

Dlaczego GSA?

Akredytacja EHFA / eREPS

Dzięki akredytacji eREPS możesz po kursie w GSA podjąć pracę w dowolnym kraju Unii Europejskiej oraz wielu innych krajach zachodnich.

Nowoczesny program.

Program tworzony i realizowany przez specjalistów w danej dziedzinie. Dzięki temu masz pewność, że otrzymujesz wiedzę najwyższej jakości, opartą o najnowsze światowe trendy.

Akredytacja Polskiego Związku Trenerów Personalnych.

Kursy realizowane przez GSA spełniają wymogi PZTP i są w pełni akredytowane i akceptowane przez pracodawców w Polsce.

Praktyczne podejście

W GSA mieszamy teorię z praktyką. Wiedzę podręcznikową prezentujemy na przykładach z życia i pracy trenerskiej.

Zapisz się na szkolenie fitness pump

Oprócz Szkolenia fitness pump

Inni kursanci wybierali również

taping

Taping

Drobna kontuzja nie musi oznaczać przerw w treningu. Przekonaj się sam.

trójbój siłowy polecany

Trójbój siłowy

Kulturystyka to za mało? Mamy coś, dla prawdziwych wojowników! Sprawdź.

cross trening mini

Cross trening

Szkolenie z cross treningu od podstaw. Sprawdź

dietetyka polecane szkolenie

Dietetyka I

Szkolenie podstawowe z dietetyki i suplementacji. Sprawdź.

akredytacje Global Sport Academy