ROZWÓJ W 2022 ROKU

DOFINANSOWANIA W GSA

Sprawdź czy możesz uzyskać dofinansowanie na szkolenia i doradztwo w GSA

Wybierz opcję, która Cię interesuje

strzałka mała biała

Darmowe szkolenia dla Ciebie lub Twoich pracowników
Rozwijaj się z GSA!

Poniżej prezentujemy kilka opcji dla Ciebie

hak mini gsa

Baza Usług Rozwojowych, czyli "BUR"

strzałka mała biała

Jedną z możliwości pozyskania finansowania jest Europejski Fundusz Społeczny. Unia Europejska przygotowała różne programy i formy wsparcia, z których możesz skorzystać już dziś. Jak znaleźć program z którego możesz skorzystać i pomyślnie przebrnąć przez całą procedurę, która wydaje się bardzo skomplikowana?

W każdym województwie sytuacja wygląda odmiennie. Są różne kwoty dofinansowań oraz różne programy. Aby znaleźć możliwości dofinansowania w swoim województwie odwiedź stronę https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/

Co ciekawe, możesz skorzystać z dofinansowania również na kursy online.

WAŻNE!
Aby skorzystać z dofinansowania, nasze szkolenie musi być w bazie BUR.
Interesującego Cię szkolenia nie ma w bazie? Daj nam znać! Uzupełnimy je w ciągu 3 dni roboczych! :)

Aby znaleźć się w Bazie Usług Rozwojowych, musieliśmy spełnić szereg wymogów, przejść kilka kontroli i audytów, które zakończyły się uzyskaniem przez nas certyfikatu ISO 9001:2015.

Poprzez BUR można zamówić usługę (kurs, szkolenie) bezpośrednio przygotowaną pod wymagania kursanta - Twoje wymagania.
Jeśli nie znalazłeś usługi, której potrzebujesz, możesz zgłosić potrzebę jej realizacji w swoim profilu w BUR i dać nam znać, że konkretnie takiego szkolenia potrzebujesz. 

 

Logotyp Fundusze Europejskie - Wiedza Edukacja Rozwój, flaga Polski - Rzeczpospolita Polska, Logotyp Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny

Przeczytaj i obejrzyj wszystko co jest na tej stronie. To dobrze spędzony czas!

strzałka mała biała

Dofinansowanie z Urzędu Pracy

hak mini gsa

Kolejną możliwością zrealizowania szkoleń w GSA jest dofinansowanie z Urzędu Pracy.

Jeżeli aktualnie jesteś osobą bez pracy, możesz zwrócić się do swojego Urzędu Pracy o sfinansowanie szkoleń, przygotowujących do zawodu. Szkoleniem takim jest niewątpliwie kurs trenera personalnego w GSA - jest to najczęściej finansowany kurs ze środków Urzędów Pracy. Wybierając finansowanie z Urzędu Pracy masz możliwość uzyskania 100% refundacji kursu oraz zwrot kosztów dojazdu, zakwaterowania oraz wyżywienia. Niektóre Urzędy Pracy finansują również stypendium na czas trwania szkolenia.

Pamiętaj jednak, że każdy Urząd Pracy ma swoje programy oraz budżet szkoleniowy na osobę, a także stawia własne warunki i wymagania względem szkoły czy samego kursu. Dlatego zapytaj w swoim UP o szczegóły.

Co możesz zrobić, by skorzystać z tej formy finansowania?

Zarejestruj się w swoim Powiatowym Urzędzie Pracy jako osoba bezrobotna i zadeklaruj chęć wzięcia udziału w szkoleniach, wskazując GSA jako firmę szkoleniową.
Jeżeli zapytają Cię o numer RIS (Rejestr Instytucji Szkoleniowych) to podaj im numer: RIS 2.02/00036/2019.

Urząd Pracy nie tylko dla bezrobotnych!

Z dofinansowań Urzędów Pracy, mogą skorzystać zarówno osoby indywidualne (najczęściej bezrobotne) w ramach np. bonów szkoleniowych, czy programów z Funduszy Europejskich, po pracodawców podnoszących kwalifikacje swoich pracowników w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Strona główna - Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu


lub zadzwoń: 575 400 661

Rekonwersja - dla służb mundurowych

Jesteś żołnierzem lub policjantem i odchodzisz ze służby? Chcesz zdobyć nowe kwalifikacje lub rozszerzyć już posiadane? W ramach rekonwersji możesz uzyskać do 100% refundacji szkoleń w GSA!
Wystarczy, że jesteś/byłeś zawodowym żołnierzem! Pomoc w zakresie rekonwersji należy się każdemu żołnierzowi, który nie zrzekł się obywatelstwa polskiego, nie został karnie usunięty ze służby oraz nie został skazany prawomocnym wyrokiem sądowym.

 


lub zadzwoń: 575 400 661

strzałka mała biała
★★★★★
Doskonały
98,9% Uczestników
poleca kursy GSA dalej znajomym
hak mini gsa

Masz pytania? NAPISZ! Chętnie pomożemy

 
FAQ
czyli najczęściej zadawane pytania
hak mini gsa
pytania o programowanie

Zgłosić się do Powiatowego Urzędu Pracy, właściwym dla miejsca zamieszkania, lub do operatora finansowego właściwego dla danego województwa. Aktualna lista operatorów znajduje się tutaj: https://www.parp.gov.pl/component/site/site/bur-dofinansowanie#czymjestpsf, - w połowie strony "PODMIOTOWE SYSTEMY FINANSOWANIA".
Zgłoś się do operatora i wskaż GSA jako miejsce, w którym chcesz realizować szkolenia.

Kurs realizowany będzie w grupie (chyba, że wyraźnie zaznaczono, że kurs jest indywidualny) i o zgodę na realizację kursu grupowego należy zapytać instytucję, która będzie finansowała kurs.

Wysokość świadczenia/dofinansowania ustala Powiatowy Urząd Pracy lub inny operator finansowy, który zgadza się pokryć część lub całość kosztów za szkolenie. Jeżeli podmiot finansujący wyrazi zgodę, to możesz zrealizować kilka szkoleń.

Tak. Aby mieć dostęp do szkoleń w BUR musisz się wcześniej zarejestrować .

Lista aktualnych szkoleń GSA,  dostępnych w BUR, znajduje się pod tym linkiem:

https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/wyszukiwarka/uslugi/szukaj?dostawcyUslug%5B%5D=126640&mozliwoscDofinansowania=0

Natomiast ze środkow Urzędu Pracy możesz sfinansować każde szkolenie, znajdujące się obecnie na naszej stronie www.gsacademy.pl 

Wysokość dofinansowania/świadczenia w przypadku BUR to do 80%, natomiast w przypadku PUP to 100%.

Jeśli w BUR zaznaczone jest, że kurs startuje od 1 osoby, to znaczy, że zapisując się na niego masz pewność, że dojdzie on do skutku.
WAŻNE: to że kurs startuje od 1 osoby nie oznacza, że zapisujesz się na kurs indywidualny.

Harmonogram udostępniany w BUR oraz na naszej stronie jest planowanym rozkładem zajęć. Staramy się zawsze, by kurs wyglądał tak, jak zadeklarowany na stronie. Ostateczny harmonogram przesyłamy zawsze na 3 dni przed planowanym rozpoczęciem szkolenia.

Nie jest to wykluczone. We wszystkich województwach funkcjonują różne projekty, w tym te, adresowane do studentów. O projekty najlepiej pytać w PUP w swoim mieście lub kierować je do operatora finansowego w swoim województwie, który zweryfikuje każdą osobę na podstawie kryteriów udzielania dofinansowań.

Skorzystaj z dofinansowań w GSA

Masz pytania? Pisz śmiało:

messenger: kliknij

e-mail: kontakt@gsacademy.pl

tel: +48 733 99 89 79

TOP