Aktywna na siłowni

Szkolenie dla Ciebie

aktywna na siłowni

Wybierz swoje miasto

Zawartość kursu - praktyka

hak mini gsa

Rożnice w treningu
kobiet i mężczyzn

Jak dobrać odpowiednio parametry treningowe

Fakty i mity
w treningu kobiet

Obalimy nieprawdziwe informacje

Trening siłowy
pod kształtowanie kobiecej sylwetki

Omówienie ćwiczeń na górę i dół ciała

Skuteczny trening dla kobiet

strzałka mała biała

Wybierz swoje miasto

hak mini gsa

O warsztatach
W GSA zależy nam, aby warsztaty były warte swojej ceny. Dlatego przygotowaliśmy i zaplanowaliśmy:

  • Materiały szkoleniowe
  • Skuteczny trening dla kobiet
  • Certyfikat uczestnictwa
  • 7 godzin dydaktycznych wiedzy o treningu kobiet

Rekomendacje

hak mini gsa
adzia

Ada Izdebska

Szkolenie Aktywna na siłowni  było moim czwartym szkoleniem w GSA i jak zwykle się nie rozczarowałam. Wiedza świetnie podana. W prosty i zrozumiały sposób wyjaśnione wszystkie aspekty kształtowania kobiecej sylwetki. Z czystym sumieniem polecam!

manuela

Manuela Bąkowska

To, że warto poszerzać swoją wiedzę z GSA to już wszyscy wiemy. Chciałabym odnieść się do samych warsztatów Aktywnej na siłowni, w których uczestniczyłam. Praktyka poprzedzona solidną dawką teorii.. Wyniosłam sporo wiedzy, ale i pozytywnej energii. Są to warsztaty w sam raz dla nas kobiet, walczących na siłowni, chcących poprawić swoją sylwetkę i podnieść poziom świadomości dotyczącej własnego ciała. Od fizjologicznych uwarunkowań w treningu kobiet - po walkę z najsłabszymi ogniwami, z jakimi przyszło nam funkcjonować. Progresja i regresja różnych ćwiczeń, dla mnie PETARDA polecam każdej z Was. Mateusz - kawał dobrej roboty.

zyziu

Asia Zygmunt

Kiedy trafiłam na pierwsze szkolenie do Mateusza wiedziałam, że to dopiero początek tej przygody. Warsztaty Aktywna na siłowni to był strzał w 10-tkę. Kształtowanie sylwetki, ćwiczenia, układanie planu treningowego budziły zawsze wiele zapytań - wszystkie te rozwiał Mateusz. Całą wiedzę przekazał w prosty, zrozumiały dla każdego sposób i dzięki temu potrafię bez najmniejszego problemu dobrać odpowiednie ćwiczenia sobie czy innym. Doceniam również fakt, że potrafił podejść do każdego z osobna i w indywidualny sposób przekazać i wytłumaczyć każde z pytań czy wątpliwości jakie mieliśmy. Wyszłam z warsztatów przepełniona wiedzą i motywacją. Wiem, ze jeszcze niejeden kurs przede mną - tylko w gsa academy - i na pewno u Mateusza :)

Kamila Bagińska

Kształtowanie kobiecej sylwetki to piękny proces, dla mnie wręcz magiczny... Przekonaj się, że trening siłowy nie zrobi z Ciebie faceta. Ja już to wiem. Nie wiesz jak zacząć? Polecam szkolenia w GSA. Bądź aktywna! Aktywna na siłowni. Spodoba Ci się.

Klaudia Warnke

Szczerze polecam szkolenie „Aktywna na siłowni” 😃 Stachur mądrze prawi, zatem przekonaj się sama, a na pewno będziesz zadowolona ❣️😌

 

Aktywna na siłowni - Dla kogo?

strzałka mała biała

Trenerka personalna

Wiesz już sporo o kształtowaniu kobiecej sylwetki. Nic dziwnego - w końcu jesteś kobietą. Czujesz jednak, że możesz wiedzieć więcej o treningu kobiet. Może nie czujesz się pewna niektórych zagadnień czy ćwiczeń, które celowo pomijasz, choć wiesz, że danej podopiecznej mogą być wskazane? Zyskaj dodatkową wiedzę i pewność siebie!

Pasjonatka

Trenujesz sporo, mimo to Twoja sylwetka wciąż wymaga poprawy. Wiesz, że stać Cię na więcej, ale coraz trudniej Ci osiągać progres. Możliwe, że popełniasz błędy w treningu, których nie jesteś świadoma i to niweczy cały Twój wysiłek! Walcz o siebie! Zyskaj solidną dawkę wiedzy treningowej! Osiągaj więcej!

Początkująca

Chcesz postawić swoje pierwsze kroki na siłowni, ale kompletnie nie wiesz od czego zacząć? Boisz się, że od ćwiczeń siłowych Twoja sylwetka stanie się mniej atrakcyjna i zbyt muskularna? Nic bardziej mylnego, trening siłowy to najlepsze narzędzie do kształtowania kobiecej sylwetki. Przyjdź i przekonaj się sama!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

hak mini gsa

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

TOP